Jak wynika z doświadczeń wielu ludzi na całym świecie, istnieje metoda, dzięki której Twoje życie może stać się lepsze w krótkim czasie.

Witam Cię serdecznie. Skoro znalazłaś/eś się na tej stronie jestem pewna, że nie należysz do osób, które ciągle powtarzają sobie, że mają pecha, że nic im się nie udaje, że wszystko co robią kończy się porażką.

Te osoby wciąż to powtarzają nie tylko sobie, ale także informują o swoim nieudanym życiu wszystkich ludzi w ich otoczeniu. Są nieszczęśliwi, sfrustrowani i nie widzą dla siebie żadnej możliwości zmiany na lepsze. Najgorsze jest to, że zwykłe życie codziennie potwierdza ich słowa.

Osoby te nie znają niestety jednej bardzo ważnej prawdy:

Otóż


Nasze słowa, myśli i uczucia mają niezwykłą moc kreowania naszej rzeczywistości.

Może jednak jesteś jedną z takich osób ale teraz postanowiałaś/eś radykalnie to zmienić? I szukasz metody na to JAK  to zrobić? To cudownie. Znalazłaś/eś się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. Gdyż tak jak przeczytałaś/eś w nagłówku tego tekstu: ISTNIEJE METODA, dzięki której Twoje życie może stać się lepsze w krótkim czasie.

Jeżeli natomiast jesteś już od dawna tego świadoma/y  i teraz po prostu szukasz coraz doskonalszego sposobu, który pozwoli Ci prowadzić szczęśliwsze życie oraz pomoże Ci rozwijać swój potencjał, z radością muszę powiedzieć, że właśnie trafiłaś/eś w sedno.


Chcę Ci zaproponować metodę, dzięki której w łatwy sposób wprowadzisz pozytywne zmiany do swojego życia.

Zmiany te mogą dotyczyć każdej dziedziny życia. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje samopoczucie, poczucie własnej wartości, zdrowie, poradzić sobie ze stresem, chcesz mieć więcej pieniędzy, pracę, którą lubisz czy dobry kontakt z otoczeniem. Możesz sam/a pomóc sobie w rozwiązaniu tych wszystkich problemów.

Brzmi prawie nieprawdopodobnie?

Też tak pomyślałam, kiedy po raz pierwszy spotkałam się z tą techniką ponad dwa lata temu. Teraz nie wyobrażam sobie bez niej życia.

O jakiej metodzie mówię?

O EFT, czyli Technice Emocjonalnej Wolności.

EFT (Emotional Freedom Techniques), czyli Technika Emocjonalnej Wolności, jest najprostszą i najbardziej praktyczną, dostępną obecnie metodą, pomagającą w radzeniu sobie z niechcianymi uczuciami i zachowaniami. Dzięki niej możesz łatwo uzyskać kontrolę nad swoimi emocjami, zdrowiem i życiem. Po zastosowaniu tej metody w łatwy sposób pozbędziesz się stresów, negatywnych  emocji, natrętnych myśli, lęków oraz uwolnisz się od ograniczających Cię przekonań.

EFT, to również doskonałe narzędzie zmiany, które możesz wykorzystać do łatwiejszego osiągania celów, budowania dobrych relacji z ludźmi, poprawy kondycji zdrowotnej? Możliwości jej zastosowania są naprawdę prawie nieograniczone.

Dzięki poznaniu tej metody możesz oszczędzić czas i wydatki pochłaniane w zmaganiach ze sprawami, których uporządkowanie wymaga nieraz niezmiernie długiego czasu.

Brzmi niesamowicie i nieprawdopodobnie?

Też tak pomyślałam, kiedy pierwszy raz zetknęłam się z tą metodą. Czytałam informacje w internecie i relacje ludzi, którzy ją stosowali w praktyce i uzyskiwali niesamowite rezultaty.

Nie chciało mi się wierzyć, ze cos tak prostego może być tak potężne. Postanowiłam wypróbować metodę na sobie. Ściągnęłam bezpłatne podręczniki Garego Craiga dostępne w interniecie i z zapałem je przeczytałam.

I to na tyle. Przeczytałam o metodzie, stwierdziłam, ze jest naprawdę warta zainteresowani i wypróbowania, poświęciłam czas na przeczytanie podręczników ale…. No właśnie. W jakiś przedziwny sposób nie mogłam jej zastosować w praktyce. Coś mnie blokowało. Mimo, że instrukcje jej wykonywania były bardzo czytelne, ja nie mogłam ich zastosować w praktyce. Codziennie myślałam, na może dzisiaj. Ale oczywiście nic to nie dawało. Dopiero po dwóch miesiącach udało mi się przezwyciężyć ten opór! Ale od tego momentu bardzo często wykorzystuję EFT. Stała się ona moim codziennym towarzyszem życia i nieustanną pomocą. Dzięki niej moje życie wciąż staje się coraz lepsze. Łatwiejsze i doskonalsze.

Dziś wiem, że gdybym miała dokładną instrukcję wykonywania procedury EFT dostępną za pomocą nagrania video z pewnością zaczęłabym z nią pracować dużo wcześniej.

