Promocja:

Program

„Odblokuj Swoje Bogactwo – Podniesienie Świadomości Bogactwa i Dobrobytu”

(OSB VIP)

OSB cz2 konferencje

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy odblokujesz swoje bogactwo?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

OSB VIP: (wartość 1017 PLN)

Dzisiejsza Specjalna Oferta dla Ciebie to tylko: 997PLN

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by Odblokować Swoje Bogactwo 🙂

Zamiast 1017 PLN

Dzisiaj tylko 997 PLN

 

Zainwestuj w siebie TUTAJ:

Program OSB VIP 

Zamiast 1017 PLN

Promocja: 997 PLN


Zapłać przez bezpieczne transakcje w DotPay

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów .

Naciśnij na ten przycisk:

 Zapłać przez bezpieczne transakcje w PayPal

Płać kartą debetową lub kredytową w jakiejkolwiek walucie. Po dokonaniu zakupu, natychmiast na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Naciśnij na ten przycisk:
Jeżeli z jakiś powodów masz trudności z zapłaceniem przez PayPal lub Dotpay

Możesz wpłacić 997 zł na konto:
Nazwa Banku: Alior Bank
Numer konta bankowego: 03249000050000400066764893
Barbara Łukowiak
2. W tytule wpłaty/przelewu należny napisać: OSB VIP konferencje
3. Następnie należy mnie powiadomić , że pieniądze zostały wpłacone.(na email: barbaralukowiak@wp.pl)
4. Jak tylko suma wpłynie na moje konto wyślę dostęp do zakupionych materiałów na adres mailowy podany przez Ciebie


Bardzo dziękuję Ci za zaufanie i do zobaczenia po drugiej stronie:)

Barbara Janina Łukowiak

Oto co jest zawarte w Programie OSB VIP:

Szczegółowe informacje na temat 2 części Programu OSB:  „Odblokuj Swoje Bogactwo – Podniesienie Świadomości Bogactwa i Dobrobytu” (OSB VIP)

OSB cz2 konferencje

Część 2 OSB nosi tytuł: „Odblokuj Swoje Bogactwo – Podniesienie Świadomości Bogactwa i Dobrobytu” (w skrócie OSB VIP)

W tej części Programu OSB otrzymujesz dostęp do nagrań z 12 konferencji/warsztatów przeprowadzonych na żywo.

Wszystkie konferencje trwają około 1 godz. do 1.30 godz.

Program OSBVIP składa się z dwóch części:

 • 1 część Programu OSBVIP to nagrania 8 konferencji – warsztatów, prowadzących Cię krok po kroku do podniesienia Twojej Świadomości Bogactwa i Dobrobytu. Dostęp do poszczególnych konferencji z tej części programu OSBVIP będziesz otrzymywać sukcesywnie raz na tydzień.
 • 2 część Programu OSBVIP to nagrania 4 warsztatów z serii: Wolność Finansowa cz.2 Dostęp do wszystkich 4 nagrań otrzymujesz od razu, po zakupieniu programu.

Dodatkowo do serii 8 konferencji, jako bonus, otrzymujesz oddzielne nagrania wszystkich ćwiczeń wykonywanych podczas danej konferencji. Otrzymujesz także ekstra bonus: dodatkowe nagranie webinaru z serii: Wolność Finansowa cz.2 pt: „Pytania i odpowiedzi”

Do czego służy Program OSBVIP?

Główną zaletą posiadania pieniędzy jest to, że nie musimy się martwić, że ich nie mamy.

Jakie to proste prawda? Ale pieniądze to nie wszystko. Pieniądze są jednym z narzędzi, dzięki którym możemy zaspakajać nasze potrzeby. Powiedziałam, że to jedno z narzędzi. A jest ich nieograniczona ilość. Tylko my możemy ich jeszcze nie widzieć. A skoro ich nie dostrzegamy, nie mamy też do nich dostępu.

By zobaczyć inne narzędzia służące do zaspakajania naszych potrzeb i by pozwolić sobie ich użyć, wystarczy, że podniesiemy naszą świadomość bogactwa, dobrobytu i dobrostanu na wyższy poziom.

I właśnie do tego służy cały Program OSB cz.2. Po jego zakończeniu, już nigdy nie będziesz taka sama/taki sam. Podniesiesz bowiem swoją świadomość dobrobytu i bogactwa na nowy, szerszy, wygodniejszy, łatwiejszy i szczęśliwszy poziom. Zaczniesz także wzmacniać i uwalniać Twoją naturalną predyspozycję i zdolność  do tworzenia pieniędzy.

Program jest tak skonstruowany, by nie przytłoczyć Cię materiałem do pracy, a równocześnie utrzymać Twoją stałą motywację do uzyskania finansowej wolności poprzez systematyczne podnoszenie Twojej świadomości bogactwa i dobrobytu na nowy, wyższy poziom. Dlatego co tydzień będziesz otrzymywać ode mnie maile z dostępem do nagrania kolejnej konferencji/warsztatu programu. 

Część 1 Programu OSBVIP: 8 konferencji/warsztatów WARTOŚĆ: 697 PLN  

Oto szczegółowy program wszystkich konferencji/warsztatów:

OSBkranik21 Konferencja  OSB VIP – „Ustalenie Finansowego Celu”

 Plan spotkania:

 1. „Gra w tak” – polecam Ci zastosowanie jej, kiedy chcesz poczuć się lepiej – niezależnie czego dotyczy to lepiej oraz kiedy chcesz podnieś swoje wibracje na wyższy poziom.
 2. Ustalenie finansowego celu. Pracę z finansowym celem zawarłam w module 4, ale uważam, że warto rozpocząć program OSB właśnie od tego tematu. Już od dzisiaj ustalisz do czego dążysz i jaki pułap miesięcznych dochodów Cię interesuje.
 3. Następnie przeprowadzimy krótkie ćwiczenie FasterEFT: „Mój miesięczny dochód” Otworzymy się w nim na inne źródła pieniężne, niekoniecznie te związane z naszymi zarobkami. Takimi źródłami może być: wygranie w totolotka, darowizny, spadek, dywidendy z inwestycji.
 4. Poznasz sposób na uwolnienie się od blokad wewnętrznych stojących na drodze do zrealizowania miesięcznego finansowego celu. Wykonamy w tym celu kilka ćwiczeń.
 5. Zademonstruję wam metodę na to, by sprawić, by nasz cel finansowy stał sie jak najbardziej realny w naszym umyśle.
 6. Następnie wykonamy ćwiczenie, za pomocą którego zaprogramujemy jutrzejszy dzień.

