Jak się pozbierać, wzmocnić i zmotywować by osiągnąć życiowe MAKSIMUM?

Witam Cię serdecznie. Bardzo się cieszę, że zajrzałaś/eś na tę stronę. To, iż zainteresowało Cię powyższe pytanie, świadczy o tym, że zależy Ci na sobie i na poprawie swojego życia, a tym samym poprawie życia Twoich najbliższych. Czy mam rację? Posłuchaj video i dowiedz się jak się pozbierać, wzmocnić i zmotywować, by osiągnąć życiowe maksimum.

Zamów poradnik TUTAJ:


 Ciekawa jestem do której grupy osób należysz: 

 •  Czy do tych, które od dawna pracują nad sobą, nad tym, by być coraz doskonalszymi, szczęśliwszymi i radośniejszymi?
 • A może jesteś teraz na rozdrożu życiowym i próbujesz pozbierać się do „kupy”
 •  A może czujesz, że z każdym rokiem Twojego życia tracisz coś z siebie, tak jakbyś oddalał/oddalała się coraz bardziej od swojego prawdziwego ja?
 • A może masz już serdecznie dość, tych głosów w głowie, które ciągle Cię napominają, strofują, mówią co masz robić i dziwnym trafem przypominają głosy Twoich rodziców. I niezależnie od tego w jakim wieku jesteś, ciągle nie możesz zapanować nad tym, co zostało Ci wpojone w dzieciństwie? Mimo, że naprawdę przeszkadza Ci to prowadzić prawdziwie dojrzałe szczęśliwe życie?
 • A może z żalem myślisz, że kiedyś byłeś/aś inny/a, ciekawszy/a, pełen/a energii i humoru i nie mogłeś/aś nadążyć za tymi wszystkimi ideami, które same przychodziły nie wiadomo skąd . A teraz? Teraz masz na głowie te wszystkie problemy, brak czasu i tą ciągłą gonitwę?..

Do której grupy osób należysz?

 Czy odnalazłeś/aś siebie wśród wymienionych przykładów?

 Jeżeli tak, TO WSPANIALE!

 To znaczy, że znalazłeś/aś się w dobrym miejscu i w dobrym czasie.

Teraz właśnie jest najlepszy moment, byś odkrył/a w sobie prawdziwą gwiazdę, podobną do tej, jaka znajduje się w zwykłym jabłku.
Czy wiedziałaś/eś o tym, że w zwykłym jabłku możesz znaleźć gwiazdę?

Naprawdę nie odbiegam od tematu. Chcę Ci pokazać naprawdę coś tak oczywistego a zarazem fenomenalnego, na co jednak nie wpada większość ludzi. No dobrze, co wiec co z tą gwiazdą w zwykłym jabłku?

Otóż można ją znaleźć, kiedy ma się odpowiednie „podejście” do jabłka.

 

Większość osób kroi jabłko pionowo – od ogonka w dół. Dzięki temu powstają dwie połówki, na każdej z nich, we wnętrzu jabłka zobaczymy wzór z pestek na kształt łezki.

Ale co się stanie kiedy przekroimy jabłko w inny sposób?

Jeśli przekroisz jabłko przez środek – odkryjesz – zgadnij co?

Odkryjesz właśnie gwiazdę.

 

Rys. Gwiazda w jabłku

 

Czy wiedziłaś/eś o tym?

Ile razy w swoim życiu właśnie w taki sposób przekroiłaś/eś jabłko?

Jeżeli to zrobiłaś/eś to, składam Ci serdeczne gratulacje. Należysz naprawdę do niewielkiej grupy osób. Przyznam, że ja sama o tym nie wiedziałam! Kiedy przeczytałam o tym w jakiejś książce, byłam tym szczerze zdziwiona. Natychmiast poszłam do kuchni i przekonałam się czy to prawda, własnoręcznie przekrawając jabłko. Teraz zawsze, kiedy widzę ten owoc, widzę równocześnie ukrytą w nim gwiazdę.