Dlatego postanowiłam podzielić się z Tobą moją wiedzą na temat tej Techniki poprzez kurs: „EFT – czyli Technika Emocjonalnej Wolności i jak ją wykorzystać do poprawy własnego życia”

Co zyskasz zapisując się na szkolenie?

  • Dowiesz się czym jest EFT, na czym polega ta metoda i w jaki sposób korzystanie z niej może poprawić Twoje życie.
  • Zapoznasz się z tym, w jaki sposób działa metoda EFT.
  • Poznasz dokładną instrukcję, jak wykonać procedurę techniki EFT. Dzięki temu od razu będziesz mogła/mógł ją zastosować w praktyce na sobie!
  • Dostaniesz gotowy przykład procedury EFT i dokładną instrukcję jego wykonania!
  • Dowiesz się jak powstało EFT i kto jest jej twórcą.

Ważna informacja:

Muszę Cię jednak uprzedzić, że ten kurs ma wyłącznie charakter informacyjny! Zdecydowałam się na przygotowanie go, bo wiele osób zgłaszało mi, jak jest im trudno zrozumieć na czym polega EFT i w jaki sposób zastosować procedurę EFT. Dlatego na tym szkoleniu pokazuję jak ja to robię i jak na mnie działa ta technika.

Mimo iż EFT daje doskonałe rezultaty w tak wielu psychologicznych i fizycznych problemach, to jednak nie powinno być używane zamiast konwencjonalnej opieki lekarskiej. Zawsze należy konsultować się ze swoim lekarzem przed użyciem jakiejkolwiek metody samo-leczenia.

Pamiętaj też, że stosujesz EFT na własną odpowiedzialność, ponieważ nie jest uznaną przez środowisko naukowe metodą leczenia.

Co konkretnie dostaniesz w ramach kursu?

Kurs składa się z 5 video prezentacji, z których dowiesz się podstaw metody EFT oraz zobaczysz w nagraniu video, które punkty i w jaki sposób należy opukiwać.

Dodatkowo dostajesz raport: „EFT – czyli Technika Emocjonalnej Wolności i jak ją wykorzystać do poprawy własnego życia” w postaci pliku PDF, idealny dla osób, które wolą czytać niż słuchać lub oglądać.

Możesz czytać na ekranie, albo go sobie wydrukować, usiąść wygodnie w fotelu lub na kanapie i przeczytać notując na brzegach wszelkie pomysły, które pojawią się podczas  lektury.

Ale to nie wszystko.
Dodatkowo w ramach tego szkolenia dostajesz:

Wartościowy Bonus

Kolejnych 5 video – prezentacji, które nie tylko będziesz mogła/mógł oglądać na stronie kursu, ale także pobrać na swój komputer, by mieć do nich dostęp w dowolnym czasie, niezależnie od internetu. Za pomocą tych video-prezentacji  podaję Ci przykłady procedur EFT (zaawansowanych i podstawowych) na rozwiązanie problemów:

  • EFT na sentencję: „Nie wierzę, że mogę byś szczupła”.
  • EFT na lęk przed spełnieniem marzenia:
  • EFT na usunięcie oporu przed obfitością i bogactwem
  • Opóźniacze odchudzania – video-prezentacja
  • EFT na usunięcie uczucia przytłoczenia

 

Ile musisz zainwestować

by poprawić jakość swojego życia?

 

Jak myślisz, ile warta jest dla Ciebie wiedza zawarta w tym kursie?

Ile jesteś skłonna/y zainwestować, by po zastosowaniu technik, ćwiczeń z tego szkolenia zacząć się wreszcie cieszyć i delektować swoim życiem?

Pomyśl o tym, ile jest dla Ciebie warte podniesienie jakości Twojego życia i Twoich relacji z innymi? Jak ważny jest dla Ciebie własny rozwój?

No dobrze, nie będę Cię już dłużej trzymać w niepewności.

 

Cena za ten kurs DZISIAJ, to jedyne:

19.oo zł

Zapisz się Tutaj juz TERAZ zanim cena się zwiększy.


Pobierz kurs TUTAJ!
Jeżeli z jakiś powodów masz trudności z zapłaceniem przez PayPal, proszę napisz do mnie, zaproponuję Ci inną alternatywę zapłaty.

Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za zakup kursu 🙂

Wiem, że będzie dla Ciebie nieocenioną pomocą!

Barbara Janina Łukowiak

Autorka: Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Ps.

Pamiętaj, że dzięki poznaniu metody EFT i zastosowaniu jej w praktyce uzyskasz możliwość samodzielnego pokonywania i rozwiązywania prostych dolegliwości zarówno fizycznych jak i psychicznych w bardzo łatwy sposób. Wprawdzie nie mogę powiedzieć, że za pomocą tej techniki zostanie rozwiązany każdy Twój problem, ale ponieważ EFT ma szerokie spektrum działania, możesz mieć uzasadnioną nadzieję, że także dla Ciebie okaże się co najmniej pomocna.

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl