Jak dokonać opłaty PayPalem

Możesz zapłacić przez PayPal kartą debetową/kredytową albo przelewem.

Posługując się kartą kredytową/debetową możesz dokonać natychmiast zapłaty za kurs, od razu po naciśnięciu guzika : „Kup teraz” i po wejściu na płatności PayPala. Musisz wtedy nacisnąć niebieskie łącze (jak na obrazku): Nie masz konta PayPal?

Zostaniesz wtedy przekierowana/y na stronę, gdzie będziesz mógł/mogła zapłacić za produkt swoją kartą kredytową/debetową.

Jeżeli masz już konto w PayPalu możesz skorzystać z opcji zalogowania się do konta i dokonania opłaty po zalogowaniu się na PayPal:

Jeżeli chcesz zapłacić przelewem, gdyż nie posiadasz karty kredytowej/debetowej,


… w takim wypadku musisz najpierw założyć konto w PayPalu i zasilić to konto przelewem ze swojego banku do PaypPala. To bardzo proste..


Zakładanie konta jest bardzo proste – instrukcje w PayPalu łatwe do zrozumienia i przejrzyste. Aby założyć konto, zacznij tutaj na tej stronie.

Ponieważ konto w PayPalu wymaga weryfikacji, to trwa 2-3 dni. Po założeniu konta,  zgodnie z prostymi instrukcjami, zweryfikuj swoje dane.

Następnie zasil swoje konto w PayPalu odpowiednią sumą potrzebną na wykupienie danego produktu. By to zrobić: wybierz w swoim panelu zakładkę na górze: „dodaj środki ” – na tej stronie znajdziesz dokładne instrukcje. Środki znajdą się na Twoim koncie w ciągu 2-3 dni. To nic nie kosztuje.

 

UWAGA – żeby wybrać opłaty miesięczne (w przypadku wybranych kursów), musisz powiązać swoje konto z jakąś kartą.
Czyli bez karty musisz wybrać opcje płatności od razu za całość produktu.

Czyli bez karty nie możesz mieć rat miesięcznych.
Ale możesz uiścić opłatę w całości posługując się przelewem.

Posługując się kontem zasilanym przelewami, musisz zatem wybrać opcje opłaty za cały kurs.