ODKRYJ, DLACZEGO NIE MOŻESZ SCHUDNĄĆ!

Witam Cię serdecznie. Skoro zajrzałaś na tę stronę, oznacza to, że szukasz rozwiązania dla swoich problemów z nadwagą, uniknięcia efektu jo-jo, czy też po prostu zdrowego uzyskania wymarzonej sylwetki na stałe.

Za chwilę podam Ci łatwy sposób na odkrycie tego, dlaczego nie możesz schudnąć. Sposób ten, to króciutka ankieta. Dzięki niej dowiesz się dlaczego jeszcze do tej pory nie schudłaś i dlaczego masz nadwagę.

Zaznacz proszę wszystkie odpowiedzi, które są dla Ciebie prawdziwe.
 • Czy jadasz często małe posiłki?
 • Czy sięgasz po jedzenie, tylko wtedy, kiedy jesteś prawdziwie głodna?
 • Czy kończysz posiłek syta, ale nie przejedzona?
 • Czy pijesz przynajmniej 2 litry czystej wody dziennie?
 • Czy delektujesz się potrawą, którą właśnie spożywasz?
 • Czy wiesz co to zdrowe jedzenie i właśnie takie sobie przygotowujesz?
 • Czy spożywasz 5 posiłków dziennie (3 główne i 2 przekąski)?
 • Czy jesz śniadanie?
 • Czy wiesz jakie są najlepsze proporcje głównych składników posiłku?
 • Czy wiesz jak się pozbyć emocjonalnego głodu?
 • Czy znasz sekret naturalnie szczupłych kobiet?
 • Czy uważasz, że silna wola nie ma nic wspólnego z nałogowym objadaniem się?
 • Czy wiesz jak usunąć ze swojego ciała zalegające w nim toksyny?
 • Czy wiesz jak przyśpieszyć swój metabolizm?

Uffff. Może na razie wystarczy 🙂 Choć mogłabym Ci zadać jeszcze kilka pytań.

Ciekawa jestem, na ile pytań z ankiety odpowiedziałaś twierdząco? Im mniej Twoich odpowiedzi na tak, tym większe prawdopodobieństwo, że nie odżywiasz się prawidłowo i że nie stosujesz lub nie znasz zasad zdrowego żywienia. Konsekwencją tego jest Twoja otyła sylwetka. Teraz już wiesz w ogólnym zarysie, dlaczego tak Ci trudno stać się szczupłą.

Ale jest i dobra nowina. Nie musisz być otyła na zawsze. Wprowadzaj po prostu, po kolei wszystkie z wymienionych punktów w ankiecie w Twoje życie, a zanim się obejrzysz, bez odczuwania głodu uzyskasz szczupłą i zdrową sylwetkę.

Wiem jednak, że nie jest to takie proste, dlatego stworzyłam dla Ciebie poradnik: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść by schudnąć”. Dzięki niemu przekonasz się, że już wkrótce, po zastosowaniu ćwiczeń i zasad w nim zawartych skutecznie i na trwałe schudniesz.

 

CZYTAJ I JEDZ – JEDZ I CZYTAJ ….BY POTEM JEŚĆ JUŻ ŚWIADOMIE I Z RADOŚCIĄ I UŚMIECHEM SPOGLĄDAĆ W LUSTRO …..:)

tak napisała o tej książce po jej przeczytaniu Ola Kukuryk.



Według Piotra Kiewry – trenera zdrowego stylu życia, zajmującego się profilaktyką zdrowia oraz odchudzaniem „7 SEKRETÓW ZDROWEGO ODŻYWIANIA, CZYLI JAK ZDROWO JEŚĆ, BY SCHUDNĄĆ” jest poradnikiem dla Ciebie, nawet wtedy, gdy się nie odchudzasz.

Piotr Kiewra napisał: „Może Ci się to wydać dziwne, ale tak naprawdę ta książka, ten poradnik, nie jest książką tylko dla odchudzających się, jest dla wszystkich. Jedyne co ci jeszcze mogę doradzić, to zdobycie dla siebie tych sekretów i obcowanie z nimi na co dzień. To odmieni Twoje życie w dziedzinie nie tylko odchudzania, ale przede wszystkim w zakresie zdrowia, odmieni twój styl życia na lepszy. Odmieni Ciebie, a to pozwoli Ci na osiąganie znacznie większych sukcesów w każdej innej dziedzinie życia”

Piotr Kiewra

 

KORZYŚCI, JAKIE PRZYNIESIE CI PRZECZYTANIE „7 SEKRETÓW ZDROWEGO ODŻYWIANIA, CZYLI JAK ZDROWO JEŚĆ, BY SCHUDNĄĆ”

 • Dzięki wiedzy z poradnika przestaniesz mieć depresję na punkcie słabej znajomości matematyki. Jakim cudem? Nie będziesz musiał/musiała przeliczać kalorii, a większość ludzi (ty być może do tej pory też), przelicza kalorie. Zapomnisz o kaloriach, bo zaczniesz dbać o jakość pożywienia, a nie o jego ilość.
 • Poznasz sekret produktów, które wspomagają proces odchudzania, dodają zdrowia oraz tych, które odchudzanie utrudniają lub nawet uniemożliwiają.
 • Dowiesz się co jeść, oraz odkryjesz, że właściwie można jeść wszystko, ale…. i to rozbudowane „ale” znajdziesz w poradniku. Dzięki odpowiedzi na to pytanie zrobisz listę, która ułatwi ci życie, zaoszczędzi wiele czasu, a przede wszystkim pozwoli skuteczniej zadbać o zdrowie.
 • Tutaj znajdziesz też odpowiedź: Czego nie jeść? – to pytanie pomoże ci sporządzić kolejną listę, tym razem produktów, które będziesz omijać, po prostu ich nie kupisz, bez względu jak ładnie o tym powiedzą w reklamie, jak ładnie wyglądają na półce, jak ładnie pachną, czy smakują.
 • Poznasz nie tylko najprostszy sposób odchudzania, ale również najprostszy sposób odtruwania twego organizmu, a więc też najprostszy sposób na zdrowie, a ten sekret zawiera się w 8 szklankach….
 • Znajdziesz w poradniku mnóstwo przepisów na zdrowe odżywianie, a więc ten poradnik jest też wspaniałą książką kucharską, ale pokazującą jak zdrowo sporządzać posiłki, jak zdrowo gotować, a nie tylko jak gotować smacznie. „Smacznie i zdrowo” to w książkach kucharskich bardzo odległe pojęcia, w tym poradniku tożsame.
 • Dowiesz się, że tyć można również od tego, iż się je za mało…. – och, to na pewno cię zainteresuje.
 • Zainteresuje cię również informacja, że kobiety szczupłe nie stosują diet. Dlaczego? Tak, te kobiety mają swoją tajemnicę. Na czym ona polega? – w „7 SEKRETACH ” ją znajdziesz.
 • Autorka poradnika nauczy cię jak myśleć, by jeść prawidłowo i schudnąć, a to chyba największy z sekretów, a sposób na przyswojenie go znajdziesz w poradniku.
 • Znajdziesz też tam skuteczne odchudzanie w pigułce i wiele innych powodów, by zdobyć „7 SEKRETÓW ZDROWEGO ODŻYWIANIA, CZYLI JAK ZDROWO JEŚĆ, BY SCHUDNĄĆ”.

Cieszę się, że miałam okazję przeczytać „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć” Największą zaletą książki, moim zdaniem, jest to, że temat odchudzania został ujęty wieloaspektowo, dzięki czemu możliwe jest dogłębne poznanie zagadnienia nadwagi.

Czytelnik dowiaduje się nie tylko „co” i „jak?” ale również „dlaczego”. To bardzo ważne, bo jeżeli rozumiemy sens i konsekwencje własnego działania, znacząco wzrasta jego skuteczność. Podoba mi się również język – prosty i zrozumiały dla każdego.