2 Konferencja OSB VIP – „Dostrojenie do Swojej Finansowej Wyjątkowości”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Zaczniemy od skonfrontowania się ze zdaniami: Płacą mi za bycie mną. Otrzymuję pieniądze za bycie mną.
 2. Sprawdzimy, ile mamy ukrytych przekonań związanych z tymi zdaniami. A następnie przeprowadzimy kilka rundek FasterEFT na pozbycie się negatywnych emocji lub powiększenie pozytywnych, które pojawiają się, gdy myślimy o tych sformułowaniach.  To przeniesie nas na nowe zrozumienie naszej własnej wartości.
 3. Drugim ćwiczeniem będzie „Dostrojenie do Swojej Finansowej Wyjątkowości” To ćwiczenie jest równie potężne, jak to o Finansowym Termostacie. Spotykamy się w nim, a w zasadzie uwalniamy tę potężną część siebie, która wie jak tworzyć pieniądze, jak zarządzać pieniędzmi, jak sobie z nimi radzić i  jak je pomnażać.
 4. Następnie wykonamy ćwiczenie, Proces Wewnętrzne Połączenie: „Moja idealna finansowa rzeczywistość” Za pomocą tego ćwiczenia dostroisz się do nowej finansowej rzeczywistości, w której pozwalasz sobie mieć wszystko to, co zapisałaś/zapisałeś na temat Twojej idealnej finansowej rzeczywistości.
 5. Na zakończenie odpowiem na pytania.

 

3 Konferencja OSB VIP – „Tworzenie pieniędzy radosną zabawą”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Zaczniemy od skonfrontowania się ze zdaniem: „Wiele osób chciałoby mieć ciekawą, inspirującą pracę, dzięki której mogli by się rozwijać i służyć innym i oczywiście właśnie w taki sposób zarabiać pieniądze” i porozmawiamy chwilę o zarabianiu dużych pieniędzy w sposób lekki, łatwy, szybki i do tego przyjemny.
 2. Następnie przeprowadzimy kilka ćwiczeń FasterEFT na uwolnienie zablokowanej energii związanej ze zdaniem: „Zarabianie w sposób lekki, łatwy, szybki i do tego przyjemny dużych pieniędzy”
 3. Następnie przeprowadzimy ćwiczenie pt: „Zaproszenie energii bogactwa”. Zadam w nim kilka bardzo istotnych pytań, które będą zaproszeniem energii bogactwa i obfitości do naszego życia.
 4. Potem poznasz dwa pytania, które warto zadawać sobie codziennie i które przyczynią się do wzrostu Twojej Świadomości Bogactwa.
 5. Następnie pomówimy o tym, że Wszechświat ma bardzo dużo wspaniałych pomysłów na obdarowywanie nas pieniędzmi i dobrami materialnymi. Dowiesz się, czy jesteś gotowa/gotowy przyjąć te podarunki wszechświata.
 6. Na zakończenie proponuję ćwiczenie, dzięki któremu otworzymy się na otrzymywanie pieniędzy i dóbr materialnych za nic.

4 Konferencja OSB VIP – „Zmiana jest dobra”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Najpierw porozmawiamy na temat lęku przed zmianą i o tym, jak istotnym jest uświadomienie sobie, że możemy go mieć i wcale nawet do tej pory nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy.
 2. Następnie przeprowadzimy ćwiczenie pt: „Iskierka Zmiany” Ćwiczenie to, pomoże Ci w rozpuszczeniu, uwolnieniu się od strachu przed zmianą. Odświeży Cię na nowo. Dzięki niemu zaczniesz dostrzegać zmiany wewnątrz Ciebie, jak i na zewnątrz Ciebie jako ciekawe doświadczenie. Staniesz się obserwatorem samego siebie. W konsekwencji zdystansujesz się i otworzysz na zmiany. Niezależnie, czego by dotyczyły te zmiany.
 3. Odkryjesz, czy jeszcze coś trzyma Cię w starych schematach dotyczących pieniędzy i wszystkiego, co jest z nimi związane. Czyli zarabiania, otrzymywania, inwestowania, wydawania, cieszenia się  nimi, bawienia się nimi, traktowania ich na luzie i z humorem, traktowania z powagą, kochania, dzielenia się nimi.
 4. Potem wykonamy kilka ćwiczeń Faster EFT związanych z uwolnieniem się od tych schematów.
 5. Dowiesz się dlaczego wzbudzenie zaufania do tego, co może nam przynieść życie jest  kluczowym elementem dla odblokowania naszego bogactwa, podniesienia świadomości bogactwa i znalezienia się na wyższej finansowej półce.
 6. Na zakończenie przeprowadzimy Szybki Proces Zmiany pt: „Wolność Finansowa” Dzięki temu procesowi pozwolimy sobie na zmianę oraz na poszerzenie naszej strefy komfortu związanej z doznawaniem większej wolności finansowej.

5 Konferencja OSB VIP –  „Konsekwencje finansowego sukcesu”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Najpierw przeprowadzimy krótki test, dzięki któremu przekonasz się, czy naprawdę jesteś gotowa/gotowy na finansowy sukces, czy może niechcąco go sabotujesz.
 2. Potem zrobimy kilka ćwiczeń FasterEFT dotyczących umocnienia w Tobie poczucia finansowego sukcesu.
 3. Następnie odkryjesz czy nosisz w sobie przekonanie: „Zmiana związana z moim sukcesem finansowym, to coś, co wiąże się z jakimś pogorszeniem ważnych obszarów mojego życia” lub drugie przekonanie: „przecież nie można mieć wszystkiego” i wspólnie uwolnimy się od tych przekonań stosując ćwiczenia: Faster EFT
 4. Następnie odnajdziemy w sobie tę cząstkę, która z jakiś sobie tylko znanych powodów wciąż boi się finansowego sukcesu, dlatego woli obstawać przy starym systemie zarabiania, otrzymywania, wydawania pieniędzy, czy cieszenia się pieniędzmi.
 5. Wykonamy ćwiczenie: „Proces: Wewnętrzne Połączenie” pt: „Akceptacja Finansowego Sukcesu”, dzięki niemu cząstka, która wciąż boi się sukcesu finansowego otworzy się i pozwoli sobie go doznać.
 6. Potem poznasz konsekwencje finansowego sukcesu i uświadomisz sobie, czy jesteś gotowa/gotowy je przyjąć, a co za tym idzie pozwolić sobie na swój finansowy sukces.
 7. Na zakończenie dowiesz się jak odkryć wszystkie pozostałe wstrzymywacze Twojego finansowego sukcesu i jak je na trwale usunąć z Twojej podświadomości.

6 Konferencja  OSB VIP –  „Podniesienie Świadomości Bogactwa i Dobrobytu”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Dowiesz się czym jest Świadomość Dobrobytu i Bogactwa i dlaczego tak ważnym jest podnoszenie jej na wyższy poziom zrozumienia i integracji.
 2. Następnie przeprowadzimy krótki test, z którego dowiesz się ile pieniędzy na chwilę obecną  jesteś w stanie przyjąć emocjonalnie.
 3. Kolejnym krokiem, który dziś wykonamy jest sprawdzenie z jaką grupą społeczną się obecnie identyfikujemy i świadomie przeniesienie nas do nowej grupy społecznej, która ma wyższy od nas poziom Świadomości Bogactwa i Dobrobytu.
 4. Potem wykonamy Ćwiczenie „Podniesienie świadomości bogactwa do grupy społecznej, która ma minimum dwa razy większy dochód, niż my obecnie”
 5. Następnie dowiesz się co to jest Pole  kolektywnej Świadomości i Pole przyszłości. I jaki ma to związek z Twoim obecnym polem Świadomości Dobrobytu i Bogactwa.
 6. Na zakończenie wykonamy coś naprawdę istotnego. Przeprowadzimy bowiem rytuał, dzięki któremu uwolnisz się od starego pola świadomości i na jego miejsce wprowadzisz nowe pole Dobrostanu i Dobrobytu. Będzie to Rytuał Przestawienia.

7 Konferencja OSB VIP –  „Duchowość i bycie bogatym”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Poznasz „sekret” łączenia pieniędzy i duchowości. Porozmawiamy na temat możliwości bycia bardzo duchowym a równocześnie bardzo, bardzo, bardzo bogatym materialnie.
 2. Zintegrujesz obydwie części siebie. Tę, która jest duchowa, światła i która chce pomagać innym oraz tę, która dąży do finansowego bogactwa i chce być bogata materialnie.
 3. Uświadomisz sobie, czy nosisz w sobie przekonanie, że nie można pomagać innym i brać za to pieniędzy.
 4. Następnie wykonasz ćwiczenie: FasterEFT na zdanie:  „Pozwalam sobie pomagać wielu osobom i zarabiać przez to duże pieniądze” Dzięki niemu pozbędziesz się wewnętrznej sprzeczności dotyczącej pomagania innym i równocześnie otrzymywania za to wynagrodzenia. A co za tym idzie pozwolisz sobie na posiadanie większej ilości klientów, korzystnych zbiegów okoliczności, przypływu gotówki i na wykorzystanie swoich największych duchowych darów równocześnie.
 5. Na koniec zostawiłam naprawdę coś mocnego. Będzie to złożenie Deklaracji Bogactwa i  Dostrojenia do Źródła Wszelkiego Dobrostanu.  Deklaracja  ta pokaże Ci w realnym życiu te rzeczy, które są odpowiednim źródłem dla Ciebie.  Niezależnie czy dotyczy to bogactwa, pieniędzy, poczucia własnej wartości, znakomitych relacji, rozwoju kariery, czy zdrowia.  Zapiszemy ją podczas dzisiejszego webinaru. Dlatego już teraz proszę przygotuj sobie kartkę papieru i coś do pisania.

8 Konferencja  OSB VIP  –  „Szczęście do pieniędzy – Dotyk Midasa”

OSBkranik2

Plan spotkania:

 1. Dowiesz się co znaczy Być Szczęściarzem.
 2. Uświadomisz sobie prostą prawdę, że właśnie Ty od urodzenia jesteś szczęściarzem. I tak naprawdę masz szczęście do wszystkiego, czego tylko się dotkniesz. Nawet, jeżeli teraz w to nie wierzysz, udowodnię Ci że jest to prawda. Przypomnisz sobie tę prawdę dzisiaj.
 3. Dowiesz się jak budować coraz silniejsze i bardziej rozwinięte mięśnie Bycia Szczęściarzem w każdej chwili swojego życia.
 4. Poznasz rozszerzoną metodę FasterEFT służącą do wprowadzenia nowych kodów do Twojej podświadomości dotyczących bogactwa materialnego.
 5. Wprowadzisz do swojego systemu energetycznego nowy kod: „Zawsze otrzymuję więcej pieniędzy, niż wydaję”
 6. Dowiesz się czym jest Fizjologiczny Przepływ Pieniędzy i uruchomisz go w sobie. Dzięki temu od teraz wszelkie czynności związane z pieniędzmi – takie jak wydawanie, dostawanie, inwestowanie, otrzymywanie, oszczędzanie będą dla Ciebie proste i łatwe, a nawet będą wykonywane automatycznie jak oddychanie.

Pracując z Programem OSB zaczynasz wracać do tego stanu Kim Jesteś Naprawdę.  A jesteś Twórczą, Bogatą, Kochającą i Potężną Istotą.

OSBkranik1

Chcę byś widział/wiedziała, że ja tylko przekazuję Ci informacje, ale Ty całą tę wiedzę i wszystko, co potrzebujesz do tworzenia dobrobytu w swoim życiu masz już teraz w sobie. Po prostu zapomniałeś/zapomniałaś o niej.

Poprzez uczestniczenie w programie OSB zaczniesz uaktywniać w sobie to wszystko. Już jesteśmy bowiem bogatymi istotami i urodziliśmy się mając w sobie cały ten dobrostan i dobrobyt, do którego dążymy. To właśnie jest cała prawda o tym Kim Jesteśmy i to jest prawda o naszym własnym wszechświecie.