Chcę Ci teraz powiedzieć, że Ty jesteś bardzo podobny/a do tego zwykłego jabłka. W Tobie również znajduje się gwiazda, ale by ją odkryć i skorzystać z jej wspaniałości musisz wiedzieć jak to zrobić. Musisz mieć specjalne narzędzie, które otworzy odpowiednie drzwi w Twoim wnętrzu.

 Co to za narzędzie?

 Mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość!

 Właśnie na nie trafiłaś/eś.

Jednym z narzędzi, które pomogą Ci odkryć najlepszą część Ciebie jest poradnik: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”.

 

Co myślisz teraz o jabłku?

 Czy wciąż jest dla Ciebie tym samym, dobrze znanym owocem?

 Co myślisz teraz o sobie? Przecież Ty jesteś o wiele bardziej skomplikowaną istotą niż jabłko! Kto wie, ile jeszcze innych, nie odkrytych, cudownych tajemnic w sobie kryjesz.

 

Z poradnikiem „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” krok po kroczku odsłonisz kolejne warstwy Twojej nieświadomości pozbywając się przy tym wszelkich niepotrzebnych, hamujących cię zachowań, nawyków i przekonań.

 Za jego pomocą bardziej zrozumiesz siebie. Odkryjesz także i zintegrujesz Twoje wewnętrzne osobowości, dzięki temu obraz Całej/całego Ciebie stanie się pełny. Kiedy Twoje podosobowości przestaną Ci przeszkadzać i będą z Tobą wreszcie współpracowały, Twoje życie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale i bogatsze.

 Uwolnisz też ogrom energii skumulowanej dotychczas na kurczowym trzymaniu się blokad, żalów, smutków. Tę energię będziesz mogła/mógł wykorzystać do rozwoju swojego potencjału, talentów, z którymi przyszłaś/przyszedłeś na świat.

 Poradnik ten jest nie tylko kopalnią wiedzy, dzięki której będziesz mógł/mogła spojrzeć na siebie w inny sposób. W książce tej podane są sprawdzone metody i techniki, którymi będziesz mogła/mógł się posłużyć i dzięki którym zidentyfikujesz się ze swoją prawdziwą naturą. A w konsekwencji odkryjesz w sobie gwiazdę!

 Nie jest to „niestety” pozycja, którą od razu przeczytasz od deski do deski i odstawisz na zawsze na półkę. Ten poradnik będziesz smakować. Tak jak problemy, które rodziły się stopniowo w Twoim życiu, tak też i Ty stopniowo zaczniesz je usuwać ze swojego wnętrza, korzystając krok po kroku z ćwiczeń i technik zawartych w książce.

 Nie będę się długo rozpisywać, powiem tylko krótko, co dostaniesz i czego możesz się nauczyć z całości publikacji: 

 Między innymi poznasz techniki dzięki którym:

 • Nauczysz się co możesz zrobić w sytuacji, gdy wyznaczasz cel, a wewnętrznie czujesz, że „coś jest nie tak”, czujesz, że jakaś część Ciebie wcale nie chce spełnienia twoich zamierzeń.
 •  Nauczysz się jak pozwolić na to, by części Ciebie wymagające dorośnięcia wreszcie dorosły.
 •  Nauczysz się integrować wewnętrzne osobowości by w rezultacie funkcjonowały one jako jeden zgrany zespół osiągający wszelkie cele jakie przed sobą postawi.
 • Dowiesz się jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć.
 •  Poznasz bardzo skuteczną technikę, dzięki której pozbędziesz się niechcianych emocji z dzieciństwa.
 •  Odkryjesz która część Twojej osobowości w Tobie dominuje.
 •  Poznasz sposób na nawiązanie kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem, Wewnętrznym Rodzicem i Wewnętrznym Nastolatkiem.
 •  Nauczysz się jak możesz stworzyć w sobie kochającego i rozumiejącego Cię rodzica.
 •  Poznasz technikę, dzięki której możesz uzdrowić negatywne uczucia do rodziców.
 •  Dowiesz się czym jest energia męska i kobieca i jak ona działa u Ciebie.
 •  Dowiesz się w jaki sposób, po zastosowaniu specjalnej procedury niemal błyskawicznie pozbyć się niechcianych emocji (np. żalu, gniewu, poczucia winy, zniechęcenia, braku motywacji itp.). Chcę Ci powiedzieć, że metody te sama z powodzeniem stosuję w swoim życiu. Wiem też, że osoby, które się o nich dowiedziały i zaczęły stosować praktycznie, stały się zadowolonymi z życia, bardziej zrelaksowanymi, pełnymi celów i pragnień jednostkami. Nie jestem więc w tym osamotniona 🙂 

Oto kilka opinii zadowolonych użytkowników:

Opinia 1

Już od jakiegoś czasu próbuję siebie poznać, zmienić drażniące mnie nawyki, które utrudniają mi życie i nie pozwalają w pełni być szczęśliwą. Książka ta sięga do ,,głębi?, zaczynam więcej rozumieć i mogę zastanowić się nad sobą, znaleźć sedno moich niepowodzeń.

Mam nadzieję, że pomoże mi odnaleźć przyczyny i wskaże rozwiązania wielu spraw. Język, którego Pani używa jest bardzo przystępny i jasny. Nie lubię ,?zbyt mądrych?, długich i nudnych wywodów. A co mnie zainteresowało? Wewnętrzne dziecko. Jak tylko przeczytałam, zaczęłam się zastanawiać nad moim dzieciństwem i teraźniejszością.

Książkę poleciłabym. Nie ja jedna chcę zmian na lepsze. Jest wielu ludzi, którzy potrzebują pomocy i wsparcia w codziennym udoskonalaniu, w zrozumieniu siebie. Dziękuję za inspirację i pozdrawiam.

Gośka z Łukowa


 Opinia 2

 Na fragment książki trafiłam przypadkiem- poszukując innych metod odchudzania niż same diety(mam problemy z otyłością i miałam je już od 10 roku życia).

 Czytając ten fragment okazało się ze w ogóle siebie nie znam – nie wiedziałam nawet ze jest we mnie jakieś wewnętrzne dziecko. I chyba właśnie w nim tkwią moje problemy z „puszystym ciałem” ,brakiem pewności siebie, nieśmiałością, brakiem wyobraźni czy kreatywności.

 Najważniejsze jest dla mnie to, że w końcu ktoś pomoże mi rozpoznać mnie (a może to wew.dziecko) i pokaże jak go naprawić abym mogła spełniać swoje marzenia a przede wszystkim abym mogła je mieć .Abym mogła być szczęśliwa i dawała to szczęście i miłość innym. Ufam że jeśli tylko będzie możliwe poznanie i zastosowanie metod zawartych w książce, to na pewno będę mogła być bardzo szczęśliwa i wszyscy wokół mnie również (rodzina , klienci).

Książkę tę wybrałam dlatego, że pierwszy raz czytam o tym, że moje problemy mogą byc związane z dzieciństwem. Ważne jest, abym mogła pomóc sobie i tej wew, istocie jaka we mnie jest. Poleciłabym tą pozycje bo wiele ludzi nawet nie wie, że część problemów w małżeństwie, pracy wiążą się właśnie ze zdawałoby się szczęśliwym okresem dzieciństwa.

 Jolanta Maj Słupsk


Opinia 3

Po przeczytaniu książki „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” uświadomiłam sobie, że nie miałam wpływu na to jaka byłam w dzieciństwie. Mówiono mi co mogę, a czego nie, wpajano mi zasady i normy zachowań. Posiadając cenną wiedzę, zawartą w tej książce zrozumiałam, że mogę być osobą, jaką chcę być i mam wpływ na moje myśli oraz uczucia. Stosując porady zawarte w tej książce, mogę uleczyć moje niechciane emocje, które blokują mnie przed działaniem i rozwojem osobistym oraz duchowym. To ja piszę scenariusz mojego życia i chcę żyć w pełni, więc zrywam „kajdany” ograniczeń i negatywnych uczuć, które zostały wgrane w mój umysł w dzieciństwie. Książka skłania do refleksji nad własnym życiem oraz do działania. Serdecznie polecam!


Opinia 4

Najważniejsze jest poznanie tkwiących we mnie możliwości różnego i świadomego reagowania na sytuacje zdarzające się w moim życiu. Dzięki książce: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” zyskałem świadomość korzeni swoich myśli i motywów swojego postępowania.

Wiem, ze reaguję na jakąś sytuację na przykład z pozycji dziecka spontanicznego. Wiem to z Twojej książki. Twój opis zgadza się z moim doświadczeniem. Twoja teoria zgadza się z moim doświadczeniem i pomaga żyć i rozumieć dlaczego tak postępuję w życiu. Poprawia komfort życia. Najważniejsze to zgodność z moim doświadczeniem i pomoc w świadomym podejmowaniu decyzji. Stan spontanicznego dziecka, w którym często jestem – teraz już swiadomie – ułatwia bądź utrudnia mi życie – teraz też z pełną świadomością, a co za tym idzie odpowiedzialnością. Słowem książka pomaga lepiej żyć.

Marian Karczmarz -Ciechanów 

Na co jeszcze czekasz?

 Zamów poradnik TUTAJ:


 Czy i Ty nie możesz sobie poradzić ze swoimi konfliktami wewnętrznymi?
 Prawdopodobnie i Ty niejednokrotnie doznałaś/doznałeś w życiu wrażenia, jakby w Twoim wnętrzu mieszkały różne osoby. Nie, oczywiście nie mam tu na myśli niczego związanego ze schizofrenią.Może przytoczę kilka przykładów byś lepiej to zrozumiał/a.
Jeżeli jesteś kobietą mogła Cię spotkać taka sytuacja:

Spotykasz na swojej drodze wspaniałego mężczyznę. Myślisz, że to właśnie na niego czekałaś całe życie. Wiesz, że jest Tobą zainteresowany. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by wywiązało się między wami coś więcej. Lecz kiedy on chce umówić się z Tobą na spotkanie, Ty odpowiadasz nie. Dzieje się to bardzo spontanicznie, sama nie wiesz nawet jak to się stało. Albo zgadzasz się na spotkanie, ale zachowujesz się podczas niego irracjonalnie, tak, jakbyś wszystkimi siłami starała się odepchnąć od siebie mężczyznę. Jak to się mogło stać? Tak naprawdę kobieta w Tobie, a może nastolatka obawia się mężczyzn. Widziała bowiem wokół siebie wiele nieudanych związków, w którym mężczyźni krzywdzili kobiety.

Jeżeli jesteś mężczyzną mogło przytafić się Ci coś takiego:

Pragniesz uczestniczyć w jakiejś dziedzinie sportu lub opanować jakąś nową, porywającą umiejętność, coś, czego zawsze chciałeś. Ale za każdym razem, gdy już chcesz się tego podjąć, coś Ci przeszkadza: a to spotkanie służbowe, a to kłótnia w rodzinie, a może zwichnięta ręka. I musisz odłożyć to na później, choć wiesz, że niewątpliwie stałoby się to dla Ciebie źródłem radości i spełnienia. 

Albo (niezależnie od płci) masz taki problem:

Nie czujesz się dobrze ze swoją tuszą. Od jakiegoś czasu intensywnie myślisz o podjęciu jakiś działań, by schudnąć. Może nawet zaczynasz jakąś dietę, ale po jednym, dwóch dniach rezygnujesz z niej, bo pewna część Ciebie po prostu nie potrafi, nie może wytrzymać, gdy czuje ten cudowny zapach świeżych pączków, czy silną woń właśnie upieczonego kurczaka.

 Dostajesz w pracy propozycję przeprowadzenia ważnej rozmowy z klientem. Od Tej rozmowy zależy dalszy rozwój Twojej kariery. ? Wreszcie mnie doceniono ? myślisz. Niestety im bliżej terminu konsultacji, tym gorzej się czujesz, wreszcie musisz zlecić to komuś innemu, bo twoje gardło odmówiło posłuszeństwa i masz paskudną anginę. Może pomyślisz, że znowu los się na Ciebie uwziął i winisz świat zewnętrzny . A to tylko Twoje zalęknione dziecko, które zawsze obawiało się ojca i jego opinii, nie pozwala Ci się w pełni zrealizować.

 

Bardziej prozaiczne przykłady?

 Siódma rano. Dzwoni budzik. Wiesz, że musisz już wstać, by nie spóźnić się do pracy. Ale wyłączasz go i mówisz do siebie: jeszcze pięć minut. Tę procedurę powtarzasz kilka razy, po czym zasypiasz na dobre i możliwe, że spóźniasz się do pracy.

 O czym była mowa powyżej? Oczywiście o konfliktach wewnętrznych. To właśnie one przeszkadzają nam harmonijnie funkcjonować w społeczeństwie, żyć w dostatku i radości.

 Konflikty wewnętrzne powstają, kiedy nasze podosobowości nie mogą się ze sobą zgodzić, a nawet są w ciągłym konflikcie. Niektóre z naszych podosobowości są smutne, zdezorientowane, rozżalone, rozzłoszczone, jeszcze inne radosne i skłonne do zabawy. Prowadzi to oczywiście do zagubienia, dylematów, niekiedy do depresji.

 Tylko wtedy, kiedy nasze podosobowości przestaną nam przeszkadzać i będą z nami współpracowały, nasze życie stanie się nie tylko łatwiejsze, ale i bogatsze

 Powiem Ci teraz coś bardzo ważnego. Czy wiesz, że bez dogłębnego poznania siebie wręcz niemożliwe jest pozbycie się wewnętrznych konfliktów?

Jednak Ty, dzięki poradnikowi: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” 


poznasz metody, dzięki którym wreszcie zapanujesz nad Twoim wewnętrznym chaosem!

Co konkretnie dostaniesz?

Oto szczegółowy spis treści książki.
WSTĘP……………………………………… 6
Poznać siebie – jak to rozumieć? ……………………………………… 6
Krótkie wyjaśnienie ……………………………………………………….. 9
Znajdź swoją gwiazdę…………………………………………………… 10
Odkryj swoje wewnętrzne „ja” ……………………………………….. 12
Jakie podstawowe osobowości w Tobie istnieją? ………………. 16
Jak powstają podosobowości? ………………………………………. 20
Odkryj, które „ja” w Tobie dominuje ………………………………. 24
Prośba ………………………………………………………………………. 29
Rozdział II NIEZBĘDNE TECHNIKI, KTÓRE MUSISZ POZNAĆ?…31
Kreatywna wizualizacja (medytacja)………………………………..31
Mandala…………………………………………………………………….. 34
EFT, czyli Technika Emocjonalnej Wolności ……………………. 38
Procedura EFT ……………………………………………………………. 44
Procedura ustawiania ………………………………………………….. 46
Przykład procedury EFT ………………………………………………. 53
Rozdział III SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM..56
Dzieci żyją tym, czego się nauczyły ………………………………… 56
Kim jest Twoje Wewnętrzne Dziecko? …………………………….. 57
Dlaczego czasami zachowujesz się „dziecinnie”? ………………. 61
Czy Twoje Wewnętrzne Dziecko pragnie być zauważone? ….. 65
Czy warto nawiązać kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem? ….. 66
Jak skontaktować się z Wewnętrznym Dzieckiem? …………… 68
Nawiązanie kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem …………….. 72
Medytacja – Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem …………… 73
Pytania kontrolne, Podsumowanie …………………………………. 83
Spraw prezent Twojemu Wewnętrznemu Dziecku …………….. 85
Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa? ………….. 87
Rozdział IV WEWNĘTRZNA NASTOLATKA…………………..99
Dlaczego mam się zajmować tematem Wewnętrznej Nastolatki?..99
Jak kształtuje się wewnętrzna wartość? ……………………….. 102
Popołudnie spędzone z Wewnętrzną Nastolatką ……………… 106
Moje marzenia w wieku nastu lat ………………………………… 110
Witaj, moja młoda kobieto!!! ……………………………………….. 112
Medytacja – Spotkanie z Wewnętrzną Nastolatką ……………. 112
Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia
i jak się go pozbyć? ……………………………………………………. 119
Rozdział V WEWNĘTRZNY RODZIC……………………………..127
Związek z rodzicami …………………………………………………… 127
Jakim jesteś dla siebie rodzicem? ………………………………… 129
Kim jest Wewnętrzny Rodzic? ……………………………………… 130
Jakie uczucia żywisz do własnych rodziców? …………………. 133
Medytacja – Uleczenie ran związanych z rodzicami …………. 139
Stwórz w sobie kochającego i rozumiejącego Cię rodzica …. 146
Dziennik zasług ………………………………………………………… 147
„Komunikaty Dobrej Matki” ………………………………………… 148
„Komunikaty Dobrego Ojca” ……………………………………….. 149
Jak uzdrowić negatywne uczucia do rodziców? ……………… 150
Rozdział VI WEWNĘTRZNY DOROSŁY…………………………..154
Jak wzmocnić Wewnętrznego Dorosłego? ……………………… 154
Rozdział VII INTEGRACJA WEWNĘTRZNYCH OSOBOWOŚCI…….158
Medytacja – Integracja Wewnętrznych Osobowości …………. 160
Co to znaczy być kobietą, co to znaczy być mężczyzną? …… 166
Czym jest energia męska, czyli moc realizowania planów … 170
Czym jest energia kobieca,czyli intuicyjnie przyzwalanie na realizację ….172
Oznaki nierównowagi energii męskiej i żeńskiej ……………… 175
Jak się objawia przewaga energii kobiecej?……………………. 176
Jak się objawia przewaga energii męskiej? ……………………. 178
Z którą stroną swojej natury masz mniejszy kontakt? …….. 180
Wzmocnij energię kobiecą lub męską w sobie ………………… 183
Zrównoważ męską i żeńską energię w sobie …………………… 185
Medytacja – Zrównoważenie męskiej i żeńskiej energii …….. 188
Rozdział IX – ZAGUBIONE CZĘŚCI………………………………200
Zastosuj EFT i uzdrów sytuację z przeszłości ………………… 200
Kolejny sposób na pozbycie się niechcianych emocji ………. 207
ZAKOŃCZENIE…………………………………………………………209
Urodziłeś się doskonały ……………………………………………… 209
Kim jesteś? ………………………………………………………………. 211
Bibliografia ………………………………………………………………. 225


 Konkretnie dostaniesz:

 •  1. Poradnik: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” w formie pliku PDF, który możesz wygodnie czytać z ekranu komputera, lub wydrukować sobie, dzięki czemu będziesz go miał/a w każdej chwili „pod ręką”.
 •  2. Dyplom, dzięki któremu, po powieszeniu go w widocznym miejscu będziesz pamiętać o zasadach i technikach zawartych w książce oraz dzięki któremu pojawi się uśmiech na Twojej twarzy ile razy na niego spojrzysz.
 •  Dyplom także jest w formie pliku PDF. Polecam wydrukowanie go.
 •  3. Możliwość kontaktowania się ze mną za pomocą maili w razie Twoich pytań i wątpliwości.
 •  4.Możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi osobami, które zakupiły tę książkę na specjalnie w tym celu udostępnionej stronie, tylko dla czytelników „Poznaj samego siebie”

Jeżeli pragniesz odnaleźć prawdziwą istotę siebie, a tym samym szczęście, obfitość i radość w życiu, zakup poradnik już TERAZ! 

 

Zamów poradnik TUTAJ:

 Pomyśl, jak wiele zyskasz gdy go przeczytasz i zastosujesz w praktyce proponowane ćwiczenia i techniki! Pomyśl, jak to wspaniale prowadzić szczęśliwe życie bez ciągłych upominających Cię głosów w Twojej głowie!

A CO MOŻESZ STRACIĆ?

Jeżeli nie podejmiesz TERAZ tego kroku, znowu skazujesz się na powrót do tego co było. Jeżeli nie połączysz ze sobą swoich części w harmonijną całość, ciągle będziesz miał/miała żal do samego/samej siebie. Ciągle będziesz narzekać i karmić nie tego wilka co powinnaś/powinieneś. Jak w tej przypowieści:

Do indiańskiego szamana zwrócił się młody wojownik: – Czuję się bardzo niespokojny. Słyszę w sobie dużo różnych głosów, które kierują mnie w różne strony. Często nie wiem, co wybrać. To wpływa na to, jak działam, np. czy udaje mi się polowanie czy nie.

Szaman odpowiedział: – W moim wnętrzu też toczy się walka niczym pomiędzy dwoma wilkami; jeden z nich jest zły, ciągle wytyka mi moje błędy i porażki, ma pretensje, jest pazerny, arogancki- Drugi jest dobry – wspiera mnie w moich działaniach, prowadzi mnie w stronę zadowolenia, szczęścia, miłości.

Który wygrywa? – zapytał zaciekawiony wojownik, bo bardzo to było podobne do tego, co czuł w swoim wnętrzu.

Ten, którego lepiej karmię – z uśmiechem odparł szaman

 A Ty, którą część swojej osobowości „karmisz”?Jak myślisz

Ile warta jest dla Ciebie wiedza zawarta w tym poradniku?

Ile jesteś skłonna/y zainwestować, by po zastosowaniu technik, ćwiczeń zawartych w książce zacząć się wreszcie cieszyć i delektować swoim życiem?

 Pomyśl o tym, ile jest dla Ciebie warte podniesienie jakości Twojego życia i Twoich relacji z innymi?

No dobrze, nie będę Cię już dłużej trzymać w niepewności.

Powiem Ci, że

 właśnie trafiłaś/trafiłeś na promocyjną cenę poradnika:

 

Zamiast 39 PLN

TERAZ inwestujesz tylko 29 PLN


Mam dla Ciebie też wspaniałą propozycję.

Jeżeli zdecydujesz się na kupno

Teraz – Dzisiaj

Otrzymasz COŚ EKSTRA ODE MNIE

Jest to Całkowicie GRATISOWY kurs wideo:

„EFT, czyli Technika Emocjonalnej Wolności i jak ją wykorzystać do poprawy własnego życia” –  kurs”

Za pomocą 5 video-prezentacji tego kursu, dokładnie wyjaśniam Ci jedną z najważniejszych technik, które polecam w książce  „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”. Mam na myśli technikę EFT.

Wiem, że wiele osób ma problem z dokładnym zrozumieniem tego jak, ją zastosować w praktyce.

Ponieważ uważam, że znajomość tej metody jest niezbędna dla każdej osoby, która chce poprawić swoje życie, a o tym piszę w ebooku, dlatego postanowiłam wspomóc moich czytelników, ułatwić im życie i zademonstrować dokładne instrukcje wideo jak wykonywać tę technikę. Cena rynkowa tego kursu to 19 PLN.

Kupując poradnik: „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia” dzisiaj masz możliwość zaoszczędzenia dokładnie 19 PLN i zdobycia wartościowej wiedzy.

 

Zamów poradnik TUTAJ:
Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu.
Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

Dziękuję Ci i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Ps2.

Jak widzisz zdecydowanie warto sięgnąć po tę publikację! 
Dla głębszego poznania samego/samej siebie!
Dla poprawy swojego życia i samopoczucia!
Dla odblokowania swoich talentów!
Dla nawiązania prawdziwie satysfakcjonujących relacji!
Dla spełnienia marzeń!
I wreszcie dla odkrycia swojej wewnętrznej gwiazdy!

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl