Witam Cię na stronie ze Specjalną Ofertą Szkoleń z WszystkoDlaCiebie.pl

Dzisiaj przygotowałam do Twojej dyspozycji :

 PROGRAM: 

„Odblokuj Swoje Bogactwo – Zmiana przekonań na temat pieniędzy kluczem do finansowej wolności – (OSB)”

osb obrazek3cz1

Co jest możliwe dla Ciebie, kiedy odblokujesz swoje bogactwo?

Do czego będziesz zdolna/zdolny? Jakie możliwości się przed Tobą otworzą?

Witaj.

Niestety zapisy na tę edycję Programu OSB zostały zamknięte. Zapraszam Cię już jednak na kolejną edycję tego Programu 🙂 Zapisz się proszę poniżej, by dostać wiadomość, kiedy tylko będą dostępne nowe zapisy na Program Odblokuj Swoje Bogactwo 🙂

Imię: Adres email:

Pozdrawiam Cię i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Łukowiak

 

Program OSB wypełniony jest serią ćwiczeń, za pomocą których systematycznie krok po kroku pozbędziesz się negatywnych przekonań i programów dotyczących pieniędzy, przekroczysz swój dotychczasowy poziom materialny i wejdziesz na wyższą finansową półkę.

Program jest tak skonstruowany, by nie przytłoczyć Cię materiałem do pracy, a równocześnie utrzymać Twoją stałą motywację do uzyskania finansowej wolności. Dlatego co cztery dni będziesz otrzymywać ode mnie maile z dostępem do kolejnego modułu programu.

Istnieją trzy wersje Programu OSB.

Program OSB Podstawa trwa około 1.5 miesiąca.

Program OSB VIP trwa przez 2 miesiące.

Program OSB FW trwa przez 43 dni.

Szczegółowe informacje na temat Programu:  „Odblokuj Swoje Bogactwo – Zmiana przekonań na temat pieniędzy kluczem do finansowej wolności (OSB cz.1)”

OSBkranik2

1.      Wstęp do całości programu

Pracę z Programem OSB zaczynasz poprzez wysłuchanie  Wstępu do Całości Programu: „Odblokuj Swoje Bogactwo

Udostępniam go poniżej, byś miała/miał szerszy ogląd na zawartość programu.

Z  Wstępu do Programu OSB dowiesz się:

  • Dowiesz się jak pracować z programem, by uzyskać jak najlepsze efekty.
  • Dowiesz się czym jest prawdziwa wolność finansowa.
  • Poznasz też receptę na to, jak zmienić swoje przekonania na temat pieniędzy.
  • Na zakończenie pierwszego nagrania (video) wspólnie przeprowadzimy ćwiczenie, na pozbycie się pierwszego, niepotrzebnego i blokującego Cię przekonania na temat zwiększenia się ilości pieniędzy w Twoim życiu. Będzie to Procedura FasterEFT : „Strach, że kiedy będę miał/a pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”

Starujemy!

Posłuchaj proszę wstępu do programu TUTAJ: 

Kilka uwag do powyższego ćwiczenia:

Może się zdarzyć, że w trakcie ćwiczenia będziesz jakby odczuwać ten strach mocniej.  Oznacza to, że po prostu jest on zakorzeniony na bardzo głębokim poziomie Twojej podświadomości. A opukując się pozwoliłaś/pozwoliłeś sobie na coraz wyraźniejsze ujawnienie go. Może się też zdarzyć, że z przekonaniem:  „Kiedy będę mieć pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”  wiążą się inne emocje (np. złość, smutek, niepewność itp.) umiejscowione w różnych częściach Twojego ciała.

W takiej sytuacji zalecam przeprowadzenie jeszcze Procesu z serii: „Wewnętrzne połączenie – Zmiana przekonania: „Kiedy będę mieć pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”. Ćwiczenie to jest dostępne w ramach programu OSB.

Wtedy będziesz mieć pewność, że pozbyłaś/pozbyłeś się tego przekonania:  „Kiedy będę mieć pieniądze, załamie się inny obszar w moim życiu”  naprawdę na wielu płaszczyznach i raz na zawsze.

Czasami nie wystarczy jednorazowe wykonanie tego ćwiczenia. Będziesz wiedzieć, kiedy należy je powtórzyć.

We wstępie do programu proponuję Ci też 4 ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie pozytywnego przekonania, które wprowadzimy na miejsce starego, błędnego przekonania.

Moduł 1 „Jak przekonania kształtują życiowe doświadczenia”

OSBkranik1

Moduł 1 zawiera konkretne informacje, dzięki którym zrozumiesz jak ważnym do tego, by zacząć się cieszyć pełnią życia, jest praca z naszymi najgłębszymi, fundamentalnymi przekonaniami.

Warto rozpocząć pracę z programem od tego modułu, gdyż dzięki tej części poznasz techniki, którymi posługujemy się w całym programie. Zrozumiesz też i namacalnie doświadczysz ich mocy działania na sobie.

Dowiesz się również, jak te metody działają na inne osoby. Jest to nagranie z webinaru, który odbył się na „żywo”.  Dlatego będziesz miał/miała okazję posłuchać wypowiedzi (komentarze) osób, które uczestniczyły w tym szkoleniu. Dowiesz się, jak osoby te  odebrały poszczególne ćwiczenia i co się w nich zmieniło po ich przeprowadzeniu.

Dzięki temu nabierzesz głębszego zaufania do wszystkich procesów, które będziemy przeprowadzać w całym programie OSB oraz otworzysz się bardziej na pozwolenie sobie osiągnięcia konkretnych rezultatów.

Z tego szkolenia dowiesz się:

  1. Jak nasze przekonania wpływają na realizację naszych marzeń. I dlaczego jest tak bardzo istotnym skorygowanie tych przekonań, które nam nie służą.
  2. Dowiesz się czym są tak naprawdę Twoje przekonania i w jaki sposób się one kształtują.
  3. Poznasz skutki błędnych przekonań w Twoim życiu i dowiesz się dlaczego to, w co wierzysz inaczej mówiąc, jakie przekonania w sobie nosisz, determinuje to, czego doświadczasz w Twoim życiu?
  4. Zademonstruję Ci dwie metody na skuteczną i łatwą zmianę fałszywych przekonań.
  5. Razem ze mną wykonasz 2 różne ćwiczenia, bazujące na dwóch różnych metodach, dzięki którym pozbędziesz się dwóch negatywnych przekonań raz na zawsze w niemal błyskawiczny sposób.

 

 Moduł 2 „Regulacja Twojego Finansowego Termostatu”

OSBkranik2

Za pomocą Modułu 2 dowiesz się jak powstał i czym jest Twój osobisty Finansowy Termostat. Dowiesz się też, jaki ma on związek z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy i dlaczego warto go wyregulować.

Razem przeprowadzimy ćwiczenie: : „Proces: Wewnętrzne Połączenie”  pt: „Regulacja Mojego Finansowego Termostatu” Za pomocą tego ćwiczenia ustawimy nasz Finansowy Termostat na wyższy wskaźnik, by nasza sytuacja finansowa była lepsza od obecnej.

Ale to nie wszystko.  Za pomocą tego naprawdę intensywnego ćwiczenia, nie tylko podniesiesz swój finansowy termostat na wyższy poziom, ale także pozwolisz sobie na rozpuszczenie starych przekonań związanych z Twoim dotychczasowym ustawieniem Finansowego Termostatu.  Oczywiście, tylko w przypadku, kiedy tego naprawdę zechcesz.

Moduł ten to fragment nagrania z webinaru na żywo: „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”. Również i tutaj po zakończonym ćwiczeniu, uczestnicy webinaru zostawiali swoje komentarze. Dzięki temu zobaczysz, jak ćwiczenie zadziałało na inne osoby.

 

 Moduł 3 –  „Moja prawda o pieniądzach”

OSBkranik1

Zalecam wysłuchanie tego modułu jako kolejnego. Stanowi on wstęp do zmiany przekonań na temat pieniędzy na bardzo głębokim poziomie.

W tym module proponuję Ci serię kilku ćwiczeń, mających na celu dotknięcie i uwolnienie Twoich najbardziej ukrytych przekonań na temat pieniędzy. Przekonań, które leżą głęboko zakopane w Twojej podświadomości. 

Dzięki wszystkim ćwiczeniom z tego modułu, staniemy się bardziej elastyczni i otwarci na zagadnienie pieniędzy. Tym samym także pozwolimy sobie oraz zrobimy miejsce na nowe możliwości. Poszerzymy też swoją strefę komfortu.

Moduł 4 „Ustanowienie Podstawy Źródła Twojego Finansowego Sukcesu”

OSBkranik2

W tym module nie będziemy pracować z naszymi przekonaniami na temat pieniędzy.  W  Module 4 poznasz sposób na podniesienie swoich wibracji do poziomu, w którym rezonujesz z wybranym przez Ciebie finansowym sukcesem.

Dowiesz się też, co to jest podstawa źródła i jak istotny ma ona wpływ na wszystkie wydarzenia w naszym życiu. Nauczysz się też tworzyć podstawę źródła dla Twojego finansowego dobrobytu.

By zaszły pożądane zmiany w naszym życiu  oraz byśmy mogli się cieszyć finansową wolnością ważna jest praca na dwóch płaszczyznach. Z jednej strony jest to uwalnianie fałszywych przekonań na temat pieniędzy, naszej zdolności zarabiania, przekonań na temat ludzi bogatych i całej tej otoczki związanej z finansową strefą.

Z drugiej strony warto w tym samym czasie dbać o to, by podnosić nasze wibracje do poziomu, który rezonuje z wybranym przez Ciebie finansowym sukcesem. W ten sposób zachodzi balans w naszym życiu.

Z mojej praktyki wynika, że skupianie się tylko na uwolnieniu z blokad do finansowej wolności nie przynosi takich szybkich rezultatów, jak równoczesna dbałość o podnoszenie naszych wibracji.

 

 Moduł 5 „Różnica między chceniem a posiadaniem”

OSBkranik1

Trzy rzeczy trzymają nas przed finansową wolnością, czy też życiem, jakie chcemy prowadzić.

Jest to strach, pragnienie (chcenie) oraz opór. 

Wyobraź sobie, że nie boisz się niczego – co wtedy Cię zatrzyma? Albo, kiedy nie masz wewnętrznego oporu, co Cię zatrzyma? Wewnętrzny opór to tak, jak chcieć posuwać się do przodu z włączonym hamulcem. Wewnętrzny opór jest tylko kolejnym przekonaniem, wierzeniem, które zostało ukształtowane przez nas, by ochraniać inne ograniczające przekonania.  Pragnienie natomiast powoduje to, że jesteśmy na wibracjach chcenia a nie posiadania.

W tym module popracujemy z naszym chceniem posiadania pieniędzy.  Poznasz różnicę energetyczną między chceniem czegoś a posiadaniem tego. I dowiesz się jak istotnym jest odczuwanie, że już się posiada to, czego się pragnie.

Wrócisz też do swojego finansowego celu i poznasz bardzo prosty trik, za pomocą którego sprawisz, że Twój cel finansowy będzie bardziej „strawny” do zaakceptowania dla Twojej podświadomości, a co za tym idzie będzie łatwiejszy dla Ciebie do zrealizowania.

Przeprowadzimy też ćwiczenie: „Proces: Wewnętrzne Połączenie” – pt:  „Posiadam Dużo Pieniędzy” Ćwiczenie to było przeprowadzone na webinarze „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”, dlatego będziesz miał/a okazję skonfrontować własne odczucia z tego ćwiczenia, z odczuciami innych osób.

W tym doświadczeniu, które przeprowadzimy w tym module,  przestaniesz pragnąć pieniędzy a raczej pozwolisz sobie odczuwać, że już je masz. Poczujesz komfort odczuwania, że już masz pieniądze. W tym ćwiczeniu także skonfrontujesz się z całym systemem starych, nieaktualnych już i najprawdopodobniej fałszywych przekonań na temat pieniędzy. A następnie pozwolisz sobie część z nich usunąć z Twojego systemu energetycznego. A kiedy to zrobisz, Twoje stosunki z pieniędzmi wejdą na nowy, wyższy poziom i naprawdę pozwolisz sobie na ich posiadanie.

  Moduł 6 „Przekonania na temat osób bogatych”

OSBkranik2

Za pomocą Modułu 6 odkryjesz swoje najbardziej głębokie wierzenie na temat pieniędzy i ludzi bogatych i wyzerujesz jego znaczenie. Jedno z ćwiczeń z tego modułu było przeprowadzone na webinarze: „Jak zmienić swoje najgłębsze przekonania na temat pieniędzy, by podwoić własny dochód”, dlatego będziesz miał/a okazję skonfrontować własne odczucia z tego ćwiczenia, z odczuciami innych osób.

Wykonasz też trochę „papierkowej pracy”. Ale nie przerażaj się, jest to ważne, dla odczuwania bogactwa już w tej chwili.

 Moduł 7 – „Świadomość biedy – powody, by być biednym”

OSBkranik1

Za pomocą tego modułu zajmiemy się opozycyjną stroną ludzi bogatych. Czyli ludźmi biednymi. Do nich także masz ukształtowany stosunek i przekonania na ich temat, które może powstały dawno temu, jeszcze w Twoim dzieciństwie. Możesz wielu z nich nawet sobie nie uświadamiać.

Możesz nawet podświadomie identyfikować się z ludźmi biednymi. Np. Tak bardzo im współczuć, że we wnętrzu siebie przyjęłaś/przyjąłeś przyrzeczenie albo nawet przysięgę, by być z nimi. A to oznacza zgodę na bycie biednym lub utrzymywanie pewnego poziomu dobrobytu materialnego, który jest adekwatny do identyfikacji z ludźmi biednymi.

Mówiąc ludzie biedni, możesz masz w swoim umyśle obraz konkretnej osoby. A może to obraz z telewizji, lub z jakiejś książki.

Być może także nieświadomie nosisz w sobie Świadomość Biedy, zamiast Świadomości Bogactwa.

Właśnie ŚWIADOMOŚĆ BOGACTWA sprawia, że niektóre osoby, bez zbytniego zaangażowanie w to, po prostu mają pieniądze.

Czym jest Świadomość Bogactwa?

To proste: Świadomość bogactwa jest wiedzą o tym, jak być bogatym. Świadomość biedy natomiast jest wiedzą o tym, jak być biednym.

Dzięki Programowi OSB i wykonywaniu ćwiczeń, które Ci proponuję otworzysz się na wyższą Świadomość Bogactwa.

Za pomocą tego modułu wykonasz kolejny krok ku temu, by szala Świadomości Bogactwa uzyskała jeszcze większą moc. Skonfrontujesz się też z obrazem osoby biednej, która jest wyryta w Twojej podświadomości i przeniesiesz ten obraz na nowy, jaśniejszy poziom.

Moduł 8 „Wymówki, które są ukrytymi przekonaniami”

OSBkranik2

To jest już ostatni moduł Programu OSB.

W tym module zajmiemy się całą serią przekonań, które ujawnią się, kiedy użyjemy sformułowania: „ponieważ”. To krótkie uzupełnienie zadania da nam naprawdę głęboki wgląd w nasze nieuświadomione dotąd przekonania na temat pieniędzy i zainstalowane w naszym wnętrzu programy utrudniające nam wejście na nowy poziom finansowy. Dowiesz się też jaki ma związek słowo: ?ponieważ? z wymówkami jakich używasz świadomie lub nieświadomie odnośnie posiadania lub nieposiadania pieniędzy.

 

Jak działają metody wykorzystywane w ćwiczeniach?

osb obrazek3cz1

W ćwiczeniach wykorzystujemy głównie trzy rodzaje metod:  Quantum Energy Transformation, FasterEFT oraz Metodę Sedony.

Są to metody niezwykle proste, ale też niezwykle skuteczne w swoim działaniu. Dzięki nim, po prostu uwalniamy negatywne uczucia i myśli gdziekolwiek się pojawią i kiedykolwiek się pojawią. Dzięki temu kreujemy potrzebną przestrzeń wewnątrz nas na pojawienie się i obecność dobrostanu w naszym życiu.

Rezultaty Mogą Cię Zaskoczyć

osb obrazek3cz1

Pragnę, być była/był świadomy tego, że podczas programu mogą się pojawić różne niespodzianki, czasami nieoczekiwane. Może się zdarzyć, że finansowy obszar w Twoim życiu, który chcesz zmienić, nie zmienia się tak szybko, jak tego pragniesz, lub też, co zdarza się większości osób, będzie się on polepszał zaskakująco szybko. Tak szybko, że będziesz miał/a na początku problemy z zaakceptowaniem tego, że jest to nawet możliwe.

Można to wytłumaczyć w inny sposób: Chcesz się otworzyć na finansowy sukces. Wykonujesz starannie wszystkie zalecane ćwiczenia programu oraz wprowadzasz zaproponowaną w programie teorię do własnego życia, jednak nic się nie zmienia w Twoich finansach. Za to poprawia się Twoje zdrowie i czujesz się lepiej ze sobą samym/sobą samą. Możesz też odkryć, ze Twoje relacje osobiste diametralnie się poprawiają, są bardziej satysfakcjonujące i zdrowe. Następnie możesz  zauważyć, że czujesz się bardziej komfortowo w pracy i że pojawiły się w niej nowe możliwości. I dopiero wtedy możesz sobie w końcu pozwolić na osiągnięcie finansowego sukcesu, do którego dążyłaś/dążyłeś.

Z całą pewnością program ten wniesie istotne, pozytywne zmiany do Twojego życia. Ale może się także niekiedy zdarzyć, że zmiany te pojawią się w zupełnie innej kolejności, niż oczekiwałaś/oczekiwałeś ich na początku. Twoi znajomi mogą zauważyć  zmiany w Tobie wcześniej od Ciebie.

Staniesz się bardziej Świadoma/Świadomy i bardziej skuteczny

osb obrazek3cz1

Po pewnym czasie wykonywania ćwiczeń zauważysz, że jesteś bardziej świadoma/świadomy swoich uczuć, nawet jeżeli teraz masz trudności z ich identyfikacją. Oznaczać to będzie nie tylko zdecydowany postęp jaki robisz, ale także będzie to informacja dla Ciebie, że stajesz się gotowa/gotowy by uwolnić/rozpuścić wiele emocji/uczuć/przekonań, których dotychczas unikałaś/unikałeś czy nawet nie przyznawałaś/przyznawałeś się przed sobą, że je posiadasz.

Dobrą wiadomością jest to, że im częściej będziesz wykonywać ćwiczenia z programu, tym łatwiej i szybciej będą się rozpuszczać niepotrzebne przekonania utrudniające Ci postęp finansowy. Nabierzesz większego zaufania do siebie i poczujesz się bardziej bezpiecznie. A co za tym idzie zaczniesz pozwalać sobie na odczuwanie głębiej. Będziesz także częściej doświadczać dobrego samopoczucia oraz zyskasz jeszcze więcej przyjemności z życia we wszystkim co robisz.

Z czasem nauczysz się samodzielnie stosować metody proponowane w programie, a w zasadzie staną się one dla Ciebie drugą naturą. Dzięki temu coraz łatwiej będziesz osiągać kolejne stopnie finansowej wolności.

I jeszcze jedno: Wszystko, czego szukasz na zewnątrz, jest już w Tobie. Urodziłaś/urodziłeś się doskonały/doskonała, tylko o tym zapomniałaś/zapomniałeś. Ludzie szukają na zewnątrz miłości, oświecenia, piękna, radości, szczęścia, dostatku, nie wiedząc o tym, że to wszystko mają już w sobie.

Dlatego nie muszą się ku temu rozwijać i tak naprawdę nie mogą tego dostać, gdyż już to mają. Jednak przykryte jest to ogromem śmieci, jakim są negatywne przekonania i programy, które mają wgrani w siebie.

Przychodzą mi tu na myśl słowa Michała Anioła, który zapytany o to, w jaki sposób przeobraża bryłę kamienia w rzeźbę, powiedział:

„Ja tylko odłupuję niepotrzebne części kamienia i uwalniam z niego anioła, który zawsze był w nim zaklęty”

Za pomocą Programu OSB zaczniesz sukcesywnie odłupywać, te części kamienia, które zakrywają anioła, którym jesteś.

I właśnie tymi ideami będziemy się kierować podczas całego Programu OSB. Uważam bowiem, że doskonale oddają one lub inaczej mówiąc wyjaśniają cały proces, który będzie w nas zachodził po wykonywaniu kolejnych ćwiczeń programu.

Skorzystaj z promocji TUTAJ:

Witaj.

Niestety zapisy na tę edycję Programu OSB zostały zamknięte. Zapraszam Cię już jednak na kolejną edycję tego Programu 🙂 Zapisz się proszę poniżej, by dostać wiadomość, kiedy tylko będą dostępne nowe zapisy na Program Odblokuj Swoje Bogactwo 🙂

Imię: Adres email:

Pozdrawiam Cię i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Łukowiak

 

Prowadząca: Coach Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu OSB („Odblokuj Swoje Bogactwo”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl
Pozdrawiam Cię serdecznie i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

 

 

 

Barbara Janina Łukowiak