Czy masz na tyle odwagi, by zacząć aktywnie zmieniać swoje życie?

A może wolisz siedzieć przed telewizorem, oglądać seriale i zazdrościć innym sukcesów?

Dzisiaj przygotowałam do Twojej dyspozycji :

urzeczywistnij swoje marzenia

PROGRAM USM:

„Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni dostrojenia do Źródła i do dobrobytu Wszechświata”

W tym programie, mam zamiar podzielić się z Tobą naprawdę prostymi, ale bardzo rzadko w pełni wykorzystywanymi technikami, które mogą znacznie wpłynąć na Twój dochód, biznes lub karierę a także mogą faktycznie zmienić wszystkie aspekty Twojego życia na lepsze.

Program: „Urzeczywistnij swoje Marzenia” został tak zaprojektowany, aby pomóc Ci też w tworzeniu dobrobytu w każdej dziedzinie Twojego życia. Nie tylko finansowego dobrobytu, Twojej kariery zawodowej, zwiększenia ilości klientów, ale także sukcesów w miłości, relacjach partnerskich, oraz nieograniczonego przypływu sprzyjających okoliczności i ogólnego otwarcia na wszelki dobrobyt.

Zasady zawarte w tym programie są solidne i oparte na ponadczasowej mądrości.

Proszę Cię tylko o to, być miał/a, otwarty umysł i podstawową wiarę w to, czego będziesz się uczyć. Jeżeli sumiennie zastosujesz się do założeń programu i będziesz wykonywać codzienne zadania, otrzymasz rezultaty. Między innymi:

 • Zwiększy się Twoje zaufanie w Twoją naturalną zdolność do tworzenia i przyciągania tego, czego naprawdę pragniesz w swoim życiu doświadczać.
 • Doświadczysz także wewnętrznego spokoju, gdyż uzyskasz pewność, że masz kontrolę nad okolicznościami i poczujesz, że faktycznie jesteś panem swojego losu.
 • Twoje marzenia przekształcisz w konkretne cele i zaczniesz doświadczać ich realizacji.

Główne przesłanie tego programu opiera się na założeniu, że Twój świat wewnętrzny tworzy Twój świat zewnętrzny. Czyli im bardziej koncentrujesz się na zmianie swojej wewnętrznej rzeczywistości, tym szybciej uzyskujesz wymierne i niesamowite wręcz rezultaty w zewnętrznym świecie. Im bardziej koncentrujesz się też na swojej wewnętrznej rzeczywistości, tym większe masz połączenie ze Źródłem. A kiedy masz to połączenie, możesz czerpać ze Źródła w sposób nieograniczony.

Kiedy jesteś połączona/połączony ze Źródłem możesz WSZYSTKO.

Jesteś wart/a tego, by dobre rzeczy pojawiły się w Twoim życiu!

Ludźmi żądzą ich przyzwyczajenia. Badania wykazują, że te osoby, które mają „wgraną” codzienną rutynę znacznie częściej osiągają wymierne rezultaty w ich życiu, niż ci, którzy pracują tylko z doskoku i „po łebkach”.

Dlatego ten program, który Ci oferuję jest tak potężny. Trwa on bowiem przez 50 dni (40 dni codziennej wspólnej pracy + kilka dni na przygotowanie, a następnie ochłonięcie po zakończeniu programu). Zajmie Ci około 45 minut dziennie. To, czas, który poświęcisz tylko i wyłącznie sobie i na swój rozwój.

Ten program jest naprawdę specyficzny i by osiągnąć najlepsze założone przez Ciebie rezultaty musisz poświęcić około 45 minut dziennie każdego dnia (poprzez okres 40 dni) na wykonywanie codziennych zadań, które będę Ci przydzielała.

Między innymi będziesz pracowała/pracował ze specjalnie przygotowanymi dziennymi sentencjami, które mają za zadanie przybliżyć Cię i dostroić do Źródła wszelkiego dobrobytu Wszechświata na naprawdę głębokim poziomie. Sentencji jest 10. Z każdą z nich będziesz pracować 4 razy w ciągu 40 dni. Dzięki temu za każdym razem Twój poziom dostrojenia do Źródła będzie się bardziej pogłębiał.

Jeżeli pominiesz któryś dzień (nawet, jeżeli będzie to 39 dzień programu), niestety będziesz musiał/a zacząć cały proces od początku – od pierwszego dnia, od pierwszej sentencji. Nie obwiniaj się, jeśli będziesz musiał/a zacząć od nowa. Mi przydarzyło się to kilkakrotnie, zanim przeprowadziłam cały proces. Tak po prostu się dzieje. Niektóre osoby będą musiały przełamać opór swojego ego – pamiętaj, że pracujesz nad czymś naprawdę wielkim tutaj.

Dlaczego 40 dni? 40 dni potrzebne jest Twojej świadomości, by uświadomiła sobie prawdę. Przerwa w praktyce w ciągu 40-dniowego okresu niestety wypuści energię, która była budowana przez Ciebie wokół nowych idei, które chcesz wprowadzić w swoje życie. To tak, jakbyś dmuchał/a powietrze do balonu i na koniec zapomniał/a go zawiązać. Co się stanie z balonem? Będzie bezużyteczny, bo całe powietrze ujdzie z niego i cała Twoja praca będzie bezowocna.

Dlatego też musisz obiecać sobie, że będziesz wykonywać ten program codziennie przez 40 dni. Jeśli pominiesz nawet jeden dzień, musisz zacząć od nowa, aż do czasu aż przejdziesz pełny okres 40 dni bez żadnej przerwy.

Z pewnością momentami bardzo trudno będzie Ci zachować tę jedną z najważniejszych reguł programu, czyli codzienne wykonywanie zadania domowego. Ten program to zmiany. Twój umysł (ego) nie lubi zmian i będzie głośno krzyczeć, zanim w końcu zezwoli, by zmiana nastąpiła.

Jednak nie będziesz tym razem sam/sama. Codziennie bowiem przez okres 40 będziesz dostawała/dostawał wspierające maile ode mnie. Dodatkowo, do każdego dnia będzie przydzielona inna strona programu, na której uczestnicy programu będą mogli zapisywać swoje odczucia danego dnia, problemy i tym samym będą mogli sie nawzajem wspierać.

Dodatkowo, raz w tygodniu będziemy się spotykać na konferencji na żywo. Będziemy na nich razem ćwiczyć, omawiać problemy, które pojawiły się podczas wykonywania programu, a także systematycznie usuwać blokady z podświadomości, i sabotujące zachowania, które nie pozwalały Ci dotąd realizować Twoich celów.

Program zawiera mnóstwo ćwiczeń. Wykorzystałam w nim różne techniki, które poznawałam przez ostatnie 20 lat. Wybrałam te, które najlepiej działają i sprawdziły się w praktyce.

Daj sobie prezent! Zasługujesz na niego! Zasługujesz na urzeczywistnienie swoich marzeń! A Twoje ego? Potraktuj je tak, jak osoby z poniższego wiersza: :)

Podejdźcie do krawędzi ( wiersz Christophera Logue’a)

Podejdźcie do krawędzi.
Moglibyśmy spaść.
Podejdzie do krawędzi.
Jest za wysoko!
Podejdźcie do krawędzi.
I podeszli.
A on pchnął.
I pofrunęli.

 

Oto, co jest zawarte w Programie USM:

Oto szegółowe materiały, które dostajesz w ramach programu: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata”

Produkt 1: „Start programu – zadania (forma elektroniczna – dokument PDF, liczba stron: 26)

start_programu_dziennik1

Zanim zaczniemy 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata będziesz miał/a kilka dni (4) na przygotowanie i rozpoczęcie tworzenia Twojej nowej, prosperującej świadomości. W tym czasie będziesz pracować samodzielnie stosując się do wskazówek, które podaję właśnie w dzienniku: Start Programu zadania.

Jest to specjalnie przygotowany dziennik w formie PDF, który ułatwi Ci wykonywanie codziennych zadań, które zostaną Ci przydzielone zaraz po zakupieniu programu. Znajdują się w nim także informacje odnośnie zasad programu oraz pomocne sugestie do wykorzystania podczas trwania programu. Dodatkowo, po jego wydrukowaniu będziesz mogła/mógł zapisywać w nim zadania przydzielone przed naszym spotkaniem na wideo – konferencji.

