Warsztaty z serii: „Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia”

wewnetrzne-dziecko-szkolenie1-4

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

 Wszystkie nagrania z warsztatów na żywo:

„Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia”

(WD 1-4) pobierzesz tutaj:

wewnętrzne dziecko ćwiczenia

WD 1- PROMOCJA – do pobrania tutaj:

Zobacz wstęp do warsztatu: „Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt” – (WD 1)

Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt” – (WD 1)

 1. Dowiesz się Kim jest Twoje Wewnętrzne dziecko i jaki rodzaj Wewnętrznego Dziecka się w Tobie znajduje.
 2. Poznasz ćwiczenie, które ma związek z manifestowaniem, pojawianiem się w naszym życiu tego, co pragniemy otrzymać. Ma też związek z naszym Wewnętrznym Dzieckiem.
 3. Dowiesz się dlaczego warto nawiązać kontakt że swoim Wewnętrznym Dzieckiem.
 4. Dowiesz się jak możesz skontaktować się z Wewnętrznym Dzieckiem
 5. Razem wykonamy dwa potężne ćwiczenia: Proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt: „Otwarcie na spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem” oraz Proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt: „Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”.

Konkretnie dostaniesz:

Produkt 1: Plik PDF z prezentacją warsztatu „Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

Produkt 2: Nagranie z warsztatu – Plik MP4 z warsztatów Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

Produkt 3: Nagranie z warsztatu – Plik MP3 z warsztatów: „Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Otwarcie na spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”

Proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt: „Otwarcie na spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem” Jego zadaniem będzie przyswojenie Ci bliżej całej koncepcji wewnętrznego dziecka i usunięcie z Twojej podświadomości wszelkich blokad, które mogłyby zaburzyć, bądź przeszkodzić w kontaktach z Twoim Wewnętrznym Dzieckiem.

Bonus2:  Proces: „Wewnętrzne połączenie –Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”

Proces: „Wewnętrzne Połączenie” pt: „Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem”. Dzięki temu procesowi poznasz bliżej swoje Wewnętrzne Dziecko. Nawiążesz z nim bardziej serdeczny i bliższy kontakt, pomożesz mu i sobie uwolnić się od negatywów i emocji, które zaistniały/narodziły się w waszej przeszłości i w chwili obecnej przeszkadzają Ci w osiągnięciu tego, czego pragniesz. Niezależnie od tego, czy chodzi o lepsze zdrowie, poprawę sytuacji finansowej lub znalezienie wymarzonego partnera/partnerki, czy osiągniecie sukcesu w jakiejś dziedzinie Twojego życia

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by wreszcie uwolnić swoje Wewnętrzne Dziecko 🙂

Promocyjna Cena Szkolenia Wewnętrzne Dziecko (WD):

WD 1

WD 1

WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

Wartość: 
67PLN
Promocyjna

Cena 47PLN

Wartość: 268PLN
Promocyjna Cena
137PLN

WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

wewnetrzne-dziecko-szkolenie1-4Całość 4 warsztatów „Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia” (WD 1-4) zawiera wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń:

WD 1 – Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

WD 2 – Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa

WD 3 – Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

WD 4 – Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty. )

WD 2 – PROMOCJA – do pobrania tutaj:

wewnętrzne dziecko warsztaty

Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa” (WD 2)

Zobacz wstęp do warsztatu: „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa” – (WD 2)

Z warsztatu: „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa” dowiesz się:

 1. Wspólnie przeprowadzimy proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Co mogę dzisiaj dla Ciebie zrobić?” Za pomocą tego ćwiczenia dowiesz się na ile jesteś otwarta/otwarty, by wspomagać swoje Wewnętrzne Dziecko, a co za tym idzie, wspomagać samą/samego siebie.
 2. Poznasz dwie naprawdę niezwykle proste, ale i zarazem bardzo efektywne metody na pozbycie się niechcianych emocji z dzieciństwa. Emocji, które nagle się ujawniają w najzwyklejszych, codziennych sytuacjach.
 3. Zademonstruję Ci w jaki sposób możesz użyć techniki Faster EFT do uwolnienia się od negatywnych emocji mających źródło w Twojej przeszłości a pojawiających się w najmniej oczekiwanych momentach w Twoim życiu.
 4. Razem wykonamy proces:”Wewnętrzne Połączenie”„Uwolnienie od negatywnego uczucia z dzieciństwa”. Kiedy po kolei zaczniemy usuwać negatywne uczucia dotyczące swojej przeszłości zyskamy uwolnienie. Zauważymy, że mamy więcej energii do życia, jesteśmy znacznie bardziej wyluzowani i szczęśliwsi. Coraz częściej będziemy też zauważać chwile w naszym życiu, kiedy będziemy odczuwać zadowolenie, a nawet błogość bez wyraźnego powodu. Po prostu te uczucia zaczną się w nas pojawiać spontanicznie.
 5. Na zakończenie będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Konkretnie dostaniesz:

Produkt 1:Plik PDF z prezentacją „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa”

Produkt 2: Plik MP4 z warsztatów „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa”

Produkt 3: Plik MP3 z warsztatów „Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa”

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Co mogę dzisiaj dla Ciebie zrobić?” plik MP3

Za pomocą tego ćwiczenia dowiesz się na ile jesteś otwarta/otwarty, by wspomagać swoje Wewnętrzne Dziecko, a co za tym idzie, wspomagać samą/samego siebie.

Bonus2: FasterEFT – Uwolnienie od negatywnych emocji mających źródło w Twojej przeszłości a pojawiających się w najmniej oczekiwanych momentach w Twoim życiu – plik MP3

Ćwiczenie FasterEFT – dzięki temu ćwiczeniu w prosty, szybki i skuteczny sposób możesz się pozbyć negatywnych emocji, które nagle dopadły Cię niespodziewanie podczas np. zwykłej rozmowy ze znajomą.

Bonus3: Proces: „Wewnętrzne połączenie -„Uwolnienie od negatywnego uczucia z dzieciństwa” – plik MP3

Kiedy po kolei zaczniemy usuwać negatywne uczucia dotyczące swojej przeszłości zyskamy uwolnienie. Zauważymy, że mamy więcej energii do życia, jesteśmy znacznie bardziej wyluzowani i szczęśliwsi. Coraz częściej będziemy też zauważać chwile w naszym życiu, kiedy będziemy odczuwać zadowolenie, a nawet błogość bez wyraźnego powodu. Po prostu te uczucia zaczną się w nas pojawiać spontanicznie. To ćwiczenie znakomicie Ci w tym pomoże.

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

Całe nagranie z warsztatu na żywo:

„Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa”

(WD 2) pobierzesz tutaj:

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by wreszcie uwolnić swoje Wewnętrzne Dziecko 🙂

Promocyjna Cena Szkolenia Wewnętrzne Dziecko (WD):

WD 2

WD 2

WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

Wartość: 67PLN Promocyjna

Cena 47PLN

Wartość: 268PLN
Promocyjna Cena
137PLN


WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

wewnetrzne-dziecko-szkolenie1-4Całość 4 warsztatów „Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia” (WD 1-4) zawiera wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń:

WD 1Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

WD 2 – Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa

WD 3 – Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

WD 4 – Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty. )

WD 3 – PROMOCJA

wewnętrzne dziecko szkolenie 3

Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć” (WD 3)

Zobacz wstęp do warsztatu: „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć” (WD 3)


Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć ” (WD 3)

 1. Wspólnie przeprowadzimy proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Połączenie z Wewnętrznym Dzieckiem” W tym ćwiczeniu spotkamy się znowu z naszym Wewnętrznym Dzieckiem. Pozwolimy sobie być jeszcze bardziej otwarci na naszą małą dziewczynkę, małego chłopczyka i pozwolimy naszemu Wewnętrznemu Dziecku uaktywnić zaufanie do nas, jako osoby dorosłej. To zaufanie do ciebie, jako dorosłego pozwoli z kolei Dziecku Wewnętrznemu na otwarcie i uleczenie rany, urazu, który nosi w sobie już od bardzo dawna.
 2. Dowiesz się w jak prosty sposób możesz ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jaką technikę zastosować, by w miarę łatwy i nieinwazyjny sposób się go pozbyć.
 3. Zademonstruję Ci w jaki sposób możesz użyć techniki Faster EFT do uwolnienia się od dawna zalegających w Tobie i w Twoim Wewnętrznym Dziecku uczuć takich jak: złość, żal, gniew, smutek, czy poczucie winy odnośnie sytuacji i osób z przeszłości Twojej i Twojego Wewnętrznego Dziecka.
 4. Razem wykonamy procedurę FasterEFT na uwolnienie od wybranego negatywnego uczucia, które żywi Twoje Wewnętrzne Dziecko wobec osób/osoby, które je skrzywdziły lub wobec samego siebie.
 5. Razem wykonamy proces: Wewnętrzne połączenie – „Uwolnienie od urazu z dzieciństwa”. W tym ćwiczeniu nie będziemy wracać do przeszłości, a raczej przeszłość przeniesiemy do naszego teraźniejszego życia. Obecnie nie jesteśmy już małym bezbronnym dzieckiem. Jesteśmy dorośli i zupełnie inaczej patrzymy na sprawy, które mogły nas przerażać w dzieciństwie. Teraz jako dorośli mamy wystarczający zapas siły , mądrości oraz dojrzałości, by poradzić sobie z urazem i raną, którą doznaliśmy jako dzieci.
 6. Na zakończenie będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Konkretnie dostaniesz:
Produkt 1:Plik PDF z prezentacją „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

