„Karty szczęścia” zostały stworzone specjalnie dla Ciebie

 

Niosą ze sobą moc i pozytywne afirmacje, które przyczynią się do tworzenia Twojej nowej, lepszej rzeczywistości. Karty te mogą też stanowić doskonałe potwierdzenie cudownych zmian, które już zachodzą w Twoim życiu.

 

Jak pracować z kartami?

Jak tylko chcesz 🙂 Nie ma tu żadnych reguł. Ale, jeśli oczekujesz jakiś proponuję:

1. Wylosuj jedną kartę dziennie, lub tygodniowo.

2. Losując kartę zadaj sobie pytanie: „Co jest dla mnie teraz najważniejsze?”, lub: „Co dobrego teraz przyjdzie do mojego życia?” lub: „Nad czym powinnam się teraz skupić?„, lub: „Co teraz może mi najbardziej pomóc?”

3. Po wylosowaniu karty przypominaj sobie kilkanaście razy dziennie afirmację, która się na niej znajduje. Kartę możesz włożyć do portfela, kieszeni, lub położyć w widocznym miejscu w Twoim domu. Przez ten prosty zabieg wciąż będziesz się na nią natykać, czytać ją i podświadomie akceptować 🙂 Dzięki temu powoli, ale systematycznie zaczną zachodzić w Twoim życiu pozytywne zmiany.

4. W momencie, kiedy zdecydujesz, że nie chcesz już pracować z daną kartą wybierz następną i następną i następną…..

Pomysły na wykorzystanie „Kart Szczęścia”

„Karty Szczęścia” możesz brać ze sobą wszędzie: do pracy, na piknik, na wczasy, do znajomych. Mogą służyć Ci w dowolnym momencie Twojego życia. Możesz je według uznania rozdawać znajomym i nieznajomym osobom. Np. na jakiejś imprezie, czy uroczystości rodzinnej. Ich zapas nigdy się nie skończy, bo po prostu dodrukujesz sobie zadawalającą Cię ilość.

„Karty Szczęścia” stanowią też doskonały dodatek do prezentu, jaki pragniesz ofiarować drugiej osobie. Wystarczy, że je wydrukujesz, pięknie opakujesz i wręczysz wybranej osobie.

Dzięki „Kartom szczęścia” dawanie i branie stanie się dla Ciebie łatwością i przyjemnością. Przecież to taki mały, niewinny prezent, ale za to wywołujący uśmiech na twarzy każdego. Każdy z nas przecież lubi doświadczać w swoim życiu trochę czystej, krystalicznej, białej magii.

Co konkretnie dostaniesz?

 

 

„Karty szczęścia” są w formacie pliku PDF i zawierają ponad 250 karteczek z afirmacjami dotyczącymi: dobrobytu, pieniędzy, sukcesu, poczucia własnej wartości, kochania siebie, poprawy relacji w związkach afirmacje zdrowia. 

Możesz wydrukować dowolną stronę tego pliku PDF – wystarczy, gdy w opcjach drukowania zaznaczysz: którą i ile stron chcesz wydrukować. Po wydrukowaniu afirmacji wytnij każdą karteczkę z osobna. Doskonałym papierem do wydrukowania karteczek z afirmacjami są kartki z bloku technicznego – sama z niego korzystam i bardzo dobrze się u mnie sprawdza.

Na stronach: 5, 6, 7 znajdują się afirmacje wspomagające odchudzanie. Skierowane są głównie dla kobiet.

Pozostałe strony z afirmacjami przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są to afirmacje dobrobytu, pieniądza, sukcesu, poczucia własnej wartości, kochania siebie, poprawy relacji w związkach oraz afirmacje zdrowia.

Na stronie: 19 umieściłam szablon pudełka. Możesz go wydrukować, wyciąć i skleić. Dzięki temu wszystkie karteczki z afirmacjami będziesz miał/a w jednym miejscu.

Jeżeli nie posiadasz kolorowej drukarki, karty i pudełko możesz wydrukować na czarno-biały kolor – Też będą działać 🙂

Niewątpliwą zaletą „Kart szczęścia” w wersji elektronicznej (w formie pliku PDF) jest to, że nigdy się nie zużyją, gdyż zawsze będziesz mogła/mógł dodrukować nową „porcję”, jeżeli rozdasz czy w jakikolwiek inny sposób „zużyjesz” poprzednio wydrukowaną partię.

Uśmiechnij się, bo „Karty Szczęścia”
WŁAŚNIE TERAZ zapraszają szczęście do Twojego życia!!!!

Zainwestuj dzisiaj w Siebie!

Właśnie trafiłaś/łeś na promocyjną cenę

„Kart Szczęścia”

Zamiast 17 PLN

TERAZ inwestujesz tylko

12 PLN.

Pobierz „Karty Szczęścia” TUTAJ:Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu.
Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

Dziękuję Ci i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Janina Łukowiak

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę owocnej i radosnej pracy i zabawy z „Kartami Szczęścia”.

 

 

 

 

Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Ps2. Dzięki  „Kartom Szczęścia” szczęście zapuka już dzisiaj do Twoich drzwi. 

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl