Promocja 

PROGRAM: „Odblokuj Swoje Bogactwo – Zmiana przekonań na temat pieniędzy kluczem do finansowej wolności” (OSB Podstawa)

odblokuj swoje bogactwo osb - podstawa

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy odblokujesz swoje bogactwo?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

OSB Podstawa: (wartość 697PLN)

+ Bonus specjalny:  Warsztaty Wolność Finansowa cz.1 (wartość 250PLN)

Dzisiejsza Specjalna Oferta dla Ciebie to tylko: 397PLN

Oszczędzasz zatem dokładnie 550PLN!

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by Odblokować Swoje Bogactwo 🙂

Zamiast 947 PLN

Dzisiaj tylko 397 PLN

 

Uwaga! Program w takiej cenie i w takim składzie będzie dostępny

do sprzedaży tylko do Środy 18.11.2015 do godziny 22.00

Skorzystaj z promocji TUTAJ:


Całość:

Program OSB Podstawa + Pakiet:

Warsztaty Wolność Finansowa cz.1

Zamiast 947 PLN

Promocja: 397 PLN


Zapłać przez bezpieczne transakcje w DotPay

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów .

Naciśnij na ten przycisk:

 Zapłać przez bezpieczne transakcje w PayPal

Płać kartą debetową lub kredytową w jakiejkolwiek walucie. Po dokonaniu zakupu, natychmiast na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Naciśnij na ten przycisk:

Tylko Pakiet:

Warsztaty Wolność Finansowa cz.1

Zamiast 250 PLN

Promocja: 97 PLN


Zapłać przez bezpieczne transakcje w DotPay

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów .

Naciśnij na ten przycisk:

 Zapłać przez bezpieczne transakcje w PayPal

Płać kartą debetową lub kredytową w jakiejkolwiek walucie. Po dokonaniu zakupu, natychmiast na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Naciśnij na ten przycisk:

Jeżeli z jakiś powodów masz trudności z zapłaceniem przez PayPal lub Dotpay

Możesz wpłacić 397 zł lub 97 zł na konto:
Nazwa Banku: Alior Bank
Numer konta bankowego: 03249000050000400066764893
Barbara Łukowiak
2. W tytule wpłaty/przelewu należny napisać: OSB podstawa – promocja lub odpowiednio: Warsztaty Wolność Finansowa cz.1
3. Następnie należy mnie powiadomić , że pieniądze zostały wpłacone.(na email: barbaralukowiak@wp.pl)
4. Jak tylko suma wpłynie na moje konto wyślę dostęp do zakupionych materiałów na adres mailowy podany przez Ciebie


Bardzo dziękuję Ci za zaufanie i do zobaczenia po drugiej stronie:)

Barbara Janina Łukowiak

Oto co jest zawarte w Programie OSB Podstawa:

osb obrazek3cz1

OSB cz.1: „Odblokuj Swoje Bogactwo – Zmiana przekonań na temat pieniędzy kluczem do finansowej wolności” (OSB Podstawa) (8 Modułów), trwa przez około półtora miesiąca.

 Joe Vitale, wiecznie uśmiechnięty multimilioner powiedział, że: „Pierwszym krokiem do przyciągania pieniędzy jest zrozumienie swojego sposobu myślenia i zmienienie go. Aby to zrobić, musisz sięgnąć do ukrytych przekonań  i nawet przez chwilę nie myśl, że możesz pominąć ten krok i przejść do pozostałych. Jeśli tak zrobisz, na pewno Ci się nie uda, więc niech Cię nie kusi, żeby potraktować to lekko. Ten pierwszy krok jest niezbędny dla Twojego sukcesu, żebyś mógł przyciągać pieniądze”

Dlatego też celem pierwszej części Programu OSB, jest odkrycie i praca z najbardziej fundamentalnymi, fałszywymi i zakorzenionymi w Tobie przekonaniami na temat pieniędzy oraz ich możliwości zarabiania i otrzymywania przez Ciebie. Będziemy pracować na najbardziej głębokim poziomie podświadomości.

Szczegółowe informacje na temat 1 części Programu OSB:  „Odblokuj Swoje Bogactwo – Zmiana przekonań na temat pieniędzy kluczem do finansowej wolności” (OSB Podstawa)

OSBkranik2

1.      Wstęp do całości programu

Pracę z Programem OSB zaczynasz poprzez wysłuchanie  Wstępu do Całości Programu: „Odblokuj Swoje Bogactwo

Udostępniam go poniżej, byś miała/miał szerszy ogląd na zawartość programu.

Z  Wstępu do Programu OSB dowiesz się:

 • Dowiesz się jak pracować z programem, by uzyskać jak najlepsze efekty.
 • Dowiesz się czym jest prawdziwa wolność finansowa.
 • Poznasz też receptę na to, jak zmienić swoje przekonania na temat pieniędzy.
 • Na zakończenie pierwszego nagrania (video) wspólnie przeprowadzimy ćwiczenie, na pozbycie się pierwszego, niepotrzebnego i blokującego Cię przekonania na temat zwiększenia się ilości pieniędzy w Twoim życiu. Będzie to Procedura FasterEFT : „Strach, że kiedy będę miał/a pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”

Starujemy!

Posłuchaj proszę wstępu do programu TUTAJ: 

Kilka uwag do powyższego ćwiczenia:

Może się zdarzyć, że w trakcie ćwiczenia będziesz jakby odczuwać ten strach mocniej.  Oznacza to, że po prostu jest on zakorzeniony na bardzo głębokim poziomie Twojej podświadomości. A opukując się pozwoliłaś/pozwoliłeś sobie na coraz wyraźniejsze ujawnienie go. Może się też zdarzyć, że z przekonaniem:  „Kiedy będę mieć pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”  wiążą się inne emocje (np. złość, smutek, niepewność itp.) umiejscowione w różnych częściach Twojego ciała.

W takiej sytuacji zalecam przeprowadzenie jeszcze Procesu z serii: „Wewnętrzne połączenie – Zmiana przekonania: „Kiedy będę mieć pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”. Ćwiczenie to jest dostępne w ramach programu OSB.

Wtedy będziesz mieć pewność, że pozbyłaś/pozbyłeś się tego przekonania:  „Kiedy będę mieć pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”  naprawdę na wielu płaszczyznach i raz na zawsze.

Czasami nie wystarczy jednorazowe wykonanie tego ćwiczenia. Będziesz wiedzieć, kiedy należy je powtórzyć.

We wstępie do programu proponuję Ci też 4 ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie pozytywnego przekonania, które wprowadzimy na miejsce starego, błędnego przekonania.

Moduł 1 „Jak przekonania kształtują życiowe doświadczenia”

OSBkranik1

Moduł 1 zawiera konkretne informacje, dzięki którym zrozumiesz jak ważnym do tego, by zacząć się cieszyć pełnią życia, jest praca z naszymi najgłębszymi, fundamentalnymi przekonaniami.

Warto rozpocząć pracę z programem od tego modułu, gdyż dzięki tej części poznasz techniki, którymi posługujemy się w całym programie. Zrozumiesz też i namacalnie doświadczysz ich mocy działania na sobie.

Dowiesz się również, jak te metody działają na inne osoby. Jest to nagranie z webinaru, który odbył się na „żywo”.  Dlatego będziesz miał/miała okazję posłuchać wypowiedzi (komentarze) osób, które uczestniczyły w tym szkoleniu. Dowiesz się, jak osoby te  odebrały poszczególne ćwiczenia i co się w nich zmieniło po ich przeprowadzeniu.

Dzięki temu nabierzesz głębszego zaufania do wszystkich procesów, które będziemy przeprowadzać w całym programie OSB oraz otworzysz się bardziej na pozwolenie sobie osiągnięcia konkretnych rezultatów.

Z tego szkolenia dowiesz się:

 1. Jak nasze przekonania wpływają na realizację naszych marzeń. I dlaczego jest tak bardzo istotnym skorygowanie tych przekonań, które nam nie służą.
 2. Dowiesz się czym są tak naprawdę Twoje przekonania i w jaki sposób się one kształtują.
 3. Poznasz skutki błędnych przekonań w Twoim życiu i dowiesz się dlaczego to, w co wierzysz inaczej mówiąc, jakie przekonania w sobie nosisz, determinuje to, czego doświadczasz w Twoim życiu?
 4. Zademonstruję Ci dwie metody na skuteczną i łatwą zmianę fałszywych przekonań.
 5. Razem ze mną wykonasz 2 różne ćwiczenia, bazujące na dwóch różnych metodach, dzięki którym pozbędziesz się dwóch negatywnych przekonań raz na zawsze w niemal błyskawiczny sposób.

 

 Moduł 2 „Regulacja Twojego Finansowego Termostatu”

OSBkranik2

Za pomocą Modułu 2 dowiesz się jak powstał i czym jest Twój osobisty Finansowy Termostat. Dowiesz się też, jaki ma on związek z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy i dlaczego warto go wyregulować.

Razem przeprowadzimy ćwiczenie: : „Proces: Wewnętrzne Połączenie”  pt: „Regulacja Mojego Finansowego Termostatu” Za pomocą tego ćwiczenia ustawimy nasz Finansowy Termostat na wyższy wskaźnik, by nasza sytuacja finansowa była lepsza od obecnej.

Ale to nie wszystko.  Za pomocą tego naprawdę intensywnego ćwiczenia, nie tylko podniesiesz swój finansowy termostat na wyższy poziom, ale także pozwolisz sobie na rozpuszczenie starych przekonań związanych z Twoim dotychczasowym ustawieniem Finansowego Termostatu.  Oczywiście, tylko w przypadku, kiedy tego naprawdę zechcesz.

Moduł ten to fragment nagrania z webinaru na żywo: „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”. Również i tutaj po zakończonym ćwiczeniu, uczestnicy webinaru zostawiali swoje komentarze. Dzięki temu zobaczysz, jak ćwiczenie zadziałało na inne osoby.

 

 Moduł 3 –  „Moja prawda o pieniądzach”

OSBkranik1

Zalecam wysłuchanie tego modułu jako kolejnego. Stanowi on wstęp do zmiany przekonań na temat pieniędzy na bardzo głębokim poziomie.

W tym module proponuję Ci serię kilku ćwiczeń, mających na celu dotknięcie i uwolnienie Twoich najbardziej ukrytych przekonań na temat pieniędzy. Przekonań, które leżą głęboko zakopane w Twojej podświadomości. 

Dzięki wszystkim ćwiczeniom z tego modułu, staniemy się bardziej elastyczni i otwarci na zagadnienie pieniędzy. Tym samym także pozwolimy sobie oraz zrobimy miejsce na nowe możliwości. Poszerzymy też swoją strefę komfortu.

Moduł 4 „Ustanowienie Podstawy Źródła Twojego Finansowego Sukcesu”

OSBkranik2

W tym module nie będziemy pracować z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy.  W  Module 4 poznasz sposób na podniesienie swoich wibracji do poziomu, w którym rezonujesz z wybranym przez Ciebie finansowym sukcesem.

Dowiesz się też, co to jest podstawa źródła i jak istotny ma ona wpływ na wszystkie wydarzenia w naszym życiu. Nauczysz się też tworzyć podstawę źródła dla Twojego finansowego dobrobytu.

By zaszły pożądane zmiany w naszym życiu  oraz byśmy mogli się cieszyć finansową wolnością ważna jest praca na dwóch płaszczyznach. Z jednej strony jest to uwalnianie fałszywych przekonań na temat pieniędzy, naszej zdolności zarabiania, przekonań na temat ludzi bogatych i całej tej otoczki związanej z finansową strefą.

Z drugiej strony warto w tym samym czasie dbać o to, by podnosić nasze wibracje do poziomu, który rezonuje z wybranym przez Ciebie finansowym sukcesem. W ten sposób zachodzi balans w naszym życiu.

Z mojej praktyki wynika, że skupianie się tylko na uwolnieniu z blokad do finansowej wolności nie przynosi takich szybkich rezultatów, jak równoczesna dbałość o podnoszenie naszych wibracji.

 

 Moduł 5 „Różnica między chceniem a posiadaniem”

OSBkranik1

Trzy rzeczy trzymają nas przed finansową wolnością, czy też życiem, jakie chcemy prowadzić.

Jest to strach, pragnienie (chcenie) oraz opór. 

Wyobraź sobie, że nie boisz się niczego – co wtedy Cię zatrzyma? Albo, kiedy nie masz wewnętrznego oporu, co Cię zatrzyma? Wewnętrzny opór to tak, jak chcieć posuwać się do przodu z włączonym hamulcem. Wewnętrzny opór jest tylko kolejnym przekonaniem, wierzeniem, które zostało ukształtowane przez nas, by ochraniać inne ograniczające przekonania.  Pragnienie natomiast powoduje to, że jesteśmy na wibracjach chcenia a nie posiadania.

W tym module popracujemy z naszym chceniem posiadania pieniędzy.  Poznasz różnicę energetyczną między chceniem czegoś a posiadaniem tego. I dowiesz się jak istotnym jest odczuwanie, że już się posiada to, czego się pragnie.

Wrócisz też do swojego finansowego celu i poznasz bardzo prosty trik, za pomocą którego sprawisz, że Twój cel finansowy będzie bardziej „strawny” do zaakceptowania dla Twojej podświadomości, a co za tym idzie będzie łatwiejszy dla Ciebie do zrealizowania.

Przeprowadzimy też ćwiczenie: „Proces: Wewnętrzne Połączenie” – pt:  „Posiadam Dużo Pieniędzy” Ćwiczenie to było przeprowadzone na webinarze „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”, dlatego będziesz miał/a okazję skonfrontować własne odczucia z tego ćwiczenia, z odczuciami innych osób.

W tym doświadczeniu, które przeprowadzimy w tym module,  przestaniesz pragnąć pieniędzy a raczej pozwolisz sobie odczuwać, że już je masz. Poczujesz komfort odczuwania, że już masz pieniądze. W tym ćwiczeniu także skonfrontujesz się z całym systemem starych, nieaktualnych już i najprawdopodobniej fałszywych przekonań na temat pieniędzy. A następnie pozwolisz sobie część z nich usunąć z Twojego systemu energetycznego. A kiedy to zrobisz, Twoje stosunki z pieniędzmi wejdą na nowy, wyższy poziom i naprawdę pozwolisz sobie na ich posiadanie.

  Moduł 6 „Przekonania na temat osób bogatych”

OSBkranik2

Za pomocą Modułu 6 odkryjesz swoje najbardziej głębokie wierzenie na temat pieniędzy i ludzi bogatych i wyzerujesz jego znaczenie. Jedno z ćwiczeń z tego modułu było przeprowadzone na webinarze: „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”, dlatego będziesz miał/a okazję skonfrontować własne odczucia z tego ćwiczenia, z odczuciami innych osób.

Wykonasz też trochę „papierkowej pracy”. Ale nie przerażaj się, jest to ważne, dla odczuwania bogactwa już w tej chwili.

 Moduł 7 – „Świadomość biedy – powody, by być biednym”

OSBkranik1

Za pomocą tego modułu zajmiemy się opozycyjną stroną ludzi bogatych. Czyli ludźmi biednymi. Do nich także masz ukształtowany stosunek i przekonania na ich temat, które może powstały dawno temu, jeszcze w Twoim dzieciństwie. Możesz wielu z nich nawet sobie nie uświadamiać.

Możesz nawet podświadomie identyfikować się z ludźmi biednymi. Np. Tak bardzo im współczuć, że we wnętrzu siebie przyjęłaś/przyjąłeś przyrzeczenie albo nawet przysięgę, by być z nimi. A to oznacza zgodę na bycie biednym lub utrzymywanie pewnego poziomu dobrobytu materialnego, który jest adekwatny do identyfikacji z ludźmi biednymi.

Mówiąc ludzie biedni, możesz masz w swoim umyśle obraz konkretnej osoby. A może to obraz z telewizji, lub z jakiejś książki.

Być może także nieświadomie nosisz w sobie Świadomość Biedy, zamiast Świadomości Bogactwa.

Właśnie ŚWIADOMOŚĆ BOGACTWA sprawia, że niektóre osoby, bez zbytniego zaangażowanie w to, po prostu mają pieniądze.

Czym jest Świadomość Bogactwa?

To proste: Świadomość bogactwa jest wiedzą o tym, jak być bogatym. Świadomość biedy natomiast jest wiedzą o tym, jak być biednym.

Dzięki Programowi OSB i wykonywaniu ćwiczeń, które Ci proponuję otworzysz się na wyższą Świadomość Bogactwa.

Za pomocą tego modułu wykonasz kolejny krok ku temu, by szala Świadomości Bogactwa uzyskała jeszcze większą moc. Skonfrontujesz się też z obrazem osoby biednej, która jest wyryta w Twojej podświadomości i przeniesiesz ten obraz na nowy, jaśniejszy poziom.

Moduł 8 „Sprawdzian”

OSBkranik2

To jest już ostatni moduł Programu OSB.

Za pomocą Modułu 8 rozprawimy się raz na zawsze z przekonaniami: „Mój cel jest zbyt cenny, bym mogła/mógł go zrealizować”, „Nie zasługuję na pieniądze, większą ilość klientów, nową pracę itd.”, „Nie kocham siebie”,

Następnie wprogramujemy nowe przekonanie: „Pieniądze są źródłem dobra”. Na tym przykładzie dowiesz się też, jak możesz wykorzystać faster EFT do wgrania pozytywnych przekonań do swojej podświadomości.

Na zakończenie postawimy kropkę nad „i” i sprawdzimy jak Ci poszła praca ostatnich kilku tygodni. Sprawdzimy też jaki masz stosunek do pieniędzy i na ile jesteś otwarta/otwarty, by je mieć i przyjmować do swojego życia.

Dzięki ostatniemu ćwiczeniu: „Otwartość na pieniądze”, maksymalnie zwiększysz w sobie poczucie, że jesteś gotów/gotowa przyjąć, przyciągać i mieć pieniądze.

Pracując z Programem OSB zaczynasz wracać do tego stanu Kim Jesteś Naprawdę.  A jesteś Twórczą, Bogatą, Kochającą i Potężną Istotą.

OSBkranik1

Chcę byś widział/wiedziała, że ja tylko przekazuję Ci informacje, ale Ty całą tę wiedzę i wszystko, co potrzebujesz do tworzenia dobrobytu w swoim życiu masz już teraz w sobie. Po prostu zapomniałeś/zapomniałaś o niej.

Poprzez uczestniczenie w programie OSB zaczniesz uaktywniać w sobie to wszystko. Już jesteśmy bowiem bogatymi istotami i urodziliśmy się mając w sobie cały ten dobrostan i dobrobyt, do którego dążymy. To właśnie jest cała prawda o tym Kim Jesteśmy i to jest prawda o naszym własnym wszechświecie.