Jednak już w łonie u matki zaczęliśmy być programowani na zewnątrz naszego bogactwa, na zewnątrz naszego dobrobytu i dobrostanu oraz zaczęliśmy być uczeni, by myśleć kategoriami braku a nie obfitości. W dzieciństwie przeszliśmy swoiste „pranie mózgu” i zostały zainstalowane w nas programy braku, czy biedy odnośnie różnych stref naszego życia a nawet nas samych.

Dlatego informacja i wiedza, którą przekazuję podczas programu OSB nie jest niczym nowym dla Ciebie. To dobra wiadomość, bo przecież łatwiej jest powrócić do czegoś znanego, niż budować nowe. I co jest jeszcze bardziej ekscytującym, rozpoczynając program OSB i pracując z nim, zaczynasz wracać do tego stanu Kim Jesteś Naprawdę.  A jesteś Twórczą, Bogatą, Kochającą i Potężną Istotą.

Skąd będziesz wiedzieć, że robisz postępy?

OSBkranik2

Istnieją dwa wskaźniki postępu: kształt Twojej materialnego rzeczywistości, który będzie zmieniał się wraz ze zmianą Twoich przekonań, oraz zmiana Twojego stosunku (relacji) do spotykających Cię okoliczności. Materialna rzeczywistość może potrzebować czasu na zmianę, więc szybciej zauważysz zmianę obserwując swoje reakcje na okoliczności.

Kiedy systematycznie będziesz wykonywać ćwiczenia programu OSB, zauważysz, że będą przychodziły do ciebie różne rzeczy: mniejsze i większe. Dostaniesz np. w darze jabłko, książkę, kwiaty itp…

Z czasem zauważysz, że coraz częściej i szybciej twoje pragnienia zostają zaspakajane. Coś, czego zapragniesz ulegnie zmaterializowaniu. Twoja pewność materialna będzie coraz mocniejsza i zaczniesz otrzymywać coraz więcej. Zwiększą się Twoje dochody.

Być może nadejdą takie sytuacje, które będą wymagały od ciebie przeprowadzenia diametralnych zmian w życiu. Bądź otwarta/otwarty na wszelkie sugestie, propozycje, korzystne zbiegi okoliczności. Nie znaczy to, że musisz z nich wszystkich od razu skorzystać. Zawsze pytaj się swojego serca: Czy jest to dobre dla mnie, dla mojego rozwoju? Bez wątpienia otrzymasz prawidłową odpowiedź.

Jak działają metody wykorzystywane w ćwiczeniach?

W ćwiczeniach wykorzystujemy głównie trzy rodzaje metod:  Quantum Energy Transformation, FasterEFT oraz Metodę Sedony.

Są to metody niezwykle proste, ale też niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Dzięki nim, po prostu uwalniamy negatywne uczucia i myśli gdziekolwiek się pojawią i kiedykolwiek się pojawią. Dzięki temu kreujemy potrzebną przestrzeń wewnątrz nas na pojawienie się i obecność dobrostanu w naszym życiu.

Rezultaty Mogą Cię Zaskoczyć

OSBkranik1

Pragnę, być była/był świadomy tego, że podczas programu mogą się pojawić różne niespodzianki, czasami nieoczekiwane. Może się zdarzyć, że finansowy obszar w Twoim życiu, który chcesz zmienić, nie zmienia się tak szybko, jak tego pragniesz, lub też, co zdarza się większości osób, będzie się on polepszał zaskakująco szybko. Tak szybko, że będziesz miał/a na początku problemy z zaakceptowaniem tego, że jest to nawet możliwe.

Można to wytłumaczyć w innym sposób: Chcesz się otworzyć na finansowy sukces. Wykonujesz starannie wszystkie zalecane ćwiczenia programu oraz wprowadzasz zaproponowaną w programie teorię do własnego życia, jednak nic się nie zmienia w Twoich finansach. Za to poprawia się Twoje zdrowie i czujesz się lepiej ze sobą samym/sobą samą. Możesz też odkryć, ze Twoje relacje osobiste diametralnie się poprawiają, są bardziej satysfakcjonujące i zdrowe. Następnie możesz  zauważyć, że czujesz się bardziej komfortowo w pracy i że pojawiły się w niej nowe możliwości. I dopiero wtedy możesz sobie w końcu pozwolić na osiągnięcie finansowego sukcesu, do którego dążyłaś/dążyłeś.

Z całą pewnością program ten wniesie istotne, pozytywne zmiany do Twojego życia. Ale może się także niekiedy zdarzyć, że zmiany te pojawią się w zupełnie innej kolejności, niż oczekiwałaś/oczekiwałeś ich na początku. Twoi znajomi mogą zauważyć  zmiany w Tobie wcześniej od Ciebie.

Staniesz się bardziej Świadoma/Świadomy i bardziej skuteczny

OSBkranik2

Po pewnym czasie wykonywania ćwiczeń zauważysz, że jesteś bardziej świadoma/świadomy swoich uczuć, nawet jeżeli teraz masz trudności z ich identyfikacją. Oznaczać to będzie nie tylko zdecydowany postęp jaki robisz, ale także będzie to informacja dla Ciebie, że stajesz się gotowa/gotowy by uwolnić/rozpuścić wiele emocji/uczuć/przekonań, których dotychczas unikałaś/unikałeś czy nawet nie przyznawałaś/przyznawałeś się przed sobą, że je posiadasz.

Dobrą wiadomością jest to, że im częściej będziesz wykonywać ćwiczenia z programu, tym łatwiej i szybciej będą się rozpuszczać niepotrzebne przekonania utrudniające Ci postęp finansowy. Nabierzesz większego zaufania do siebie i poczujesz się bardziej bezpiecznie. A co za tym idzie zaczniesz pozwalać sobie na odczuwanie głębiej. Będziesz także częściej doświadczać dobrego samopoczucia oraz zyskasz jeszcze więcej przyjemności z życia we wszystkim co robisz.

Z czasem nauczysz się samodzielnie stosować metody proponowane w programie, a w zasadzie staną się one dla Ciebie drugą naturą. Dzięki temu coraz łatwiej będziesz osiągać kolejne stopnie finansowej wolności.

I jeszcze jedno: Wszystko, czego szukasz na zewnątrz, jest już w Tobie. Urodziłaś/urodziłeś się doskonały/doskonała, tylko o tym zapomniałaś/zapomniałeś. Ludzie szukają na zewnątrz miłości, oświecenia, piękna, radości, szczęścia, dostatku, nie wiedząc o tym, że to wszystko mają już w sobie.

Dlatego nie muszą się ku temu rozwijać i tak naprawdę nie mogą tego dostać, gdyż już to mają. Jednak przykryte jest to ogromem śmieci, jakim są negatywne przekonania i programy, które mają wgrani w siebie.

Przychodzą mi tu na myśl słowa Michała Anioła, który zapytany o to, w jaki sposób przeobraża bryłę kamienia w rzeźbę, powiedział:

„Ja tylko odłupuję niepotrzebne części kamienia i uwalniam z niego anioła, który zawsze był w nim zaklęty”

Za pomocą Programu OSB zaczniesz sukcesywnie odłupywać, te części kamienia, które zakrywają anioła, którym jesteś.

I właśnie tymi ideami będziemy się kierować podczas całego Programu OSB. Uważam bowiem, że doskonale oddają one lub inaczej mówiąc wyjaśniają cały proces, który będzie w nas zachodził po wykonywaniu kolejnych ćwiczeń programu.

Część 2 Programu OSBVIP: Warsztaty: „Wolność Finansowa cz.2” WARTOŚĆ: 320 PLN  

Czym tak naprawdę jest wolność finansowa?

Otóż Wolność finansowa jest czymś znacznie więcej niż posiadanie pieniędzy. To jest wolność bycia, kim naprawdę jesteś i robienia w życiu tego, czego naprawdę chcesz. Wiele osób (zwłaszcza dotyczy to kobiet) rezygnuje z tego, umieszczając innych na pierwszym miejscu poprzez odgrywanie różnych ról w życiu. Takich ról jak np.:  rola rodzica, małżonka, pracownika, przyjaciela i więcej.

Jeśli chcesz być finansowo-wolna/finansowo wolny, musisz stać się innym człowiekiem niż jesteś dzisiaj oraz odpuścić wszystko, co trzyma Cię w przeszłości.  Jest to proces wzrostu, udoskonalania i osiągania  duchowej i emocjonalnej siły , by stać się najpotężniejszym, szczęśliwy i udanym „ty”, jak tylko jest to możliwe. Właśnie to stanowi prawdziwą nagrodę wolności finansowej.

I właśnie to będziemy robić w czasie kolejnych ćwiczeń z serii: Wolność Finansowa. Krok po kroku będziemy stawać się silniejsi zarówno pod względem duchowym, jak  i emocjonalnym, by stać się najpotężniejszym, szczęśliwy i udanym „ja”, jak tylko jest to możliwe.

Szczegóły poszczególnych spotkań:

Dostaniesz nagrania 4 spotkań.

OSBkranik1Ważne!!!  Wszystkie ćwiczenia Dwupunktu jakiegokolwiek  webinaru są dla osób, które uczestniczyły i na żywo w spotkaniu, a także wszystkich osób słuchających nagrania.

Spotkanie 1 (czas nagrania: 78 min. )

„Realizacja celów i marzeń a posiadanie pieniędzy”

Spotkanie jest zainspirowane 3 listami.

List 1:

Odnośnie realizacji celów. Co, jeżeli nie ma się pieniędzy a nasze cele są uzależnione od tego, że żeby je osiągnąć trzeba tę kasę zarobić. To co wtedy ?

Ćwiczenia:

 1. FasterEFT na przekonanie: Nie mam pieniędzy na realizację moich celów i marzeń.
 2. Dwupunkt dla grupy na zdanie: Nie mam pieniędzy na realizację moich celów i marzeń.

Dwupunkt jest dla osób, które są na tym spotkaniu, a także dla wszystkich, którzy będą korzystać z nagrania tego webinaru.

Dodatkowe zagadnienia dotyczące tego tematu, które pojawiły się u uczestników spotkania po ćwiczeniu FasterEFT:

 • Mam trudność w nauczeniu sie czegoś, co pozwoli zrealizować moje marzenia (ćwiczenie FasterEFT)
 • W realizowaniu moich marzeń przeszkadza mi moje zdrowie (ćwiczenie FasterEFT).

3. Zaprogramowanie nowej możliwości (ćwiczenie kwantowa transformacja)

Otwieram się na nowe możliwości realizacji moich celów i marzeń, niezależnie od tego czy mam pieniądze, czy ich nie mam

4. Dwupunkt dla grupy na zdanie:  Otwieram się na nowe możliwości realizacji moich celów i marzeń, niezależnie od tego czy mam pieniądze, czy ich nie mam.

List 2.

Pani Basiu dziękuje bardzo . Mam jeszcze jeden problem z ćwiczeń, które mi pani przesłała. Wszystko robię tak jak na ćwiczeniach z Formuły Sukcesu. Zakotwiczyłam też cel, na którym mi bardzo zależy ale nadal mam obawę ze się nie spełni . A jest związany z finansami. Ustaliłam ze do 20 lutego otrzymuje  1000  niespodziewanego dochodu .

Ale nadal siedzi we mnie ten strach i stracę wszystko co jest związane z tym przypadkiem . Jakaś podpowiedź i  pomoc od pani będzie mi przydatna.

Eksperyment:

Pomyśl teraz o kwocie, którą chciałabyś/chciałbyś otrzymać od Wszechświata w przeciągu następnych dwóch tygodni. Nie musi to być wysoka kwota pieniędzy. Ale jeżeli chcesz może być wysoka.

Ćwiczenie:

 1. Wykonanie dwupunktu na sytuację dotyczącą otrzymania zamówionej kwoty pieniędzy w przeciągu następnych dwóch tygodni.

Dodatkowo:

 • FasterEFT na zdanie: Utrwalam tę pozytywną zmianę, która zaszła już we mnie po dzisiejszych ćwiczeniach
 • FasterEFT na zdanie: zastanawiam się jak to się stanie

List 3.