Produkt 2: „Dziennik Mojego Sukcesu (forma elektroniczna – dokument PDF, liczba stron: 50)

Dziennik_mojego_sukcesu_dziennik2

Jest to specjalnie przygotowany dziennik w formie PDF, który ułatwi Ci wykonywanie codziennych zadań, które zostaną Ci przydzielone w trakcie trwania 40 Dni Dostrojenia do Źródła i Dobrostanu Wszechświata. Po jego wydrukowaniu będziesz mogła/mógł zapisywać w nim zadania przydzielone podczas 40 dni dostrojenia.

 

 

 

 

 

 

Produkt 3: „Codzienne sentencje” (forma elektroniczna – dokument PDF, 10 kart do wydrukowania i wycięcia)

 

 

Udostępniam Ci również do Twojej dyspozycji 10 kart, ze specjalnie dobranymi sentencjami (nie są to afirmacje!) Posługiwanie się tymi sentencjami wzmocni Twoje połączenie że Źródłem i zaczniesz jak magnez dosłownie przyciągać pozytywne wydarzenia do swojego życia.

 

 

Produkt 4: 7 nagrań z konferencji na żywo, trwających każda po około 60 minut.

Oto ich tematyka:

konferencja1

1 Konferencja: – Istotne informacje o programie.

Oto jej plan:

 1. Nauczysz się ćwiczenia, dzięki któremu będziesz mogła/mógł błyskawicznie się zrelaksować, uziemić i zmniejszyć fale mózgowe do poziomu, w którym będziesz z większą łatwością podejmować wszelkie decyzje w swoim życiu.
 2. Poznasz reguły, którymi musisz się kierować podczas uczestniczenia w tym programie. Im ściślej się dostosujesz do tych reguł, tym Twoje rezultaty będą intensywniejsze i pełniejsze.
 3. Dowiesz się dlaczego tak łatwo niektórym osobom przychodzi przyciąganie małych rzeczy. Rzeczy, nad którym nam nie zależy.
 4. Napiszesz i podpiszesz się pod „Deklaracją bogactwa i dostrojenia do źródła wszelkiego dobrostanu wszechświata”

konferencja22 Konferencja: – Ustalenie Podstawy Źródła

Oto jej plan:

 1. Dowiesz się co to jest podstawa źródła i jaki ma ona wpływ na realizację Twoich marzeń.
 2. Porozmawiamy o Twoim wybranym celu.
 3. Wspólnie wykonamy bardzo mocne i naprawdę działające ćwiczenie, dzięki któremu ustanowisz podstawę źródła dla swojego celu.

konferencja33 Konferencja: – Czy tworzysz barierę przed osiągnięciem tego, czego pragniesz?

Oto jej plan:

 1. Będziemy mówić o tym, czy tworzysz barierę przed osiągnięciem tego, czego pragniesz w swoim życiu.
 2. Poznasz też dwie techniki, bardzo pomocne do zmiany odczuwania bieżących emocji z negatywnych na pozytywne, by uruchomić działanie prawa przyciągania.
 3. Odpowiem na wszelkie ważne pytania, które pojawiły się podczas realizacji programu.

 

konferencja44 Konferencja: – Codzienne dokarmianie swojego celu.

Oto jej plan:

 1. Dowiesz się, która część Twojego umysłu odpowiada za filtrowanie informacji i dopuszcza do świadomości tylko to, co absolutnie niezbędne do przetrwania i odniesienia Twojego sukcesu lub Twojej porażki w odniesieniu do celu, który sobie wyznaczyłeś/aś.
 2. Będziemy mówić o tym, dlaczego należy codziennie dokarmiać nasz cel, by został on zrealizowany i w jaki sposób możemy to zrobić.
 3. Stworzysz symbol swojego zrealizowanego celu.
 4. Poznasz sekret ludzi sukcesu, którzy spełnili swoje marzenia.

konferencja55 Konferencja: – Którą część osobowości karmisz?

Oto jej plan:

 1. Odkryjesz którą część swojej osobowości karmisz i jaki ma to związek z odnoszeniem sukcesów w Twoim życiu i realizacją celów.
 2. Odkryjesz co Cię powstrzymuje jeszcze przed odebraniem tego, czego pragniesz.
 3. Nauczysz się usuwać wszelkie blokady, lęki, obawy i wątpliwości, które w jakikolwiek sposób powstrzymują cię jeszcze przed zrealizowaniem Twojego celu.
 4. Zakotwiczysz symbol swojego celu

konferencja66 Konferencja: – Co może przyśpieszyć manifestację Twoich pragnień?