Jednak już w łonie u matki zaczęliśmy być programowani na zewnątrz naszego bogactwa, na zewnątrz naszego dobrobytu i dobrostanu oraz zaczęliśmy być uczeni, by myśleć kategoriami braku a nie obfitości. W dzieciństwie przeszliśmy swoiste „pranie mózgu” i zostały zainstalowane w nas programy braku, czy biedy odnośnie różnych stref naszego życia a nawet nas samych.

Dlatego informacja i wiedza, którą przekazuję podczas programu OSB nie jest niczym nowym dla Ciebie. To dobra wiadomość, bo przecież łatwiej jest powrócić do czegoś znanego, niż budować nowe. I co jest jeszcze bardziej ekscytującym, rozpoczynając program OSB i pracując z nim, zaczynasz wracać do tego stanu Kim Jesteś Naprawdę.  A jesteś Twórczą, Bogatą, Kochającą i Potężną Istotą.

Skąd będziesz wiedzieć, że robisz postępy?

OSBkranik2

Istnieją dwa wskaźniki postępu: kształt Twojej materialnego rzeczywistości, który będzie zmieniał się wraz ze zmianą Twoich przekonań, oraz zmiana Twojego stosunku (relacji) do spotykających Cię okoliczności. Materialna rzeczywistość może potrzebować czasu na zmianę, więc szybciej zauważysz zmianę obserwując swoje reakcje na okoliczności.

Kiedy systematycznie będziesz wykonywać ćwiczenia programu OSB, zauważysz, że będą przychodziły do ciebie różne rzeczy: mniejsze i większe. Dostaniesz np. w darze jabłko, książkę, kwiaty itp…

Z czasem zauważysz, że coraz częściej i szybciej twoje pragnienia zostają zaspakajane. Coś, czego zapragniesz ulegnie zmaterializowaniu. Twoja pewność materialna będzie coraz mocniejsza i zaczniesz otrzymywać coraz więcej. Zwiększą się Twoje dochody.

Być może nadejdą takie sytuacje, które będą wymagały od ciebie przeprowadzenia diametralnych zmian w życiu. Bądź otwarta/otwarty na wszelkie sugestie, propozycje, korzystne zbiegi okoliczności. Nie znaczy to, że musisz z nich wszystkich od razu skorzystać. Zawsze pytaj się swojego serca: Czy jest to dobre dla mnie, dla mojego rozwoju? Bez wątpienia otrzymasz prawidłową odpowiedź.

Jak działają metody wykorzystywane w ćwiczeniach?

W ćwiczeniach wykorzystujemy głównie trzy rodzaje metod:  Quantum Energy Transformation, FasterEFT oraz Metodę Sedony.

Są to metody niezwykle proste, ale też niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Dzięki nim, po prostu uwalniamy negatywne uczucia i myśli gdziekolwiek się pojawią i kiedykolwiek się pojawią. Dzięki temu kreujemy potrzebną przestrzeń wewnątrz nas na pojawienie się i obecność dobrostanu w naszym życiu.

Rezultaty Mogą Cię Zaskoczyć

OSBkranik1

Pragnę, być była/był świadomy tego, że podczas programu mogą się pojawić różne niespodzianki, czasami nieoczekiwane. Może się zdarzyć, że finansowy obszar w Twoim życiu, który chcesz zmienić, nie zmienia się tak szybko, jak tego pragniesz, lub też, co zdarza się większości osób, będzie się on polepszał zaskakująco szybko. Tak szybko, że będziesz miał/a na początku problemy z zaakceptowaniem tego, że jest to nawet możliwe.

Można to wytłumaczyć w innym sposób: Chcesz się otworzyć na finansowy sukces. Wykonujesz starannie wszystkie zalecane ćwiczenia programu oraz wprowadzasz zaproponowaną w programie teorię do własnego życia, jednak nic się nie zmienia w Twoich finansach. Za to poprawia się Twoje zdrowie i czujesz się lepiej ze sobą samym/sobą samą. Możesz też odkryć, ze Twoje relacje osobiste diametralnie się poprawiają, są bardziej satysfakcjonujące i zdrowe. Następnie możesz  zauważyć, że czujesz się bardziej komfortowo w pracy i że pojawiły się w niej nowe możliwości. I dopiero wtedy możesz sobie w końcu pozwolić na osiągnięcie finansowego sukcesu, do którego dążyłaś/dążyłeś.

Z całą pewnością program ten wniesie istotne, pozytywne zmiany do Twojego życia. Ale może się także niekiedy zdarzyć, że zmiany te pojawią się w zupełnie innej kolejności, niż oczekiwałaś/oczekiwałeś ich na początku. Twoi znajomi mogą zauważyć  zmiany w Tobie wcześniej od Ciebie.

Staniesz się bardziej Świadoma/Świadomy i bardziej skuteczny

OSBkranik2

Po pewnym czasie wykonywania ćwiczeń zauważysz, że jesteś bardziej świadoma/świadomy swoich uczuć, nawet jeżeli teraz masz trudności z ich identyfikacją. Oznaczać to będzie nie tylko zdecydowany postęp jaki robisz, ale także będzie to informacja dla Ciebie, że stajesz się gotowa/gotowy by uwolnić/rozpuścić wiele emocji/uczuć/przekonań, których dotychczas unikałaś/unikałeś czy nawet nie przyznawałaś/przyznawałeś się przed sobą, że je posiadasz.

Dobrą wiadomością jest to, że im częściej będziesz wykonywać ćwiczenia z programu, tym łatwiej i szybciej będą się rozpuszczać niepotrzebne przekonania utrudniające Ci postęp finansowy. Nabierzesz większego zaufania do siebie i poczujesz się bardziej bezpiecznie. A co za tym idzie zaczniesz pozwalać sobie na odczuwanie głębiej. Będziesz także częściej doświadczać dobrego samopoczucia oraz zyskasz jeszcze więcej przyjemności z życia we wszystkim co robisz.

Z czasem nauczysz się samodzielnie stosować metody proponowane w programie, a w zasadzie staną się one dla Ciebie drugą naturą. Dzięki temu coraz łatwiej będziesz osiągać kolejne stopnie finansowej wolności.

I jeszcze jedno: Wszystko, czego szukasz na zewnątrz, jest już w Tobie. Urodziłaś/urodziłeś się doskonały/doskonała, tylko o tym zapomniałaś/zapomniałeś. Ludzie szukają na zewnątrz miłości, oświecenia, piękna, radości, szczęścia, dostatku, nie wiedząc o tym, że to wszystko mają już w sobie.

Dlatego nie muszą się ku temu rozwijać i tak naprawdę nie mogą tego dostać, gdyż już to mają. Jednak przykryte jest to ogromem śmieci, jakim są negatywne przekonania i programy, które mają wgrani w siebie.

Przychodzą mi tu na myśl słowa Michała Anioła, który zapytany o to, w jaki sposób przeobraża bryłę kamienia w rzeźbę, powiedział:

„Ja tylko odłupuję niepotrzebne części kamienia i uwalniam z niego anioła, który zawsze był w nim zaklęty”

Za pomocą Programu OSB zaczniesz sukcesywnie odłupywać, te części kamienia, które zakrywają anioła, którym jesteś.

I właśnie tymi ideami będziemy się kierować podczas całego Programu OSB. Uważam bowiem, że doskonale oddają one lub inaczej mówiąc wyjaśniają cały proces, który będzie w nas zachodził po wykonywaniu kolejnych ćwiczeń programu.

+ BONUS SPECJALNY Warsztaty: Wolność Finansowa cz.1 WARTOŚĆ: 250 PLN  

Drogi poszukiwaczu w drodze do Wolności Finansowej zapraszam Cię do zainwestowania w siebie i w swój rozwój i  zakup ćwiczeń z serii: Wolność Finansowa.

Czym tak naprawdę jest wolność finansowa?

Otóż Wolność finansowa jest czymś znacznie więcej niż posiadanie pieniędzy. To jest wolność bycia, kim naprawdę jesteś i robienia w życiu tego, czego naprawdę chcesz. Wiele osób (zwłaszcza dotyczy to kobiet) rezygnuje z tego, umieszczając innych na pierwszym miejscu poprzez odgrywanie różnych ról w życiu. Takich ról jak np.:  rola rodzica, małżonka, pracownika, przyjaciela i więcej.

Jeśli chcesz być finansowo-wolna/finansowo wolny, musisz stać się innym człowiekiem niż jesteś dzisiaj oraz odpuścić wszystko, co trzyma Cię w przeszłości.  Jest to proces wzrostu, udoskonalania i osiągania  duchowej i emocjonalnej siły , by stać się najpotężniejszym, szczęśliwy i udanym „ty”, jak tylko jest to możliwe. Właśnie to stanowi prawdziwą nagrodę wolności finansowej.

I właśnie to będziemy robić w czasie kolejnych ćwiczeń z serii: Wolność Finansowa. Krok po kroku będziemy stawać się silniejsi zarówno pod względem duchowym, jak  i emocjonalnym, by stać się najpotężniejszym, szczęśliwy i udanym „ja”, jak tylko jest to możliwe.

Szczegóły poszczególnych spotkań:

OSBkranik1

Spotkanie 1 (czas nagrania: 9 min. )

Ćwiczenia (FasterEFT) na zagadnienia:

 1. Jestem skazana/skazany na biedę, bo nie mam szczęścia do pieniędzy.
 2. Otwieram się na wolność finansową
 3. Co jest możliwe dla mnie, kiedy pozwolę sobie mieć szczęście do pieniędzy

Spotkanie 2 (czas nagrania: 24 min )

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT) na zagadnienia:

 1. Nigdzie na etacie Ci dobrze nie zapłacą
 2. Zmiany pracy należy się bać
 3. Jak będę biedna/biedny, to będę zbawiona/zbawiony i szczęsliwa/szczęśliwy
 4. Jak będę bogata/bogaty, to stanę się okrutna/okrutny i snobistyczna/snobistyczny
 5. Otwieram się na wolność finansową
 6. Co jest możliwe dla mnie, kiedy pozwolę sobie mieć szczęście do pieniędzy

 

Spotkanie 3 – Poziom finansowego sukcesu (czas nagrania: 45 min)

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. Bogaci ludzie są
 2. Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogacz do królestwa niebieskiego
 3. To ja kreuję moje życie oraz kreuję poziom mojego finansowego sukcesu.
 4. Dwupunkt dla grupy: Nie zasługuję na to, by być bogatą/bogatym.
 5. Dodatkowo FasterEFT na zdania:
 • Kim mogę się stać, kiedy jak magnes przyciągam do siebie bogactwo, pieniądze, pomyślność.
 • Co jest możliwe dla mnie, kiedy otwieram się na wolność finansową.
 • Stale trafiają do mnie lukratywne propozycje.
 • Moje zdolności zarabiania, utrzymywania i pomnażania pieniędzy rosną z każdym dniem.

Spotkanie 4 – Mam nadmiar pieniędzy(czas nagrania: 44 min )

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Dwupunkt) na zagadnienia:

1.         Mam nadmiar pieniędzy.  Ćwiczenie z serii Kwantowa Transformacja.

2.         Naprawdę nie potrzebuję czegoś  ?za dużo”, wystarcza mi w sam raz. Ćwiczenie EFT

3.         Co będzie, jeżeli będę otoczona/otoczony bogactwem? Co będzie, jeżeli będę miał/a wszystko, czego pragnę? Ćwiczenie z serii Kwantowa Transformacja.

4.         Ćwiczenie EFT :

 • Kim mogę się stać, kiedy pozwolę, by moje pieniądze ciężko dla mnie pracowały i było ich coraz więcej.
 • Co jest możliwe dla mnie, kiedy, pozwolę, by moje pieniądze ciężko dla mnie pracowały i było ich coraz więcej.
 • Co jest możliwe dla mnie, kiedy moje pieniądze ciężko dla mnie pracują i jest ich coraz więcej.
 • Kim mogę się stać, kiedy moje pieniądze ciężko dla mnie pracują i jest ich coraz więcej.

oraz Dwupunkt dla grupy: „Mój mechanizm przetrwania związany z biedą i niedostatkiem wszelkiego dobra”

Spotkanie 5 – Czy można mieć wszystko? (czas nagrania: 40 min)

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. Akceptuję mniej niż posiadanie wszystkiego.
 2. Czuję strach, że kiedy będę chcieć posiadać wszystko utracę to, co mam. To jest za duże ryzyko do podjęcia.
 3. Otworzenie się na posiadanie wszystkiego jest dla mnie za bardzo ryzykowne.
 4. Mogę mieć wszystko.
 5. Dodatkowo: Faster EFT
 • Kim mogę się stać, kiedy pozwolę sobie mieć wszystko?
 • Jakie możliwości się przede mną otworzą, kiedy pozwolę sobie mieć wszystko?
 • Co jest możliwe dla mnie, kiedy jestem w zgodzie ze Źródłem?
 • Kim mogę się stać, kiedy jestem w pełni dostrojona/dostrojony do Źródła Dobrobytu i Dobrostanu Wszechświata?

Spotkanie 6 – Posiadanie pieniędzy i bycie ofiarą (czas nagrania: 64 min)

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. Jestem ofiarą losu
 2. Pieniądze niszczą ludzi i sprowadzają na złą drogę
 3. Bogactwo prowadzi do zepsucia i będzie ukarane
 4. Mam dużo pieniędzy na moim koncie bankowym
 5. Skąd ma mi się niby ta suma pieniędzy wziąć na tym koncie
 6. FasterEFT na tę sytuację:
 • Kim mogę się stać, kiedy pozwalam sobie odczuwać jak to jest, kiedy na koncie bankowym zawsze mam dużą sumę pieniędzy, która się zwiększa co miesiąc.
 • Jakie możliwości się przede mną otwierają, kiedy pozwalam sobie odczuwać jak to jest, kiedy na koncie bankowym zawsze mam dużą sumę pieniędzy, która się zwiększa co miesiąc.
 • Co jest możliwe dla mnie, kiedy jestem w zgodzie ze sobą samą/ z sobą samym?
 • Kim mogę się stać, kiedy jestem w pełni dostrojona/dostrojony do Źródła Dobrobytu i Dobrostanu Wszechświata?

Spotkanie 7 – Strach przed przyszłością, przed niedostatkiem. Wprogramowanie poczucia bezpieczeństwa i zaufania do Źródła. (czas nagrania: 78 min)

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Skoki Kwantowe, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. Czuję strach przed przyszłością, przed niedostatkiem
 2. Ubóstwo jest cnotą
 3. Mam poczucie bezpieczeństwa odnośnie mojej sytuacji finansowej teraz i w przyszłości
 4. Mam zaufanie do źródła odnośnie mojej sytuacji finansowej teraz i w przyszłości
 5. Jestem otwarta/otwarty, przyjmuję i otrzymuję dobrobyt  oraz dobrostan wszechświata codziennie

Spotkanie 8 – Ocean pieniędzy (czas nagrania: 74 min)

OSBkranik1

Ćwiczenia (FasterEFT,  Dwupunkt, Kwantowa Transformacja Energii, wizualizacja):

 1. Dwupunkt:  „Jestem zawsze połączona/połączony ze Źródłem dobrostanu i dobrobytu wszechświata”
 2. „Fakt, że pieniądze są źródłem dobra jest dla mnie bezpieczny i prawdziwy” – Kwantowa Transformacja Energii
 3. Dwupunkt : „Fakt, że pieniądze są źródłem dobra jest dla mnie bezpieczny i prawdziwy”
 4. Hej, pieniądze! Tu jestem! Jestem gotowy/gotowa, by was przyjąć! – wizualizacja.
 5. „Jestem gotowa/gotowy na przyjęcie nieograniczonej ilości pieniędzy? FasterEFT
 6. Dwupunkt : ” Jestem gotowa/gotowy na przyjęcie nieograniczonej ilości pieniędzy”

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy odblokujesz swoje bogactwo?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

odblokuj swoje bogactwo osb - podstawaWartość całego Programu: OSB Podstawa to: 697PLN + 250PLN Warsztaty Wolność Finansowa cz.1

Ale Dzisiejsza Specjalna Oferta dla Ciebie to tylko: 397PLN

Oszczędzasz zatem dokładnie 550PLN!

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by Odblokować Swoje Bogactwo 🙂

Zamiast 947 PLN

Dzisiaj tylko 397 PLN

 

Uwaga! Program w takiej cenie i w takim składzie będzie dostępny

do sprzedaży tylko do Środy 18.11.2015 do godziny 22.00

Skorzystaj z promocji TUTAJ:


Całość:

Program OSB Podstawa + Pakiet:

Warsztaty Wolność Finansowa cz.1

Zamiast 947 PLN

Promocja: 397 PLN


Zapłać przez bezpieczne transakcje w DotPay

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów .

Naciśnij na ten przycisk:

 Zapłać przez bezpieczne transakcje w PayPal

Płać kartą debetową lub kredytową w jakiejkolwiek walucie. Po dokonaniu zakupu, natychmiast na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Naciśnij na ten przycisk:

Tylko Pakiet:

Warsztaty Wolność Finansowa cz.1

Zamiast 250 PLN

Promocja: 97 PLN


Zapłać przez bezpieczne transakcje w DotPay

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów .

Naciśnij na ten przycisk:

 Zapłać przez bezpieczne transakcje w PayPal

Płać kartą debetową lub kredytową w jakiejkolwiek walucie. Po dokonaniu zakupu, natychmiast na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Naciśnij na ten przycisk:

Jeżeli z jakiś powodów masz trudności z zapłaceniem przez PayPal lub Dotpay

Możesz wpłacić 397 zł lub 97 zł na konto:
Nazwa Banku: Alior Bank
Numer konta bankowego: 03249000050000400066764893
Barbara Łukowiak
2. W tytule wpłaty/przelewu należny napisać: OSB podstawa – promocja lub odpowiednio: Warsztaty Wolność Finansowa cz.1
3. Następnie należy mnie powiadomić , że pieniądze zostały wpłacone.(na email: barbaralukowiak@wp.pl)
4. Jak tylko suma wpłynie na moje konto wyślę dostęp do zakupionych materiałów na adres mailowy podany przez Ciebie


Bardzo dziękuję Ci za zaufanie i do zobaczenia po drugiej stronie:)

Barbara Janina Łukowiak

Ps. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie programu, proszę napisz do mnie korzystając z tej strony: (http://wszystkodlaciebie.pl/zapytaj/)

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu OSB („Odblokuj Swoje Bogactwo”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Barbara Łukowiak & OdblokujSwojeBogactwo.pl