Ostatnio zauważyłam (ono było pewnie od zawsze ale ostatnio zwróciłam na nie uwagę) często powtarzające sie w moim słowniku słowo „brak”. Brakuje czasu, pieniędzy, miłości, wsparcia, zdrowia, szczęścia. To tak jakbyśmy czuli się w jakiś sposób wybrakowani. W sumie wiele osób korzysta z tego słowa nawet o tym nie wiedząc, więc to uczucie/przekonanie „braku” jest nam tak mocno wpojone że żyjemy z tym każdego dnia nawet nie zdając sobie z tego sprawy.

Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Uwolnienie od poczucia braku czegokolwiek”

Bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu uwolnisz się od poczucia braku czegokolwiek i otworzysz siebie na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:

Nie wiem w jaki sposób jestem spełniona/spełniony, jedyne co wiem, to to, że jestem i jestem zaspokojona/zaspokojony i wdzieczna/wdzieczny teraz.

Spotkanie 2 (czas nagrania: 94 min. )

„Wygrana na loterii lub w konkursie”

„Istnieje tyle sposobów na samodzielne dojście do miliona, że jest to prawie niemożliwe, by nie osiągnąć tego celu, jeśli myślisz o nim naprawdę poważnie.”

Brian Tracy

Jednym z tych sposobów jest wygrana na loterii i właśnie na tym się skupimy podczas tego webinaru.

OSBkranik1

1. Ćwiczenia:

FasterEFT na przekonania:

 • Nie wierzę, że mogę cokolwiek wygrać.
 • Nie wierzę, że mogę wygrać główną wygraną na loterii lub konkursie.

2. Dwupunkt na zdanie: Pozwalam sobie uwierzyć, że jest możliwe dla mnie wygranie głównej nagrody w konkursie lub na loterii

3. Następnie dowiesz się co Twoja podświadomość sądzi o wygranej przez ciebie na loterii.

Ćwiczenia:

FasterEFT na przekonania:

 • Mogę wygrać na loterii lub w konkursie główną wygraną
 • Chcę wygrać w lotto lub na loterii główną wygraną
 • Pozwalam sobie wygrać na loterii lub w konkursie główną wygraną
 • Jestem otwarta/otwarty na łatwe pieniądze bez wysiłku
 • Jestem otwarta/otwarty na łatwe pieniądze bez wyrzutów sumienia
 • Pozwalam sobie na otrzymywanie darmowych prezentów od Wszechświata

4. Dwupunkt: Odblokowuję się na  wygraną na loterii

5. Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Wygrana na loterii”

Bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu otworzysz się jeszcze bardziej na wygraną, poczujesz jak to jest otrzymać wygraną oraz usuniesz blokady przed wygraniem na loterii. Otworzysz siebie także na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:

Nie wiem jak mam tę główną wygraną na loterii. Jedyne co wiem, to to, że ją mam i jestem wdzięczna/wdzięczny i spełniona/spełniony.

6. Dwupunkt: Moja główna wygrana na loterii

7. Na zakończenie ćwiczenie, które zostało zainspirowane metodą image streaking. Dzięki niemu zaprogramujesz swój umysł na główną wygraną na loterii lub w konkursie.

Spotkanie 3 (czas nagrania: 92 min. ) 

„Wymarzony dom”

Podczas tego webinaru skupimy się na temacie posiadania własnego domu. Przeprogramujemy nasze wnętrze w kierunku posiadania i cieszenia się z posiadania własnego domu.

OSBkranik1Zaczniemy od listu, który dostałam od uczestniczki naszych wtorkowych spotkań. Oto treść listu:

 Gdy czujemy że nie możemy spełnić naszych największych marzeń, chociaż możemy życzyć sobie większych rzeczy, zwątpienie, które wyłania się z głębi naszego wnętrza, pochodzi ostatecznie z naszego poczucia niskiej wartości.

 Zastanawiamy się: Czy jestem dostatecznie dobry, aby doznać takiej radości w moim życiu? Chociaż to poczucie niskiej wartości może nie zawsze być uświadomione, istnieje bez przerwy i dostarcza ukrytych fundamentów dla sposobu, w jaki podchodzimy do życia.

 Każdy z nas ma nadzieje, marzenia i aspiracje osiągnięcia większych rzeczy w życiu i często racjonalizujemy powody dla których nigdy ich nie urzeczywistniami bo nie czując się dostateczni dobrzy dajemy sobie do dyspozycji: opóźnienia, wyzwania i przeszkody a nasze niskie poczucie wartości powoduje że ciągle wątpimy czy faktycznie zasługujemy na lepsze zdrowie, większe pieniądze, wspanialsze związki…

Lista ćwiczeń: Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Dwupunkt) na zagadnienia:

1.      Ćwiczenie FasterEFT: Pozbycie się przekonania: „Na nic nie zasługuję
2.      Dwupunkt na stwierdzenie: „Zasługuję na wszystko cokolwiek mi się zamarzy”
3.      Dwupunkt na stwierdzenie: „Mam ponieważ Jestem  🙂
4.      Ćwiczenie: Metoda Sedony:Jestem dostatecznie dobra/dostatecznie dobry, by mieć swój własny, wymarzony dom”
5.      Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Wymarzony dom”
W tym ćwiczeniu uruchomisz w sobie uczucie wdzięczności za już spełnione marzenia oraz wzbudzisz w sobie pewność odnośnie posiadania wymarzonego domu. Otworzysz siebie także na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:
Nie wiem jak mieszkam w moim wymarzonym domu, jedyne co wiem, to to, że mieszkam i jestem wdzięczna/wdzięczny i spełniona/spełniony
6. Dwupunkt na stwierdzenie: Dostrajam moje wibracje do mojego wymarzonego domu, nawet jeżeli nie wiem gdzie on jest i jak wygląda.
7. Ćwiczenie: modlitwa/wizualizacja na realizację marzenia. . Modlitwa ta pochodzi z książki „Teoria i praktyka Huny” Williama R.Glover. W tej modlitwie prosimy o swój wymarzony cudowny dom. Bardzo potężne ćwiczenie, które sprawdza się zawsze w moim przypadku.

Spotkanie 4 (czas nagrania: 89 min. )

„Wymarzona Praca”

Na spotkaniu poruszamy  temat wymarzonej pracy, czym tak naprawdę ona jest i co możesz zrobić już dzisiaj, by stała się ona rzeczywistością.

OSBkranik1Dla kogo jest to spotkanie?

 • Może już masz pracę, która sprawia Ci satysfakcję, ale brakuje jej kilku elementów, by stała się tą wymarzoną.
 • Może ciągle jesteś na etapie poszukiwania i nie wiesz dokładnie jak taka wymarzona praca miałaby wyglądać.
 • Może wiesz, czym jest Twoja wymarzona praca, ale nie widzisz możliwości jej podjęcia.

Zaczniemy od syndromu skrzywdzonej małej dziewczynki. Czym dokładnie może się on objawiać dokładnie opisuje list, który dostałam od Emili. Oto treść listu:

 Druga rzecz to syndrom skrzywdzonej małej dziewczynki. Czy Twój warsztat „Uwolnij wewnętrzne dziecko” pomoże mi rozwiązać taki problem?

Zachowuję się jak dziewczynka, która lubi mieć poczucie, że jest skrzywdzona i lubi to utrzymywać w sobie.

Dlaczego? Bo ma z tego profity. Jakie? Może uważać siebie za taką malutką dobrą sierotkę, która nie wie i która chce dobrze a ja ludzie krzywdzą, sierotka czuje sie lepsza i może powiedzieć, że „to oni” i nie musi sie bronić. 

Bo broni się kobieta warta obrony, a sierotka musiałaby wyjść ze swojej skorupy i powiedzieć – Dosyć tego! Jestem wartościowa i szacunek, to pierwsza rzecz jak sie zwracasz do mnie! – a powiedzieć tak jest trudno!

Trzeba mieć odwagę i poczucie pewności w sobie, a sierotka nie ma i nie wie jak ją nabyć, więc ……….kółko sie zakręca…

W takim czymś trwam od wielu lat, ale dopiero niedawno sobie to uświadomiłam… co z tym zrobić?

 Ćwiczenia (FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Proces: „Jeden Rozkaz”, Metoda Sedony, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. FasterEFT na to zdanie: „Nie jestem warta/warty obrony”
 2. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: „Jestem wart/a obrony”
 3. Metoda Sedony na wzmocnienie przekonania: „Jestem warta/warty tego, by wykonywać wymarzoną pracę”
 4. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: „Jestem warta/warty tego, by wykonywać wymarzoną pracę”
 5. FasterEFT: „Jestem dostatecznie dobra/dobry, by wykonywać wymarzoną pracę”
 6. Ćwiczenie z serii: „Kwantowa Transformacja energii” pt: „Mam wystarczające poczucie pewności siebie, by wykonywać moją wymarzoną pracę”
 7. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: „Mam ogromne poczucie pewności siebie, by wykonywać moją wymarzoną pracę”
 8. Ćwiczenie z serii „Jeden rozkaz” pt: „Wymarzona praca” Bardzo potężne ćwiczenie, dzięki któremu uwolnisz się od wszelkiej niepewności co do tego, czym jest Twoja wymarzona praca, jak ona wygląda, gdzie ją możesz znaleźć itd. Otworzysz siebie także na nowy kod, który zostanie zaprogramowany na poziomie komórkowym i DNA:

Nie wiem jak realizuję się w mojej wymarzonej pracy, jedyne co wiem, to to, że się realizuję i jestem wdzięczna/wdzięczny i spełniona/spełniony

9. Dwupunkt na Twoje dostrojenie do wymarzonej pracy.
10. Ćwiczenie FasterEFT:  Jestem gotowa/gotowy i otwarta/otwarty na naukę tego, co mi pomoże w mojej wymarzonej pracy.

Opinie:

Anastazja

Jeśli można, chciałam jeszcze podziękować za to, co robimy i potwierdzić, że to działa: 2 tygodnie temu robiliśmy ćwiczenie na konkretną kwotę, jaką chcieliśmy osiągnąć w ciągu nadchodzących dwóch tygodni. No i parę dni temu dostałam zlecenie na dokładnie taką kwotę, o jakiej wtedy myślałam (nawet 250 zł więcej). Nie była to może jakaś wielka kwota, ale 14 tys. to było właśnie tyle, ile chciałam zdobyć. Jeszcze raz dziękuję za czas i wysiłek . Anastazja

Julitta

Ja dostalam propozycje pracy zaraz po naszych cwiczeniach, pomyslalam wtedy o kwocie 1500 EU i tak wlasnie sie stalo. Bardzo sie ciesze i dziekuje, efekty tych cwiczen sa zadziwiajace. Julitta

Danuta Wachowicz

Witam Cię Basiu. Wtorkowy Webinar oglądałam był rewelacyjny, ekscytujący. Stwierdzam, że każdy Webinar przynosi bardzo dużo dobrego. Pomaga poznawać siebie i się rozwijać. Jeden z komentarzy poruszył sprawę energii, twierdząc. że to płynie energia reiki,a ja za każdym razem kiedy wykonujesz dwupunkt odbieram niesamowitą energię. Basiu masz niesamowity dar do przekazywania wiadomości. Pozwalasz swoimi ćwiczeniami i swoją mową odzyskać przez drugiego człowieka wewnętrzną radość.

Ja po ogromnie stresujących przeżyciach przez cztery lata szukałam wyjścia z wewnętrznych zablokowań stosując między innymi hooponono i ćwiczenia z książek Joe Vitale. Dziękuję Basiu za emaile które przysyłalaś i Dziękuję Wszechświatowi, że mi podpowiedział żebym otworzyła Twój email . W tej chwili czuję, że jestem na najlepszej drodze, do odblokowania,się poczułam już wewnętrzną radość.

Muszę Ci powiedzieć, że napisałam już moją historię a po jej przeczytaniu aż się popłakałam ze wzruszenia. Bardzo się rozpisałam. Jeszcze raz bardzo Dziękuję.  Danuta Wachowicz.