I jeszcze jedno. Książka zawiera bardzo wiele informacji, których nie ma w podobnych publikacjach. Nie można jej więc uznać za kolejną książkę z nieżyciowymi albo oklepanymi poradami o odchudzaniu. Dorota Trojan

 

Oto co jeszcze myśli o „7 SEKRETACH ZDROWEGO ODŻYWIANIA, CZYLI JAK ZDROWO JEŚĆ, BY SCHUDNĄĆ” Piotr Kiewra:

Nie mogę jednak napisać recenzji, nie doszukując się jakichś wad tej pozycji. Postanowiłem znaleźć przynajmniej trzy takie wady. Długo myślałem, nawet medytowałem nad tym, ha, ha – i znalazłem.

 • Po pierwsze: książka jest napisana dla… kobiet – zdaniem autorki. Ze względów marketingowych jest to znaczne ograniczenie, ale po zapoznaniu się z treścią doszedłem do wniosku, że moim zdaniem, zdaniem mężczyzny, jest ta propozycja również dla odchudzających się facetów, a nawet więcej – jest to książka dla wszystkich, nawet tych nie odchudzających się, ha, ha. Tak, tak, zdecydowanie. Dlaczego? Mówiłem już o tym powyżej.
 • Po drugie: jest tam aż tyle wiedzy, że znajdą się tacy, którzy nie będą w stanie jej spamiętać. Ale ten argument również upada, gdy się zorientujemy, iż ta książka jest podręcznikiem, czymś co się nosi pod pachą, czymś, z czym się idzie do kuchni, siada przed telewizorem, czymś z czego się robi notatki i później korzysta z nich w markecie, na zakupach, czymś z czym się idzie do łóżka i nawet śpi. Jest czymś, co się pożycza grubej sąsiadce, a później z nią na jej temat dyskutuje.

Tak, tak, ta książka jest to wartość, ale tylko dla ludzi ambitnych, naprawdę zdeterminowanych na osiągnięcie sukcesu w gubieniu nadwagi. Dla tych stanie się na pewno książką wyjątkowo mocno wyeksponowaną, nie tyle na półce, co w stylu życia.

 • Po trzecie: Jest trudna do zastosowania w życiu. Tak jest trudna, bo jest dla ludzi pragnących zmian w swoim życiu. Bo zmienia, jeśli się tego chce, życie całkowicie. Zmienia sposób myślenia o sobie, sposób patrzenia na swój wizerunek, na siebie w lustrze, ale i widzenia siebie w codziennym życiu. Pozwala widzieć siebie inaczej w relacjach, w porównaniach z innymi, tzw. zwykłymi ludźmi, (czytaj szczupłymi – mówię o kompleksach, które otyli mają porównując się z osobami bez nadwagi). Zmienia styl życia, zmienia sposób odżywiania, zmienia wszystko. Dodaje zdrowia.

Czyli jest książką trudną, bo nie wszyscy są gotowi na takie zmiany. Dla wielu jest wygodnie ze swoimi problemami, przekonaniami, powodami do narzekań, ze swoimi słabościami.

Tak, ta książka jest dla nich, ale podejrzewam, że nie skorzystają z niej. Nie skorzystają z niej, bo znajdą wymówki, bo jest tyle do zrobienia w pracy nad sobą i tego nie zrobią, bo to trudne. A Pani Basia taki warunek stawia, trzeba wypełnić większość zasad, wymagań, by skutek był pozytywny. Niestety, nie ma lekko. Pani Basia nie zna litości w tej dziedzinie, ha, ha. Ale czy w jakiejkolwiek dziedzinie naszego życia osiągamy coś lekko. Piotr Kiewra

Najważniejsze po przeczytaniu tego poradnika jest to, że zyskałam wiedzę, jak działają poszczególne składniki i wiedząc, co sprzyja w pożywieniu szczupłej sylwetce, zacznę wybierać właściwe pokarmy. Np. co do chleba, usłyszałam kiedyś opinię, że ciemny chleb tak samo tuczy jak biały. Skoro więc wolę biały, to taki kupowałam. Ale z twojej książki widzę, że jednak jest istotna różnica w działaniu na organizm pieczywa białego i pełnoziarnistego, więc od dziś na takie się przerzucam. A i osławione „margaryna czy masło – jedzmy masło”. To był taki żart, w który nikt nie wierzył, bo wszyscy nadal mówili, jakie to masło szkodliwe. A ty obalasz mity na temat margaryny.

Grazyna Dobromilska

Spis Treści „7 SEKRETÓW ZDROWEGO ODŻYWIANIA, CZYLI JAK ZDROWO JEŚĆ, BY SCHUDNĄĆ”

WPROWADZENIE 9
Łatwy sposób na to, by odkryć dlaczego nie możesz schudnąć 9
Co znajdziesz w poradniku i jakie rozdziały szczególnie Ci polecam. 11
SEKRET 1 – 7 GŁÓWNYCH POWODÓW, DLA KTÓRYCH KOBIETY Z NADWAGĄ JEDZĄ NIEUMIARKOWANIE I NIE MOGĄ SCHUDNĄĆ. 16
Powód pierwszy 16
Powód drugi 17
Powód trzeci 17
Powód czwarty 18
Powód piąty 18
Powód szósty 19
Powód siódmy 20
Dodatkowy powód, dla którego kobiety z nadwagą jedzą nieumiarkowanie i nie mogą schudnąć 22
Podsumowanie – co możesz i co powinnaś jeść by schudnąć? 22
SEKRET 2 – CO MUSISZ JEŚĆ, ABY MIEĆ ENERGIĘ I SCHUDNĄĆ? 24
Składniki odżywcze niezbędne dla twojego organizmu 24
Jakie produkty zawierają białko, jakie węglowodany, a jakie tłuszcze i witaminy? 25
Poznaj szokujący sekret dotyczący spożywania tłuszczów 27
Czy wiesz, że w twoim organizmie występują dwa rodzaje tkanki tłuszczowej? 27
Czy wiesz, że od lat mówi się na temat tłuszczów półprawdy? 29
Do czego Twojemu organizmowi potrzebne są tłuszcze. 31
Jak działa na Ciebie jedzenie Tłuszczów? 32
Które tłuszcze przyczyniają się do Twojej nadwagi? 34
Co robią dla Ciebie Tłuszcze Trans? 35
Jak unikać tłuszczy trans w diecie? 38
Jak możesz się przed nimi ochronić? 40
Czym możesz smarować pieczywo i jaki tłuszcz jest najlepszy do smażenia? 40
Jakie tłuszcze przyśpieszają spalanie kalorii? 42
Sekret tłuszczów omega- 3. 43
Sekret tłuszczów omega – 6 44
Sekret tłuszczów omega – 9 46
Spożywanie tłuszczów – podsumowanie 50
Możesz, a nawet powinnaś jeść następujące rodzaje tłuszczów: 50
Bezwzględnie usuń ze swojej diety następujące tłuszcze: 52
Poznaj rolę węglowodanów w diecie odchudzającej. 53
Czy węglowodany są przyczyną Twojej nadwagi? 53
Jak działa spożywanie węglowodanów na Twój organizm 53
Glukagon pomaga Ci schudnąć. 57
Czy musisz zrezygnować z jedzenia węglowodanów by skutecznie stracić wagę? 58
Węglowodany, które musisz spożywać, jeżeli chcesz schudnąć. 59
Chłodny ziemniak odchudzi Cię i doda Ci zdrowia 59
Najbardziej wskazane węglowodany. 62
Przyjrzyjmy się teraz rozmaitym rodzajom węglowodanów, ich wadom i zaletom. 64
Cukry proste i ich wpływ na odchudzanie. 68
Źródła polecanych węglowodanów: 69
Zakazane węglowodany podczas diety. 70
Białko to twój przyjaciel 71
Misja białek w naszym organizmie. 72
Źródła białek: 73
Jak często powinnaś jeść jajka 74
Czy mleko jest zdrowe? 75
W jaki sposób jogurt wspomaga odchudzanie? 77
Soja i produkty sojowe w diecie odchudzającej 79
Czy jedzenie mięsa sprzyja odchudzaniu? 82
Komosa ryżowa (znana też jako quinoa) zamiast mięsa? 83
Rośliny strączkowe – czy rzeczywiście są takie zdrowe? 83
Zboża również zawierają białko. 85
Podsumowanie białek, które są wskazane do spożycia, kiedy chcesz schudnąć 85
Witaminy a odchudzanie 87
Kiełki – witaminowa bomba zdrowia. 88
Jakie ziarno kiełkujemy? 90
Sposoby spożywania kiełków. 91
Źródła witamin i minerałów: 91
Drożdże na poskromienie nadmiernego apetytu? 92
Kuracja Drożdżowa 93
Czy ocet jabłkowy wspomaga odchudzanie?. 94
Jakie jeszcze pokarmy są ważne w Twojej diecie? 95
Ważne uwagi dotyczące spożywania posiłków 97
Co to jest martwe pożywienie? 97
Natura pożywienia. 98
Równowaga w posiłku. 100
Zasady doboru pokarmów. 100
Jedzenie posiłków w razie kłopotów trawiennych. 101
Pamiętaj o systematyczności w przeprowadzaniu zmian żywieniowych. 102
SEKRET 3 – JAKICH PRODUKTÓW MUSISZ UNIKAĆ, ABY MIEĆ ENERGIĘ I SCHUDNĄĆ? 104
Uważaj na chemię w jedzeniu 105
Glutaminian sodu ? smaczny, ale czy bezpieczny? 107
Czy słodziki wspomagają odchudzanie? 108
Bezwzględnie usuń ze swojej diety niezdrowe tłuszcze. 110
Węglowodany, które przeszkadzają Ci w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej. 111
Białka, które przeszkadzają Ci w schudnięciu. 112
Pozostałe składniki, których musisz unikać, by schudnąć. 112
SEKRET 4 – JAK MOŻESZ POMÓC SWOJEMU CIAŁU W OPTYMALNYM TRAWIENIU POKARMÓW? 115
Przyśpiesz Swój metabolizm. 115
Pozbądź się toksyn ze swojego organizmu 122
Post. 123
Kuracja Imbirowa pomoże Ci odbudować prawidłowe trawienie. 125
Pij soki z warzyw 126
Ssanie oleju słonecznikowego. 129
Picie czystej, niegazowanej wody w odpowiednich ilościach. 130
Poznaj Różnicę między prawdziwym głodem a głodem emocjonalnym. 132
Głód mentalny 132
Głód emocjonalny 134
Głód biologiczny 135
SEKRET 5 – STRATEGIA WŁAŚCIWEGO ODŻYWIANIA, CZYLI JAK MUSISZ JEŚĆ, ABY MIEĆ ENERGIĘ I SCHUDNĄĆ. 138
Dlaczego diety są tak mało skuteczne? 139
Kiedy i ile jesz, decyduje o sukcesie w odchudzaniu 143
Magiczne proporcje 147
Sekret odchudzania, dzięki któremu wiele kobiet pozbyło się raz na zawsze nadwagi. 149
Klucz do posiadania i utrzymania szczupłej sylwetki, który posiadają i stosują w swoim życiu kobiety szczupłe. 150
Dodatkowe zasady, które spontanicznie stosują kobiety szczupłe. 153
SEKRET 6 – JAK MUSISZ MYŚLEĆ, BY JEŚĆ PRAWIDŁOWO I SCHUDNĄĆ? 162
Uwolnij się od negatywnych przekonań związanych z jedzeniem. 162
Dowód na to, że jesteś uzależniona od jedzenia. 162
Twoje nawyki dotyczące jedzenia. 163
Twoje ciało najlepiej wie, czego mu potrzeba. 168
Jak przez lata kształtował się Twój stosunek do jedzenia? 171
Jedzenie jako system wierzeń. 172
Określenie zdrowego stosunku do jedzenia. 175
Czy dobry plan odchudzania zagwarantuje Ci sukces? 177
SEKRET 7 – POZNAJ SPECJALNE TECHNIKI, KTÓRE POMOGĄ CI OPANOWAĆ NIEUMIARKOWANY GŁÓD I SCHUDNĄĆ. 180
Technika EFT – szybka i skuteczna pomoc w odchudzaniu 180
Szczegóły metody EFT 181
Procedura EFT 183
Procedura EFT do afirmacji: „Niezależnie od tego, co jem, mam szczupłe i zdrowe ciało” 184
Procedura EFT na brak wiary w to, że możesz być szczupła. 185
Procedura EFT na wieczorne podjadanie 186
Kreatywna wizualizacja (medytacja) 191
Przykład kierowanej wizualizacji na odchudzanie. 194
ZAKOŃCZENIE 195
Błędy w odchudzaniu, które mogą przekreślić Twój sukces. 195
Skuteczne odchudzanie w pigułce 199
O AUTORCE 200
DARMOWE SZKOLENIA DLA CIEBIE: 201
DARMOWE RAPORTY: 201
KURSY DARMOWE: 202
Kursy i Książki, z których możesz skorzystać, po ich zakupieniu: 204
BIBLIOGRAFIA 206