Produkt 2: Plik MP4 z warsztatów „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

Produkt 3: Plik MP3 z warsztatów „Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Połączenie z Wewnętrznym Dzieckiemplik MP3

W tym ćwiczeniu spotkamy się znowu z naszym Wewnętrznym Dzieckiem. Pozwolimy sobie być jeszcze bardziej otwarci na naszą małą dziewczynkę, małego chłopczyka i pozwolimy naszemu Wewnętrznemu Dziecku uaktywnić zaufanie do nas, jako osoby dorosłej. To zaufanie do ciebie, jako dorosłego pozwoli z kolei Dziecku Wewnętrznemu na otwarcie i uleczenie rany, urazu, który nosi w sobie już od bardzo dawna.

Bonus2: Faster EFT na uwolnienie się od dawna zalegających w Tobie i w Twoim Wewnętrznym Dziecku uczuć takich jak: złość, żal, gniew, smutek, czy poczucie winy odnośnie sytuacji i osób z przeszłości Twojej i Twojego Wewnętrznego Dziecka. – plik MP3

Razem wykonamy procedurę FasterEFT na uwolnienie od wybranego negatywnego uczucia, które żywi Twoje Wewnętrzne Dziecko wobec osób/osoby, które je skrzywdziły lub wobec samego siebie.

Bonus3: Proces: „Wewnętrzne połączenie -„Uwolnienie od urazu z dzieciństwa” – plik MP3

W tym ćwiczeniu nie będziemy wracać do przeszłości, a raczej przeszłość przeniesiemy do naszego teraźniejszego życia. Obecnie nie jesteśmy już małym bezbronnym dzieckiem. Jesteśmy dorośli i zupełnie inaczej patrzymy na sprawy, które mogły nas przerażać w dzieciństwie. Teraz jako dorośli mamy wystarczający zapas siły , mądrości oraz dojrzałości, by poradzić sobie z urazem i raną, którą doznaliśmy jako dzieci.

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

Całe nagranie z warsztatu na żywo:

Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

(WD 3) pobierzesz tutaj:

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by wreszcie uwolnić swoje Wewnętrzne Dziecko 🙂

Promocyjna Cena Szkolenia Wewnętrzne Dziecko (WD):

WD 3

WD 3

WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

Wartość: 67PLN Promocyjna

Cena 47PLN

Wartość: 268PLN
Promocyjna Cena
137PLN

WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

wewnetrzne-dziecko-szkolenie1-4Całość 4 warsztatów „Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia” (WD 1-4) zawiera wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń:

WD 1Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

WD 2 – Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa

WD 3 – Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

WD 4 – Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty. )


WD 4 – PROMOCJA

wewnętrzne dziecko warsztat 4Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty” (WD4)

Zobacz wstęp do warsztatu: „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty”  (WD 4)

Oto szczegółowy plan szkolenia: „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty” (WD 4)

 1. Dowiesz się czy jakim jesteś rodzicem dla swojego Wewnętrrznego Dziecka: dobrym i wspierającym, czy też złym, ignorującym i leniwym. Uświadomisz sobie także dlaczego tak ważnym jest przejęcie kontroli i stanie się dobrym własnym rodzicem dla swojego Dziecka Wewnętrznego.
 2. Wspólnie przeprowadzimy Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Żyję własnym życiem” Będzie to bardzo potężny proces, w którym pożegnasz się ze swoimi rodzicami, a w zasadzie pożegnasz się z życiem ich życiem oraz ich wyobrażeniem o tym, jaki ty/jak ty powinnaś/powinieneś być. Ten proces otworzy Cię na samodzielne życie, otworzy Cię na Twoją dorosłość i odpowiedzialność, otworzy Cię też na nowego Ty – gotowego , by spełniać swoje marzenia i potrzeby w taki sposób, który Tobie służy. I nie ma tu mowy o egoizmie. A raczej o tym, by pozwolić sobie na samodzielne eksplorowanie świata nie krzywdząc przy tym nikogo, także siebie.
 3. Dowiesz się też czego Twoje Wewnętrzne Dziecko potrzebuje najbardziej.
 4. Następnie przeprowadzimy wspólnie Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Kocham i wspieram swoje Wewnętrzne Dziecko” Będzie to proste, ale potężne ćwiczenie, w którym obdarzysz swoje Wewnętrzne dziecko bukietem wspierających i pozytywnych uczuć pozwoli Ci stać się bardziej zrównoważoną , zharmonizowaną, szczęśliwszą i dojrzalszą osobą dorosła. Za pomocą tego procesu pozwolisz też Twojemu Wewnętrznemu Dziecku, tej kreatywnej Twojej części na rozwój i na ekspansję i na doświadczanie świata.
 5. Razem wykonamy kolejne potężne ćwiczenie: z serii: „Proces Wewnętrzne Połączenie” – „Zaspokojenie potrzeb Dziecka Wewnętrznego” Dzięki przeprowadzeniu tego ćwiczenia zaspokoisz swoją najważniejszą potrzebę, którą pragniesz zaspokoić jeszcze od dzieciństwa i co za tym idzie uzyskasz spokój wewnętrzny, wewnętrzną pewność i większe poczucie bezpieczeństwa. Staniesz się pewniejszy/pewniejsza siebie, jako dorosła osoba. Staniesz się też stabilniejsza emocjonalnie. Uwolnisz zablokowane emocje z komórek Twojego ciała i tym samym zrobisz miejsce na przyjście czegoś nowego, piękniejszego do Twojego życia.
 6. Na zakończenie będzie sesja pytań i odpowiedzi.