Oto jej plan:

 1. Dowiesz się co może przyspieszyć manifestację Twoich pragnień.
 2. Odkryjesz uczucie, które prowadzi do nieodwołalnej realizacji Twojego celu.
 3. Połączysz to uczucie ze swoim celem.
 4. Dyskusja.

 

konferencja77 Konferencja: – Bonusowa konferencja – „Klucz do życia w obfitości, do życia w dobrostanie i dobrobycie na co dzień”

Oto jej plan:

 1. Poznasz  „Klucz do życia w obfitości, do życia w dobrostanie i dobrobycie na co dzień”
 2. Wspólnie wykonamy niesamowite ćwiczenie: „Dostrojenie do Twojej wyjątkowości” Ćwiczenie to, to Proces z cyklu „Wewnętrzne Połączenie”. pt: „Dostrojenie do Twojej wyjątkowości”. Proces ten jest podobny do medytacji, ale sięga o wiele głębiej, niż typowa medytacja. Będzie trwał przez około 20 minut.
 3. Na zakończenie: Dyskusja i porady na przyszłość.
Produkt 5: ponad 45 e- maili dostarczanych codziennie na Twoją skrzynkę pocztową przez okres ponad 40 dni trwania programu

Dzięki codziennym listom ode mnie utrzymasz się na szlaku i zmobilizujesz do wykonywania codziennych ćwiczeń poprzez 40 dni Dostrojenia do Źródła. Dzięki temu po skończeniu programu będziesz totalnie inną osobą, niż przed jego rozpoczęciem. Wyrobisz w sobie nowe nawyki, wytrwałości, systematyczności i cierpliwości w dążeniu do celu. A to jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.


Produkt 6: ponad 12 różnych medytacji, dostosowanych do poszczególnych sentencji i udostępnianych codziennie przez okres 40 dni Dostrojenia do Źródła i do zgrania na Twój komputer

Jeżeli miałaś/miałeś okazję wypróbowania na sobie medytacji: „Dostrojenie do Twojej Wyjątkowości” wiesz już jak potężnym narzędziem do zmiany możesz dysponować. Dzięki tym przygotowanym przeze mnie gotowcom, które dodatkowo wprowadzają do medytacji pewne elementy, które spowodują Twoje uziemienie, zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa, a w dodatku tak Tobą pokierują, że całkowicie znajdziesz się w swoim ciele i z tej pozycji będziesz w łatwy sposób mogła/mógł kierować swoją podświadomością. I dzięki temu przyciągnąć do swojego życia to, czego pragniesz i zrealizować cel, który założysz sobie na początku trwania programu.

Produkt 7: Dostęp do specjalnej strony internetowej przeznaczonej tylko dla studentów programu USM

Dostajesz tez dostęp do specjalnej strony internetowej, na której będziesz mogła/mógł zostawiać swoje komentarze i pytania odnośnie programu i poszczególnych dni programu. Dzięki temu poczujesz , że nie jesteś sam/a , że jesteś w grupie wzajemnego wsparcia, natchnienia i otwarcia na dostrojenie do Dobrostanu Wszechświata.

Produkt 8:  Specjalnie dostosowany program do Twoich potrzeb składający się z dwóch głównych części.

Dokładnie zaraz po zakupie programu, od razu rozpoczynasz program: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata” w skrócie USM.

Program jest umieszczony w specjalnie dostosowanym do szkoleń portalu internetowym. Materiały do wykorzystania, codzienne zadania i ćwiczenia będą udostępniane Ci w miarę upływających kolejnych dni.

Program składa się z dwóch głównych części. Część I programu to przygotowanie i odpowiednie nastrojenie Twojej podświadomości na przyjęcie nowej wiedzy (przygotowanie gruntu pod zasiew Twojego marzenia). Część II programu to 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata (W tej części nauczysz się jak sadzić swoje marzenie a następnie w jaki sposób go doglądać, by wyrosło duże i dorodne).

Uwaga!!! Obydwie części są bardzo ważne. Dlatego, jeżeli szybciej chcesz osiągnąć rezultat i odebrać, to, czego pragniesz, ściśle stosuj się do instrukcji programu i wykonuj codzienne zadania.

W czasie trwania programu będziemy wspólnie pracować na kilku różnych płaszczyznach, planach:

Na planie duchowym – nauczysz się techniki, dzięki której z łatwością będziesz mogła/mógł dostroić się do Źródła wszelkiego dobrostanu wszechświata.

Na planie mentalnym – nauczysz się sposobu na zmianę Twojego myślenia odnośnie siebie, sytuacji życiowych i tego ile dobrego może spotkać Cię w życiu, jeżeli się na to otworzysz i pozwolisz mu swobodnie wpływać do Twojego wewnętrznego świata. Wyrobisz w sobie też nowe nawyki, wytrwałości, systematyczności i cierpliwości w dążeniu do celu.

Na planie emocjonalnym – nauczysz się w łatwy sposób uwalniać od blokad, które sabotują osiągnięcie Twojego celu.

Na planie fizycznym – dostroisz się do swojego ciała, ugruntujesz i wzmocnisz siebie.

Dostajesz także dodatkowe BONUSY:

 

Bonus1

Wszystkie osoby, które zakupią program USM – Promocja w tej edycji dostają możliwość odbycia ze mną 1 indywidualnej konsultacji na Skypie. Jeżeli zdecydujesz się na program USM – VIP dostajesz możliwość odbycia ze mną 6 indywidualnych konsultacji na Skypie.

Jest to naprawdę wartościowa propozycja gdyż 1 indywidualna – 60 minutowa konsultacja ze mną to koszt: 250 PLN. Czyli zapisując się na program już dzisiaj w zależności od wersji, którą wybierzesz- zyskujesz od 250 PLN do 1500PLN!

Dodam tylko, że indywidualne konsultacje są niezastąpione. Możesz bowiem dzięki nim przyśpieszyć proces manifestacji.

 

Bonus 2

 

Jako bonus do tego programu otrzymujesz też medytację: „Kreowanie nieskończonych możliwości” – dzięki niej otworzysz się na nowe możliwości, podniesiesz swoje wibracje i sprecyzujesz czego tak naprawdę chcesz i z jakim zagadnieniem chcesz pracować przez okres trwania programu.

 

 

 

Extra Bonus 1

Jako dodatkowy ekstra bonus postanowiłam udostępnić Ci materiały z płatnego kursu EFT. Sama stosuję tę technikę z powodzeniem od kilku lat i jestem zachwycona jej możliwościami i rezultatami.

Kurs „EFT, czyli Technika Emocjonalnej Wolności i jak ją wykorzystać do poprawy własnego życia” składający się z 10 video – prezentacji. WARTOŚĆ: 19 PLN

Jak wynika z doświadczeń wielu ludzi na całym świecie, istnieje metoda, dzięki której Twoje życie może stać się lepsze w krótkim czasie. Właśnie tę metodę przedstawiam Ci za pomocą 10 video-prezentacji.

Jestem pewna, że nie należysz do osób, które ciągle powtarzają sobie, że mają pecha, że nic im się nie udaje, że wszystko co robią kończy się porażką.

Te osoby wciąż to powtarzają nie tylko sobie, ale także informują o swoim nieudanym życiu wszystkich ludzi w ich otoczeniu. Są nieszczęśliwi, sfrustrowani i nie widzą dla siebie żadnej możliwości zmiany na lepsze. Najgorsze jest to, że zwykłe życie codziennie potwierdza ich słowa.

Osoby te nie znają niestety jednej bardzo ważnej prawdy: Otóż nasze słowa, myśli i uczucia mają niezwykłą moc kreowania naszej rzeczywistości.

Może jednak jesteś jedną z takich osób ale teraz postanowiłaś/eś radykalnie to zmienić? I szukasz metody na to JAK to zrobić? To cudownie. Znalazłaś/eś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Gdyż tak jak przeczytałaś/eś w nagłówku tego tekstu: ISTNIEJE METODA, dzięki której Twoje życie może stać się lepsze w krótkim czasie. Tę metodę poznasz właśnie na kursie EFT.

Extra Bonus 2

Kurs: „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń” o wartości 27.00 PLN

Kurs ten, to zapis z webinaru: „Formuła Sukcesu do Spełniania się Marzeń”

Oto co dowiesz się z tego kursu:

 • Poznasz Formułę Sukcesu do Spełniania się Marzeń
 • Zaplanujesz swój cel związany z najbardziej interesującym dla Ciebie i ekscytującym Twoim marzeniem.
 • Wspólnie wykonamy bardzo mocne ćwiczenie, które umieści Twój cel na osi czasu w przyszłości. Dzięki temu „ugruntujesz” swój cel.