Co dokładnie otrzymasz po zakupie książki?

Poradnik: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć” w formie pliku PDF, który możesz wygodnie czytać z ekranu komputera, lub wydrukować sobie, dzięki czemu będziesz go miał/a w każdej chwili „pod ręką”.

Oprócz poradnika dostaniesz ode mnie także kilka dodatkowych bonusów:

 • Bonus1: Dyplom, dzięki któremu, po powieszeniu go w widocznym miejscu będziesz pamiętać o zasadach i technikach zawartych w książce oraz dzięki któremu pojawi się uśmiech na Twojej twarzy ile razy na niego spojrzysz.

Dyplom także jest w formie pliku PDF. Polecam wydrukowanie go.

 • Bonus 2Mój zdrowy stosunek do jedzenia w formacie PDF – do wydrukowania w 3 różnych kolorach
 • Bonus3: Możliwość kontaktowania się ze mną za pomocą maili w razie Twoich pytań i wątpliwości.
 • Bonus4: Możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi osobami, które zakupiły tę książkę na specjalnie w tym celu udostępnionej stronie, tylko dla czytelników „7 sekretów”

 

Na ogół książki o odchudzaniu skupiają się tylko na aspektach samego ciała, tzn. na prawidłowym odżywianiu i odpowiednio dobranych ćwiczeniach. Każdy uważa, że otyłe osoby jedzą za dużo, ale nikt nie zastanawia się dlaczego tak się dzieje? nikt nie szuka źródła łaknienia na poziomach mentalnych i duchowych. Może wreszcie książka: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć” pozwoli wielu osobom przełamać ich ograniczające postrzeganie procesu odchudzania tylko do tego co widzialne „gołym okiem” 🙂 i zapoczątkuje nowy sposób myślenia w tej dziedzinie. Wszystkim, którzy pragną żyć zdrowo i być świadomymi własnych ciał i umysłów, gorąco polecam tę książkę!

Marta Drozdowska

Jak myślisz

Ile warta jest dla Ciebie wiedza zawarta
w tym poradniku?

Ile chciałabyś zainwestować w siebie, by wreszcie cieszyć się szczupłą sylwetką?

Powiem Ci, że
właśnie trafiłaś na promocyjną cenę poradnika:

„7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”.

 

Zamiast 47.

TERAZ inwestujesz tylko

37 zł.

Mam dla Ciebie też wspaniałą propozycję.