Konkretnie dostaniesz:
Produkt 1:Plik PDF z prezentacją „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty

Produkt 2: Plik MP4 z warsztatów „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty

Produkt 3: Plik MP3 z warsztatów „Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty

Bonus1: Proces: „Wewnętrzne połączenie – „Żyję własnym życiem” plik MP3

Będzie to bardzo potężny proces, w którym pożegnasz się ze swoimi rodzicami, a w zasadzie pożegnasz się z życiem ich życiem oraz ich wyobrażeniem o tym, jaki ty/jak ty powinnaś/powinieneś być. Ten proces otworzy Cię na samodzielne życie, otworzy Cię na Twoją dorosłość i odpowiedzialność, otworzy Cię też na nowego Ty – gotowego , by spełniać swoje marzenia i potrzeby w taki sposób, który Tobie służy. I nie ma tu mowy o egoizmie. A raczej o tym, by pozwolić sobie na samodzielne eksplorowanie świata nie krzywdząc przy tym nikogo, także siebie.

Bonus2: Proces z serii: „Wewnętrzne Połączenie” pt. „Kocham i wspieram swoje Wewnętrzne Dziecko” – plik MP3

To proste, ale potężne ćwiczenie, w którym obdarzysz swoje Wewnętrzne dziecko bukietem wspierających i pozytywnych uczuć pozwoli Ci stać się bardziej zrównoważoną , zharmonizowaną, szczęśliwszą i dojrzalszą osobą dorosła. Za pomocą tego procesu pozwolisz też Twojemu Wewnętrznemu Dziecku, tej kreatywnej Twojej części na rozwój i na ekspansję i na doświadczanie świata.

Bonus3: Proces: „Wewnętrzne połączenie –„Zaspokojenie potrzeb Dziecka Wewnętrznego” – plik MP3

Dzięki przeprowadzeniu tego ćwiczenia zaspokoisz swoją najważniejszą potrzebę, którą pragniesz zaspokoić jeszcze od dzieciństwa i co za tym idzie uzyskasz spokój wewnętrzny, wewnętrzną pewność i większe poczucie bezpieczeństwa. Staniesz się pewniejszy/pewniejsza siebie, jako dorosła osoba. Staniesz się też stabilniejsza emocjonalnie. Uwolnisz zablokowane emocje z komórek Twojego ciała i tym samym zrobisz miejsce na przyjście czegoś nowego, piękniejszego do Twojego życia.

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy wyzwolisz swoje Wewnętrzne Dziecko?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

 

Całe nagranie z warsztatu na żywo:

„Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty

(WD 4) pobierzesz tutaj:

Inwestujesz dzisiaj w siebie, by wreszcie uwolnić swoje Wewnętrzne Dziecko 🙂

Promocyjna Cena Szkolenia Wewnętrzne Dziecko (WD):

WD 4

WD 4

WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

Wartość: 67PLN Promocyjna

Cena 47PLN

Wartość: 268PLN
Promocyjna Cena
137PLN


WD – (1- 4) – PROMOCJA

rekomendowane

wewnetrzne-dziecko-szkolenie1-4Całość 4 warsztatów „Uwolnij Swoje Wewnętrzne Dziecko i Zacznij Żyć Pełnią Życia” (WD 1-4) zawiera wszystkie nagrania ze szkoleń na żywo oraz  dodatkowe bonusy dodane do wszystkich szkoleń:

WD 1Jak rozpoznać swoje Wewnętrzne Dziecko i nawiązać z nim kontakt

WD 2 – Jak pozbyć się niechcianych emocji z dzieciństwa

WD 3 – Jak ustalić rodzaj urazu wyniesionego z wczesnych lat życia i jak się go pozbyć

WD 4 – Jak stać się kochającym rodzicem dla Własnego Wewnętrznego Dziecka, by uruchomiło ono w sobie najlepsze swoje cechy i talenty. )


Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu. Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

Dziękuję Ci i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Janina Łukowiak

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl
Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

 

 

 

Barbara Janina Łukowiak