Przejmij kontrolę nad swoim życiem już teraz!
Trzymasz bowiem klucz do spełnienia Twoich Marzeń.

Zawartość

USM

USM – PROMOCJA

USM – VIP – PROMOCJA

rekomendowane

„Start programu – zadania” (dok PDF, liczba stron: 26)

„Dziennik Mojego Sukcesu”(dok PDF, liczba stron: 50)

„Codzienne sentencje” (dok PDF)

7 nagrań z konferencji na żywo do zgrania na Twój komputer

Ponad 45 e- maili dostarczanych codziennie na Twoją skrzynkę pocztową

12 medytacji do zgrania na Twój komputer

Dostęp do specjalnej strony internetowej przeznaczonej tylko dla studentów programu USM

Specjalnie dostosowany program do Twoich potrzeb składający się z dwóch głównych części.

1 indywidualna konsultacja z Barbarą Łukowiak na Skypie
Wartość: 250 PLN
6 indywidualnych konsultacji z Barbarą Łukowiak na Skypie Wartość: 1500 PLN

Dodatkowe Bonusy

Wartość: 1397 PLN Wartość: 1647 PLN  Promocyjna Cena
697 PLN

Wartość: 2897PLN

Promocyjna Cena
1397 PLN

Promocja zakończona Promocja zakończona

Oto, co Piotr Kiewra  napisał o tym programie:

Program USM, to program: a nawet więcej to szkoła nauczająca jak urzeczywistniać marzenia. Potrzebna jest tylko twoja decyzja.

 Program USM jest prosty, szybki i nowoczesny. Jest gotowy, sprawdzony, skuteczny. Nie musisz wyjeżdżać na seminarium do Los Angeles, albo do Londynu. Nie musisz płacić za hotele, podróże. Możesz go przejść – na pieszo – we własnym domu, przed komputerem. Możesz go „zrobić” na odległość.

Tak, jest to program, czyli coś co Cię przeprogramuje. Przeprogramuje nie tylko twoją głowę, ale przeprogramuje twoje serce – przeprogramuje Cię na OTWARTOŚĆ. Może skorzysta też twoje zdrowie, twoja fizyczna postać, bo, gdy to zadziała, pojawi się radość, optymizm, a to natychmiast „przeskoczy” do komórek twego ciała. Uwierz!!! Tak to działa.

Ten program to ćwiczenia, przede wszystkim ćwiczenia, ale przyjemne, miłe, pełne ciepła autorki, bo taką jest osobą, pełną ciepła, empatii, chęci pomocy innym. To poczujesz, tym jej ciepłem się zaprogramujesz. Sprawdź czy zadziała na ciebie. Oto on: „Urzeczywistnij swoje marzenia- 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata”.

Doświadcz zatem tego programu na sobie, niczego nie ryzykujesz. No chyba, że – chyba, że boisz się sukcesów, boisz się spełnionych marzeń, boisz się zmian w swoim życiu? A to też jest możliwe i w wielu przypadkach, u sporej grupy ludzi tak jest. Może i Ty takie lęki przeżywasz, ale – nie martw się, w tym programie jest i na to sposób.

Autorką tego programu jest moja dobra znajoma, mogę nawet powiedzieć przyjaciółka Barbara  Łukowiak, u której wielu rzeczy się uczę, która pomogła mi już wcześniej spełniać moje marzenia, która uczyła mnie – bardzo nowocześnie, na odległość – umiejętności bardzo potrzebnych w zmienianiu mojego życia, zmienianiu siebie, w dostrajaniu się do źródła, stawaniu się otwartym na świat, na możliwości, na ludzi, na miłość, na urzeczywistnianie marzeń.

Gorąco polecam.

Piotr Kiewra 

I kolejna opinia na temat programu USM:

Marek's GravatarBardzo się cieszę, że mogłem brać udział w wyjątkowym szkoleniu Barbary Łukowiak. To wyjątkowa osoba. Stworzyła program pt. „Urzeczywistnij swoje marzenia- 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata”.

Program ten polecam Ci gorąco. Jeśli zależy Ci na wprowadzeniu trwałych zmian w swoim życiu, masz dość bylejakości… koniecznie zapisz się i w pełni wykorzystaj energię Wszechświata.

Uśmiechasz się ironicznie? Myślisz, że to tylko słowa? Cóż – wybór należy do Ciebie. Możesz dalej iść tą drogą, którą aktualnie podążasz, albo spróbować zmienić swój dotychczasowy sposób widzenia świata.

Gdy się zdecydujesz zapisać na program  Barbary Łukowiak pt. „Urzeczywistnij swoje marzenia- 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrostanu Wszechświata” możesz być pewny, że Twoje życie już nigdy nie będzie takie jak było. NIE – cud nie stanie się samoistnie! Nie mogę Cię (z pewnością również autorka ww. kursu nie da Ci takiej gwarancji) zapewnić, że np. z bankruta staniesz się milionerem, choć nie wykluczam takiej możliwości.

Widoczne zmiany jakie zaszły w moim życiu to: odzyskanie wewnętrznego spokoju, uzyskanie dystansu do spraw, które uważałem dotychczas za „natychmiastowo wykonalne”, poprawa relacji ze współpracownikami, właściwa samoocena własnych możliwości. Jest to wstęp do dalszego bardziej dostatniego życia. Czeka mnie jeszcze długa droga. Dostrzegam jednak pozytywne efekty uczestnictwa w kursie. Jeśli się zdecydujesz po 40 dniach poczujesz widoczne zmiany. Odpowiedz sam sobie na pytanie: „Czy masz na tyle odwagi by zacząć aktywnie zmieniać swoje życie zamiast siedzieć przed telewizorem oglądając mydlane seriale i zazdrościć innym sukcesów”?

Ja podjąłem decyzję i nie żałuję! Kolej na Ciebie. Dobrostan, dobrobyt i wszechogarniająca miłość to nie są puste słowa. To wyznaczniki ludzi, którym zależy na osiągnięciu sukcesu. Dołącz do nich, gdyż szkoda życia.

Pozdrawiam Cię Marek Zadęcki

Przejmij kontrolę nad swoim życiem już teraz! Trzymasz bowiem klucz do spełnienia Twoich Marzeń.

Kolejna edycja programu USM: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrostanu wszechświata” startuje już 10 września 2014 r.

Specjalny Bonus dla Ciebie i Wielka obniżka cenowa!

Wszystkie osoby, które zakupią program USM w tej edycji, jako bonus do tego programu dostają możliwość odbycia ze mną 1 konsultacji na Skypie (całkowicie za darmo). Jest to naprawdę wartościowa promocja gdyż 1 indywidualna – 60 minutowa konsultacja ze mną to koszt: 250 PLN. Dodam tylko, że indywidualne konsultacje są niezastąpione. Możesz bowiem dzięki nim przyśpieszyć proces manifestacji.

Oto co Agnieszka napisała na ich temat:

wow, ..niestety, albo „stety” ten kurs działa…
zdziałał u mnie tzw. cuda – czyli otworzył szerzej oczy i duszę na problemy , które wydawałyby sie nierozwiązalne …
tak naprawdę , wszystko dzieje sie w nas i dla nas, i to trzeba sobie uswiadomić….
później z tzw, „górki”…praca, praca, praca nad sobą ale warto bo wolność ( jakkolwiek rozumiana) jest najważniejsza…:), a tą uzyskujesz , dzięki Barbarze, autorce tegoż kursu… a spotkania na skypie ( z Nią) są bezcenne..:)
polecam i pozdrawiam wszystkich
agnieszka

Nie wiem, czy taka oferta powtórzy się w kolejnych edycjach programu USM. Dlatego skorzystaj już dziś, by uzyskać możliwość indywidualnego prowadzenia!

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by wreszcie zrealizować cele, o których marzysz!

Promocyjna Cena Programu:

USM

USM – PROMOCJA

USM – VIP – PROMOCJA

rekomendowane

Wartość: 1397 PLN Wartość: 1647 PLN Promocyjna Cena
697 PLN

Wartość: 2897PLN

Promocyjna Cena
1397 PLN

Promocja zakończona Promocja zakończona

I jeszcze jedna opinia na temat programu:

Dobrostan ,dobrobyt ,bogactwo… Przepięknie naprowadzasz mnie Basiu z drogi zwątpienia na oświetloną boskim strumieniem tęczę nieskończonego dobra i miłosci. Tylko ode mnie zależy czy wytrwam na tej drodze,lecz o dziwo przestała ona byc już taka niedostępna.