Jeżeli zdecydujesz się na kupno

Teraz – Dzisiaj

Otrzymasz COŚ EKSTRA ODE MNIE

 

By ułatwić Ci jeszcze bardziej odchudzanie, do poradnika: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć” postanowiłam dołączyć wartościowy bonus (o wartości rynkowej 19 zł) W książce: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć” wspominam o bardzo skutecznej technice, która może Ci ułatwić odchudzanie.

Metoda ta nazywa się EFT. Wiem, że wiele osób ma problem z dokładnym zrozumieniem tego jak ją zastosować w praktyce. Ponieważ uważam, że znajomość tej techniki jest niezbędna dla każdej osoby, która chce poprawić swoje życie, a także może ona naprawdę ułatwić Ci osiągniecie wymarzonej sylwetki, dlatego postanowiłam wspomóc moje czytelniczki i zademonstrować dokładne instrukcje wideo jak wykonywać tę technikę. Cena rynkowa tego kursu to 19 PLN.

Twój EXTRA BONUS

Całkowicie GRATISOWY kurs wideo:

„EFT, czyli Technika Emocjonalnej Wolności i jak ją wykorzystać do poprawy własnego życia – kurs”

w formie 5 video-prezentacji (o wartości 19 zł)

Kupując poradnik:

„7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”

dzisiaj

masz możliwość zaoszczędzenia dokładnie 19 PLN i zdobycia wartościowej wiedzy.

Czyż to nie wspaniałe?

Pośpiesz się jednak. Nie wiem, jak długo jeszcze będzie dostępna ta oferta.

Pobierz poradnik TUTAJ:

 



Jak wygląda przebieg realizacji zakupu?

1. Po kliknięciu w przycisk „Kup Teraz” znajdujący się powyżej, nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu DotPay lub PayPal gdzie należy dokonać wpłaty. Poprzez system DotPay możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu.
Zobacz tutaj jak działa PayPal: http://sukces.wszystkodlaciebie.pl/paypal-instrukcja/

2. W momencie zaksięgowania płatności (jeżeli płacisz kartą kredytową/debetową przez system PayPal- następuje to natychmiast, jeżeli płacisz przez DotPay dostęp do produktu otrzymasz w przeciągu 48 godzin od dokonania zakupu.) dostaniesz email potwierdzający aktywację dostępu, oraz login i hasło za pomocą których będziesz mogła/mógł zalogować się na koncie: www.sukces.wszystkodlaciebie.pl i pobrać ebooki/kursy na swój dysk.

3. Od tego momentu zaczną też przychodzić do Ciebie od czasu do czasu kolejne informacyjne i wspierające maile ode mnie.

4. Bonusy dostarczę Ci od razu po dokonaniu przez Ciebie zakupu.

Dziękuję Ci i do zobaczenia po drugiej stronie 🙂

Barbara Janina Łukowiak

Autorka: Barbara Janina Łukowiak

Barbara Janina Łukowiak to Autorka Programu USM („Urzeczywistnij Swoje Marzenia – 40 Dni Dostrojenia do Źródła i do Dobrobytu Wszechświata”), Trener rozwoju osobistego, Psycholog Zarządzania, Coach Quantum Energy TransformationTM, Pisarka, autorka między innymi poradników: „Kreatywne odchudzanie”, „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć”, „Poznaj samego siebie i zacznij żyć pełnią życia”, redaktorka strony: http://wszystkodlaciebie.pl

Ps. Dzięki poradnikowi: „7 sekretów zdrowego odżywiania, czyli jak zdrowo jeść, by schudnąć” ,otrzymasz solidną wiedzę oraz poznasz proste i zupełnie nieznane sposoby na radzenie sobie z codziennymi wyzwaniami związanymi z żywieniem ? np. jak idealnie zbilansować posiłek niczego nie ważąc i nie zaglądając w żadne tabele

Barbara Łukowiak & WszystkoDlaCiebie.pl