Otrzymujesz dodatkowo Ekstra Bonus – Webinar: „Pytania i Odpowiedzi” (czas nagrania: 90 min )

OSBkranik1Na spotkaniu odpowiadam na pytania odnośnie serii spotkań: Wolność Finansowa cz.2 oraz wykonujemy  ćwiczenia: FasterEFT, Kwantowa Transformacja, Metoda Sedony, Dwupunkt) na zagadnienia:

 1. Odpowiedź na list Ewy:

Bardzo szkoda, że to ostatnie spotkanie. Mam nadzieję, ze będzie coś dalej 🙂 Uczestniczę dopiero od niedawna ale jestem zachwycona. Ten temat jest mi teraz bardzo ważny i okazuje sie że zawiera w sobie programy z wielu obszarów życia. Z wielu pytań, które chodziły mi po głowie od ostatniego spotkania zostało mi jedno 🙂  Od następnego dnia az do soboty po spotkaniu nasiliły sie moje rozterki wewnętrzne i niektóre konflikty i miałam koszmarne migreny. Czy jest to efekt poruszenia sie energii, odblokowania itd. No i co w takim układzie robić.

 2.   Odpowiedź na prośbę: Basiu ja bym prosiła o ćwiczenie na: pieniądze pojawiają się w sposób najłatwiejszy pod słońcem, zawsze jak widzę to zdanie to bardzo się denerwuję jak to możliwe

 • FasterEFT na zdanie: Pieniądze pojawiają się w sposób najłatwiejszy pod słońcem
 • Dwupunkt: Wzmocnienie przekonania: „Pieniądze pojawiają się w sposób najłatwiejszy pod słońcem”

3.  Odpowiedź na komentarz:

Proszę o pomoc. Wydawało mi się, że jestem otwarta na dobrobyt, brałam udział w Pani spotkaniach i co się okazało. Nie chcę ujawniać szczegółów tego wszystkiego, ale miesięcznie straciłam od stycznia 400 zlotych dochodów. Dla mnie jest to ogromna strata – straciłam dokładnie tyle ile dorabiam z pracy kuratora społecznego. Co mam zrobić, co robię źle…Proszę o pomoc

4. Metoda FasterEFT + Metoda Sedony na zdanie: „Nie wierzę w to, że będę miał/a wystarczająco dużo”

5. Odpowiedź na komentarz:

Pani Basiu, ja mam czasem problem przy korzystaniu z metody FasterEFT. Ten problem polega na tym, ze nie zawsze mogę ocenić w skali od 1-10 niektórych  stwierdzeń, ( również w momencie kiedy chce „opukać” inne kwestie, nie tylko te materialne na naszych wspólnych ćwiczeniach) oraz kiedy mamy odczuć jakiś problem w naszym ciele, emocje … ja nic nie czuje. Na zdanie „Pieniądze pojawiają się w sposób najłatwiejszy pod słońcem” pojawil sie u mnie smiech

6. FasterEFT na zdanie: Jestem złym człowiekiem i dlatego, nie zasługuję na miłość, szczęście, pieniądze i szacunek.

7. Dwupunkt na wzmocnienie przekonania: Jestem dobrym człowiekiem i dlatego, zasługuję na miłość, szczęście, pieniądze i szacunek.
8. Odpowiedź na komentarz:

Basiu ja przy zdaniu: pieniądze pojawiają się w sposób najłatwiejszy pod słońcem poczułam silny konflikt z przekonaniem które mi wszczepiono w dzieciństwie: pieniądze mozna zdobyć tylko ciężką pracą oraz na pieniądze trzeba zapracować. W takiej sytuacji te dwa zdania sie wykluczają bo jak niby mogą do mnie przyjść pieniądze w sposób najłatwiejszy pod słońcem jak musze na nie cięzko zapracować. Dwie skrajności.

Ćwiczenie FasterEFT połączone z EFT na przepracowanie tych dwóch skrajności, o których mowa w komentarzu.

9. FasterEFT na zdanie: Muszę siebie ciągle karać, dlatego nie mogę otrzymywać godziwej zapłaty za swoją pracę.
10. Ćwiczenie Kwantowa transformacja energii na zdanie:

„Pozwalam sobie otrzymywać godziwą zapłatę za swoją pracę

11.  Dwupunkt na wzmocnienie przekonania:

„Obdarowuję siebie zapłatą za moją pracę, która przekracza moje najśmielsze marzenia”

12.  FasterEFT: „Pozwalam sobie na wybór, na obdarowanie siebie zapłatą za moją pracę, która przekracza moje najśmielsze marzenia”

13.  Dwupunkt na wzmocnienie przekonania:

„Ufam sobie , mogę ..potrafię  i jestem gotowa/gotowy  doświadczyć wszystkiego co dla mnie  najlepsze w życiu ”

OSB cz2 konferencje

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy odblokujesz swoje bogactwo?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

OSB VIP: (wartość 1017PLN)

Dzisiejsza Specjalna Oferta dla Ciebie to tylko: 997PLN

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by Odblokować Swoje Bogactwo 🙂

Zamiast 1017 PLN

Dzisiaj tylko 997 PLN

 

Zainwestuj w siebie TUTAJ:

Program OSB VIP 

Zamiast 1017 PLN

Promocja: 997 PLN


Zapłać przez bezpieczne transakcje w DotPay

Po dokonaniu zakupu, przeciągu 48 godzin na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów .

Naciśnij na ten przycisk:

 Zapłać przez bezpieczne transakcje w PayPal

Płać kartą debetową lub kredytową w jakiejkolwiek walucie. Po dokonaniu zakupu, natychmiast na Twój adres email (podany przy zakupie), przyjdą informacje o dostępie do zakupionych materiałów.

Naciśnij na ten przycisk:
Jeżeli z jakiś powodów masz trudności z zapłaceniem przez PayPal lub Dotpay

Możesz wpłacić 997 zł
Nazwa Banku: Alior Bank
Numer konta bankowego: 03249000050000400066764893
Barbara Łukowiak
2. W tytule wpłaty/przelewu należny napisać: OSB VIP konferencje
3. Następnie należy mnie powiadomić , że pieniądze zostały wpłacone.(na email: barbaralukowiak@wp.pl)
4. Jak tylko suma wpłynie na moje konto wyślę dostęp do zakupionych materiałów na adres mailowy podany przez Ciebie


Bardzo dziękuję Ci za zaufanie i do zobaczenia po drugiej stronie:)

Barbara Janina Łukowiak
Ps. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie programu, proszę napisz do mnie korzystając z tej strony: (http://wszystkodlaciebie.pl/zapytaj/)

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu OSB („Odblokuj Swoje Bogactwo”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Barbara Łukowiak & OdblokujSwojeBogactwo.pl