To dzięki tobie Basiu czuję w sobie ogromne możliwosci, to Ty Basiu poprzez ten kurs (USM) uczysz mnie odczuwania ufnosci i widzenia wokół dobra i piękna . Odkrywam przy Tobie swoje możliwości i uczę sie zawierzac swojej intuicji , ,rozumiem już ,że nigdy nie jestem sama ,że zawsze jest przy mnie Stwórca i to dlatego mogę sie cieszyc radością i harmonią .

I to uczucie wyższych wibracji podobne do stanu upojenia ! Poczucie własnej mocy i miłosci ! Z pokorą podziwiam wspaniałe dzieła jakie ofiaruje nam natura,piękno mozna znalezc wszędzie.Wystarczy już kontakt z naturą gdy otwieramy okno lub drzwi od naszego domu. To samo jest z nami. Wystarczy usmiechnąc sie do drugiego czlowieka,by otworzyc drzwi do wzajemnego poznania i czerpania radosci .

To się nazywa kurs Basiu, jeszcze raz dziękuję . Jesteś pięknym Aniołem zsyłającym nadzieję i,wiarę na tej drodze zwanej życiem . Oby Twój kurs „Urzeczywistnij Swoje Marzenia” mógł trafic pod wirtualne strzechy wszystkich zwątpionych gotowych do zmian na lepsze ! Pozdrawiam Margareth

I kolejna opinia na temat Programu USM:

Wiem, może to z „grubej rury” stwierdzenie, ale w życiu nie zainwestowałam lepiej pieniędzy niż w ten kurs i rozmowy na Skypie z Barbarą! Wszystko jawi się jaśniej, szerzej ..i weselej. Zło pęka niczym bańka mydlana… Jasne ,ze najwięcej pracy wkładasz TY , ale przecież to Twoje życie a „kierownikiem” tego zajścia jest właśnie Barbara. 🙂 Oby Ten na „górze” miał Ją w swojej opiece jak najdłużej.
Pozdrawiam Kursantów Agnieszka Kniej

Promocyjna Cena Programu USM!

„Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy spełniają się Twoje marzenia?

Kolejna edycja programu USM: „Urzeczywistnij swoje marzenia – 40 dni dostrojenia do źródła i dobrostanu wszechświata” startuje już 10 września 2014 r.

Specjalny Bonus dla Ciebie i Wielka obniżka cenowa!

Wszystkie osoby, które zakupią program USM w tej edycji, jako bonus do tego programu dostają możliwość odbycia ze mną 1 konsultacji na Skypie (całkowicie za darmo). Jest to naprawdę wartościowa promocja gdyż 1 indywidualna – 60 minutowa konsultacja ze mną to koszt: 250 PLN. Dodam tylko, że indywidualne konsultacje są niezastąpione. Możesz bowiem dzięki nim przyśpieszyć proces manifestacji.

Oto co Agnieszka napisała na ich temat:

wow, ..niestety, albo „stety” ten kurs działa…
zdziałał u mnie tzw. cuda – czyli otworzył szerzej oczy i duszę na problemy , które wydawałyby sie nierozwiązalne …
tak naprawdę , wszystko dzieje sie w nas i dla nas, i to trzeba sobie uswiadomić….
później z tzw, „górki”…praca, praca, praca nad sobą ale warto bo wolność ( jakkolwiek rozumiana) jest najważniejsza…:), a tą uzyskujesz , dzięki Barbarze, autorce tegoż kursu… a spotkania na skypie ( z Nią) są bezcenne..:)
polecam i pozdrawiam wszystkich
agnieszka

Nie wiem, czy taka oferta powtórzy się w kolejnych edycjach programu USM. Dlatego skorzystaj już dziś, by uzyskać możliwość indywidualnego prowadzenia!

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by wreszcie zrealizować cele, o których marzysz!

Promocyjna Cena Programu:

USM

USM – PROMOCJA

USM – VIP – PROMOCJA

rekomendowane

Wartość: 1397 PLN Wartość: 1647 PLN
Promocyjna Cena
697 PLN

Wartość: 2897PLN
Promocyjna Cena
1397 PLN

Promocja zakończona Promocja zakończona

Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

Dziękuję Ci i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl
Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

 

 

 

Barbara Janina Łukowiak